jazz honda

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu jazz honda. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące jazz honda.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Wadliwe poduszki powietrzne w 437 tysiącach samochodów

  Wadliwe poduszki powietrzne w 437 tysiącach samochodów

  Drugi co do wielkości japoński producent aut, koncern Honda, ogłosił wczoraj globalne wezwanie do właścicieli samochodów tej marki, by wymienili w salonach firmy poduszki powietrzne. Akcja obejmie ok. 437 tys. aut.

  czytaj więcej

 • Auta hybrydowe: Zobacz modele dostępne w Polsce i ich ceny

  Auta hybrydowe: Zobacz modele dostępne w Polsce i ich ceny

  Moda na auta hybrydowe przyszła do Polski wraz z modelem Toyoty Prius kilka lat temu. Teraz polscy dilerzy samochodowi oferują już kilkanaście modeli tych innowacyjnych pojazdów. Z przeglądu ofert wynika, że nadal są to pojazdy dwukrotnie droższe od normalnych samochodów, w ofercie są modele kosztujące 70-80 i bardzo drogie  - od 260 do ponad 450 tys. zł. Wszystkie gwarantują niską emisje dwutlenku węgla, gorzej jest ze spalaniem paliwa - tylko nieliczne pojazdy spalają 4-5 litrów paliwa na 100 kilometrów.  Najdroższe modele potrzebują na 100 km co najmniej 10 litrów benzyny. Tyle, że to chyba bez różnicy dla ich właścicieli.

  czytaj więcej

 • Prawdziwym rekordzistą jest Neumann: Za podróże odzyskał ponad 175 tysięcy złotych

  Prawdziwym rekordzistą jest Neumann: Za podróże odzyskał ponad 175 tysięcy złotych

  Prawdziwym rządowym rekordzistą w odzyskiwaniu pieniędzy z Sejmu za służbowe przejazdy swoim autem jest wiceminister zdrowia Sławomir Neumann.Chodzi o ponad 175 tysięcy złotych w ciągu pięciu lat - donosi "Wprost".

  czytaj więcej

 • Bąk: Jazz? To ja już wolę ciszę

  Bąk: Jazz? To ja już wolę ciszę

  Pod kilkoma ostatnimi moimi tekstami zamieszczonymi również w internecie pojawiły się komentarze, w których wyrażaliście swoje głębokie rozczarowanie faktem, że w ostatnim akapicie zawsze pojawia się auto. Sugerowaliście, że nadawałyby się do czytania, gdybym nie był opłacany przez koncerny motoryzacyjne, a puentą nie była reklama porsche 911 czy forda galaxy. No więc dla odmiany dzisiaj nie będę poruszał kwestii AGD, wychowania dzieci, domów publicznych, przepisów drogowych ani amerykańskiego wojska. Napiszę wyłącznie o samochodach.

  czytaj więcej

 • Bąk: Oto nowy mercedes. Nazywa się lexus

  Bąk: Oto nowy mercedes. Nazywa się lexus

  Jak być może pamiętacie, dwa tygodnie temu w tym miejscu zrównałem z ziemią model Jazz ze skrzynią bezstopniową. I podtrzymuję absolutnie każde gorzkie zdanie wypowiedziane na jego temat. A nawet dodam jeszcze jedno – wersję tę mógłby kupić wyłącznie ktoś głuchy jak pień i energiczny jak kamień. Czyli ktoś, kto już nie żyje. Możecie zatem wyobrazić sobie moje zdziwienie, gdy pani Iwona odpowiadająca w Hondzie za PR zadzwoniła do mnie i – w przeciwieństwie do ludzi z Fiata – nie straszyła spaleniem mi domu, uprowadzeniem dzieci i procesami sądowymi, tylko zaproponowała... kolejny test Jazza.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Co pewien czas przychodzi do mnie któryś z przełożonych i uprzejmie prosi, żebym w końcu opisał jakiś tani samochód dla przeciętnego Polaka. Podobno nie chcecie już czytać o por sche, BMW, mercedesach i audi. Zależy wam na mojej opinii na temat normalnych, przystępnych cenowo, rodzinnych aut.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników