Jonathan Miller

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Jonathan Miller. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Jonathan Miller.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • "Music for the Masses" - płyta Depeche Mode ukazała się 25 lat temu

  "Music for the Masses" - płyta Depeche Mode ukazała się 25 lat temu

  W piątek mija ćwierć wieku od pojawienia się w sklepach szóstego albumu formacji Depeche Mode pt. "Music for the Masses". "To album, który przyniósł im ogromny sukces w Ameryce" - podkreśla Robert "Serek" Serafiniak z łódzkiego fanklubu Depeche Mode "Faith".

  czytaj więcej

 • Emmy 2013: "American Horror Story: Asylum" i "Gra o Tron" z największą liczbą nominacji

  Emmy 2013: "American Horror Story: Asylum" i "Gra o Tron" z największą liczbą nominacji

  Aaron Paul z "Braking Bad" i Neil Patrick Harris z "How I Met Your Mother" ogłosili listę nominowanych do tegorocznych nagród Emmy. Na największą liczbę statuetek (17) ma szansę "American Horror Story: Asylum". 16 nominacji zdobył serial "Gra o tron".

  czytaj więcej

 • "Wojownicze żółwie ninja" - gadzi superbohaterowie

  "Wojownicze żółwie ninja" - gadzi superbohaterowie

  „Wojownicze żółwie ninja”, już piąty kinowy (bo dochodzą do tego liczne seriale) film o bohaterskich gadach, trafiają na ekrany kin zaledwie kilka tygodni po 30. rocznicy premiery komiksu.

  czytaj więcej

 • Brytyjski Trybunał: Do rozpoczęcia procedury Brexitu konieczna jest zgoda parlamentu

  Brytyjski Trybunał: Do rozpoczęcia procedury Brexitu konieczna jest zgoda parlamentu

  Brytyjski Wysoki Trybunał (High Court) orzekł w czwartek, że do rozpoczęcia formalnego procesu wyjścia kraju z Unii Europejskiej niezbędna jest zgoda obu izb parlamentu. Rzecznik rządu zapowiedział apelację i dodał, że premier jest "zawiedziona" wyrokiem.

  czytaj więcej

 • 33 tytuły i 57 spektakli. Letni Przegląd Teatru Dramatycznego 2017

  33 tytuły i 57 spektakli. Letni Przegląd Teatru Dramatycznego 2017

  TEATR | Teatr Dramatyczny gra cały lipiec. W repertuarze wieloobsadowe widowiska i kameralne spektakle aktorskie, obok klasyki dramatu, adaptacje wybitnej literatury, komedie i musicale. Sztuki Szekspira, Hanocha Levina, Iwana Wyrypajewa, Friedricha Dürrenmatta, Tadeusza Słobodzianka, Simona Stephensa i Carla Goldoniego. Premierą Przeglądu jest musical „Kinky Boots”, wybuchowa mieszanka popu, soulu, rocka, drag queens i prowincji. Spektakl z muzyką na żywo o przyjaźni i woli, która zmienia świat. Do sztuki na podstawie scenariusza Geoffa Deana i Tima Firtha muzykę i słowa napisała amerykańska piosenkarka i aktorka Cyndi Lauper. Przedstawienie reżyseruje Ewelina Pietrowiak, która realizowała w Dramatycznym ”Cabaret”. W głównych rolach Mateusz Weber i Krzysztof Szczepaniak. Premiera 7. lipca na Scenie Gustawa Holoubka.

  czytaj więcej

 • Sierpień pełen premier w CBS Europa

  Sierpień pełen premier w CBS Europa

  Sierpień na CBS Europa to aż dziewięć premier, które zadowolą każdego kinomana. W nadchodzącym miesiącu zobaczymy m.in. nominowaną do Emmy w czterech kategoriach „Ciepłą czapkę” (z Williamem H. Macym), dramat obyczajowy „Ostatni budowniczy Ameryki” (z Sidneyem Poitierem) i opartą na faktach „Klasę pana Tourette’a” (z Michaelem Biehnem).

  czytaj więcej

 • Muzyczna filmoteka: „Dreamgirls” i „Dirty Dancing 2”

  Muzyczna filmoteka: „Dreamgirls” i „Dirty Dancing 2”

  Filmy wypełnione po brzegi muzyką, tańcem i mnóstwem energii na jesienne wieczory? Czemu nie. W ramach cyklu „Muzyczna filmoteka” w listopadzie na CBS Europa zobaczymy: nagrodzone dwoma Oscarami i trzema Złotymi Globami „Dreamgirls” (z Jennifer Hudson i Beyoncé Knowles), kultową „Gorączkę sobotniej nocy” (z Johnem Travoltą), dramat muzyczny „Footloose” (z Kevinem Baconem) oraz melodramat „Dirty Dancing 2” (z Romolą Garai). Na muzyczno-filmowe wrażenia kanał CBS Europa zaprasza w listopadzie w każdą niedzielę o 21:00.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników