kawiarenka przyjazna

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu kawiarenka przyjazna. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kawiarenka przyjazna.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Mobilny internet z ulgą podatkową

  Mobilny internet z ulgą podatkową

  Komisja Przyjazne Państwo likwiduje ograniczenia w stosowaniu ulgi na internet. Chce zniesienia warunku korzystania z sieci w miejscu zamieszkania. Zamiast faktur ulgę potwierdzi każdy dokument z danymi nabywcy i sprzedawcy usług.

  czytaj więcej

 • Podatnicy łatwiej rozliczą PIT za 2010 rok

  Podatnicy łatwiej rozliczą PIT za 2010 rok

  Podatnicy korzystniej rozliczą w PIT za 2010 rok wydatki związane z użytkowaniem internetu, a osoby niepełnosprawne precyzyjniej będą dokumentować prawo do ulgi.

  czytaj więcej

 • Użytkownik jest najważniejszy: Stawiamy na responsywność

  Użytkownik jest najważniejszy: Stawiamy na responsywność

  „Skomplikowaną pracę najlepiej powierzyć osobie leniwej: ona wykona ją w najprostszy możliwy sposób” – zwykł mawiać Bill Gates, twórca potęgi Microsoftu. To właśnie lenistwo stało poniekąd za wynalazkiem, który na zawsze zmienił sposób, w jaki tworzone są współczesne strony internetowe.

  czytaj więcej

 • Kluby osiedlowe nie zniknęły wraz z Polską Ludową. Wciąż z powodzeniem działają

  Kluby osiedlowe nie zniknęły wraz z Polską Ludową. Wciąż z powodzeniem działają

  Warszawa, połowa 1990 r., jedno z osiedli na Woli. U zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej, na tyłach zajezdni tramwajowej stoi niepozorny trzypiętrowy budynek z przyległym pawilonem. Poza mieszkańcami zbierają się tutaj ludzie z całego osiedla. Transformacja ustrojowa dała pole do popisu animatorom działań lokalnych. Ludzie mają zapał, chcą zrobić coś dla wspólnoty. W pawilonie przy Siedmiogrodzkiej 11 powstaje klubokawiarnia, w której Waldemar Czapski, jeden z inicjatorów nowego miejsca, prowadzi warsztaty plastyczne. Ludzie wpadają tam nie tylko porysować, lecz także pogadać o muzyce, obejrzeć wspólnie ambitny film. Klientela szybko zaczyna się krystalizować. – W naszym klubie osiedlowym odbywały się pierwsze zloty fanów The Doors – wspomina Czapski. – Pamiętam, że na tę okazję pożyczyliśmy od kolegi z bloku telewizor Rubin, ale przy próbie odtworzenia kasety VHS poszedł z dymem. Puszczaliśmy też dużo muzyki punkowej i progresywnego rocka.

  czytaj więcej

 • Ryszard Pieńkowski: Granice naszych możliwości wyznacza wyobraźnia

  Ryszard Pieńkowski: Granice naszych możliwości wyznacza wyobraźnia

  - Praca nieuchronnie będzie się automatyzować, również w mediach. Ale na mądrych, zaangażowanych ludzi z inicjatywą zawsze będzie zapotrzebowanie - zdradza w rozmowie z Barbarą Kasprzycką, Ryszard Pieńkowski - Prezes Infor PL S.A.

  czytaj więcej

 • „Pogarda" z Brigitte Bardot i „Amelia" Jeuneta. Kultowe filmy kina francuskiego

  „Pogarda" z Brigitte Bardot i „Amelia" Jeuneta. Kultowe filmy kina francuskiego

  Niezapomniane obrazy Jean-Luca Godarda czy Luca Bessona. Aktorski crème de la crème na czele z Brigitte Bardot, Jean-Paulem Belmondo i Jean Reno. Od jeszcze niemej „Podróży na księżyc" z początku ubiegłego wieku - do „Artysty" Michela Hazanaviciusa sprzed ledwie kilku lat. Mimo upływu dekad po wiele kultowych tytułów francuskich mistrzów kina sięga się z przyjemnością.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników