karty piłkarskie

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu karty piłkarskie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące karty piłkarskie.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ranking: 10 najlepszych aplikacji na Androida

  Ranking: 10 najlepszych aplikacji na Androida

  Oto dziesięć propozycji najciekawszych i najpopularniejszych w 2014 roku aplikacji dostępnych w Google Play. To te mini programy wybierali w poprzednim roku na swoje urządzenia posiadacze Samsungów czy LG. Android to najpopularniejszy w Polsce system operacyjny na urządzeniach mobilnych.

  czytaj więcej

 • Uwaga na oszustów: Bilety na Euro 2016 sprzedawane w sieci mogą być fałszywe

  Uwaga na oszustów: Bilety na Euro 2016 sprzedawane w sieci mogą być fałszywe

  Na kilka godzin przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, cyberprzestępcy próbują zarobić na kibicach, pragnących zobaczyć swoją drużynę na żywo w akcji. Eksperci z firmy ESET ostrzegają, że kupowanie teraz w sieci biletów na mecz może skończyć się… utratą pieniędzy.

  czytaj więcej

 • Stadler tramwajowym konkurentem Pesy

  Stadler tramwajowym konkurentem Pesy

  Szwajcarski producent wystartuje w przetargach. Jeśli je wygra, fabryka w Siedlcach produkująca dotąd pociągi będzie miała nowe zlecenia.

  czytaj więcej

 • Właściciele Legii Warszawa: W klubie jest kryzys, ale nie ma smuty [WYWIAD RIGAMONTI x 2]

  Właściciele Legii Warszawa: W klubie jest kryzys, ale nie ma smuty [WYWIAD RIGAMONTI x 2]

  - Jesteśmy w kryzysie - przyznaje współwłaściciel Legii. Ale mimo to wylicza sukcesy: klub został trzy razy mistrzem Polski, zdobył Puchar Polski i po 21 latach jest w Lidze Mistrzów i chwali prezesa Bogusława Leśnodorskiego w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • Barbarzyńcy robią demokrację

  Barbarzyńcy robią demokrację

  Rewolucja już się zaczęła. I przybiera na sile. Milczące dotąd masy przemieniły się z biernych odbiorców przekazu płynącego z góry, od elit, w czynnych uczestników życia publicznego. Dzięki internetowi.

  czytaj więcej

 • Czarnecki: W stosunku do Radka Sikorskiego czuję coś w rodzaju osobistego zawodu

  Czarnecki: W stosunku do Radka Sikorskiego czuję coś w rodzaju osobistego zawodu

  - Spotykaliśmy się z Radkiem Sikorskim w czasach AWS, kiedy nie przyjąłem propozycji Mariana Krzaklewskiego, by zostać wiceszefem dyplomacji. Chyba pierwszy raz o tym mówię publicznie. Radek skarżył mi się wtedy, że go Bronisław Geremek prześladuje w MSZ - mówi Ryszard Czarnecki, eurodeputowany PiS w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  czytaj więcej

 • Akcjonariusz większościowy, ten to ma przywileje

  Akcjonariusz większościowy, ten to ma przywileje

  Może być parkingiem dla niechcianych aktywów, dostarczycielem zysków, rezerwuarem kapitału, pracodawcą idealnym – to tylko część funkcji, które może spełniać spółka dla posiadacza pakietu kontrolnego.

  czytaj więcej

 • Independencia. Okno możliwości, które zostanie wykorzystane

  Independencia. Okno możliwości, które zostanie wykorzystane

  Po niepodległościowym głosowaniu w Katalonii spodziewano się, że Barcelona i Madryt zaczną szukać kompromisu. Starcia z policją mogą jednak zahamować ten proces. Hiszpański rząd przegrał to referendum jeszcze zanim zaczęto liczyć głosy. Albo nawet zanim pierwsze z nich wrzucono do urn. Co z tego, że w świetle prawa referendum jest niezgodne z konstytucją, zatem nielegalne, skoro w świat poszły obrazy funkcjonariuszy Guardia Civil rozpędzających pałkami ludzi, którzy chcieli wziąć udział w plebiscycie na temat przyszłości swego kraju, i poturbowanych leżących na chodnikach?

  czytaj więcej

 • Hiszpania: Strajk generalny w Katalonii w proteście przeciwko działaniom policji

  Hiszpania: Strajk generalny w Katalonii w proteście przeciwko działaniom policji

  W Katalonii rozpoczął się we wtorek rano strajk generalny w proteście przeciwko brutalnym działaniom policji podczas niedzielnego referendum niepodległościowego w regionie. Metro i autobusy w Barcelonie kursują z mniejszą częstotliwością. Zablokowane są drogi.

  czytaj więcej

 • Ukrainiec Ukraińcowi nierówny. Do Polski przyjeżdżają nie tylko elity i inteligencja, ale i patologia

  Ukrainiec Ukraińcowi nierówny. Do Polski przyjeżdżają nie tylko elity i inteligencja, ale i patologia

  Polskie i ukraińskie dzieci bawią się tymi samymi zabawkami, oglądają te same bajki. Jak dorosną, nie będzie brakowało im tematów przy wspólnym piwie. Będą się śmiały z tych samych dowcipów – mówi Artem Zozulia.

  czytaj więcej

 • Wyroki podatkowe, na które czekamy w 2018 roku

  Wyroki podatkowe, na które czekamy w 2018 roku

  Na rozstrzygnięcie NSA czekają m.in. wynajmujący nieruchomości na doby, pracownicy jeżdżący prywatnie służbowymi autami oraz muzycy chcący odliczać 50-proc. koszty. TSUE natomiast zajmie się gminami, komornikami oraz VAT od noclegów i posiłków.

  czytaj więcej

 • VAT: Najważniejsze rozstrzygnięcia sądów w 2017 roku

  VAT: Najważniejsze rozstrzygnięcia sądów w 2017 roku

  W zeszłym roku liczba sporów sądowych nie spadła, a wręcz przeciwnie. Każdy sąd, także administracyjny, rozpoznając indywidualną sprawę, jest w swoich orzeczeniach niezawisły i podlega tylko konstytucji i ustawom. Dla podatników liczy się jednak pewność prawa i jednolitość orzecznictwa. Dlatego w naszym podsumowaniu położyliśmy główny nacisk na wyroki Trybunału Sprawiedliwości UE, Trybunału Konstytucyjnego oraz uchwały Naczelnego Sądu Administracyjnego, które to orzecznictwo ujednolicają. Zwróciliśmy też uwagę na wyroki kontrowersyjne oraz takie, które przełamały dotychczasową linię orzeczniczą. Staraliśmy się wskazać orzeczenia nowe, precedensowe, wyjaśniające wcześniejsze wątpliwości podatników, fiskusa i sądów, a także takie, które są szansą na ostateczne zakończenie sporów albo właśnie je otwierają. Dziś prezentujemy te, które dotyczyły podatku VAT.

  czytaj więcej

 • Zakończył się 26. Finał WOŚP: Dotychczas zebrano ponad 81,4 mln zł

  Zakończył się 26. Finał WOŚP: Dotychczas zebrano ponad 81,4 mln zł

  Ponad 81,4 mln zł "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków" - takim wynikiem zakończył się w niedzielę po północy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórce towarzyszyły liczne imprezy, m.in. koncerty, pikniki i aukcje charytatywne.

  czytaj więcej

 • Jak się w Rosji zapewnia dobre wyniki wyborcze władzy

  Jak się w Rosji zapewnia dobre wyniki wyborcze władzy

  Specjaliści od spraw analizy statystycznej wyborów tłumaczą DGP, jak się w Rosji zapewnia dobre wyniki wyborcze kandydatom Kremla

  czytaj więcej

 • Bąk: Nawałka czy rozwałka? [Kia Sorento 2.0 CRDi]

  Bąk: Nawałka czy rozwałka? [Kia Sorento 2.0 CRDi]

  Włączam wczoraj telewizję (robię to rzadko, bo nie lubię, jak mi reklamę środka na potencję „Shrekiem” albo „Władcą Pierścieni” przerywają) i co widzę? Że nasi chłopcy już wygrali mundial w Rosji. Serio!

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników