jakość wydruku

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu jakość wydruku. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące jakość wydruku.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Liderzy polskiego włókiennictwa

  Liderzy polskiego włókiennictwa

  Biliński – fabryka kolorów

  czytaj więcej

 • Liderzy polskiego włókiennictwa

  Liderzy polskiego włókiennictwa

  Biliński – fabryka kolorów

  czytaj więcej

 • GetBack uderza w Deloitte

  GetBack uderza w Deloitte

  Wrocławski windykator poważnie rozważa wystąpienie na drogę sądową przeciwko swojemu audytorowi – dowiedział się DGP. Firma odpowiedzialna za badanie ksiąg GetBacku przekonuje, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Trwa kontrola, która zbada, czy faktycznie tak jest.

  czytaj więcej

 • Sposób na redukcję kosztów? Nowoczesna technologia w urządzeniach drukujących od EPSON!

  Sposób na redukcję kosztów? Nowoczesna technologia w urządzeniach drukujących od EPSON!

  Od lat pokutuje przekonanie, że firmy za sprawą powszechnie obowiązującej digitalizacji odchodzą od druku na rzecz dokumentów w formie elektronicznej. Stoi to jednak w sprzeczności z danymi, które sugerują, że na rynku papieru oraz urządzeń do drukowania nie odnotowano drastycznych spadków sprzedaży, a w wielu przypadkach zapotrzebowanie na druk pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. Jak więc wygląda rzeczywistość?

  czytaj więcej

 • POLOmarket ulubiony pracodawca

  POLOmarket ulubiony pracodawca

  Zwykło się uważać, że sklepy są przede wszystkim dla klienta, ale każdy z nich to także miejsce pracy dla wielu osób. Aby praca załogi stała się łatwiejsza i przyjemniejsza, od początku tego roku POLOmarket zmodernizował 57 placówek.

  czytaj więcej

 • Jak prowadzić elektroniczne akta pracownicze? Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia

  Jak prowadzić elektroniczne akta pracownicze? Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia

  Zgodnie ze stanowiskiem resortu system teleinformatyczny to niekoniecznie jedna aplikacja czy program, ale zbiór oprogramowania. Ponadto w ocenie resortu dokumenty elektroniczne mogą być numerowane w różny i nie zawsze ciągły sposób, a co najważniejsze, większość danych można zapisywać na bieżąco jedynie w bazie danych, a nie od razu w odrębnych plikach. Przypomnijmy: przepisy o elektronicznej dokumentacji pracowniczej weszły w życie 1 stycznia tego roku

  czytaj więcej

 • Poradnik dla pracodawcy. Jak formułować powód wypowiedzenia umowy

  Poradnik dla pracodawcy. Jak formułować powód wypowiedzenia umowy

  Wyniki sprzedaży to podstawowy wskaźnik funkcjonowania firm ze sfery finansów i handlu. Spadek sprzedaży stanowi zagrożenie nie tylko dla funkcjonowania pracodawcy, ale i dla stabilności zatrudnienia załogi. W związku z tym na pracowników niejednokrotnie narzucane są tzw. plany sprzedażowe. Przy czym się uważa, że jedynym obiektywnym miernikiem oceny działań pracownika zajmującego się sprzedażą jest ocena jego pracy przez pryzmat wyników. Są one rozliczane na przestrzeni miesiąca lub kwartału. Ich osiągnięcie przekłada się na otrzymywaną przez pracownika premię albo inny benefit, np. wycieczkę zagraniczną. Ale czy brak realizacji odpowiednich wyników sprzedaży może być przyczyną wypowiedzenia umowy o pracę?

  czytaj więcej

 • Wiceminister zdrowia o NFZ: Pieniędzy wystarczy dla wszystkich [WYWIAD]

  Wiceminister zdrowia o NFZ: Pieniędzy wystarczy dla wszystkich [WYWIAD]

  Cieszyński: Jesteśmy na etapie pozyskiwania jak największej liczby partnerów i budowy sieci placówek uczestniczących w pilotażu

  czytaj więcej

 • RPO: Nie ma podstawy prawnej do zbierana poprzez SIO danych o udziale nauczyciela w strajku

  RPO: Nie ma podstawy prawnej do zbierana poprzez SIO danych o udziale nauczyciela w strajku

  Rzecznik praw obywatelskich wyraził zaniepokojenie w związku z doniesieniami na temat zbierania przez System Informacji Oświatowej danych o udziale nauczyciela w strajku. Według RPO nie ma do tego podstawy prawnej, dlatego zwrócił się do minister edukacji o wyjaśnienia.

  czytaj więcej

 • Miasto w zgodzie z naturą już było czy dopiero będzie?

  Miasto w zgodzie z naturą już było czy dopiero będzie?

  Nie ma sensu idealizować przeszłości, tak samo jak nie ma do niej powrotu. Ekologiczne podejście nie polega na tym, by było „jak kiedyś”.

  czytaj więcej

 • Sieć Obywatelska Watchdog o jawności: 30 lat (nie zawsze wykorzystanej) wolności

  Sieć Obywatelska Watchdog o jawności: 30 lat (nie zawsze wykorzystanej) wolności

  „Jeżeli przyjmujemy, że ryzyko wynikające ze złożoności współczesnych społeczeństw, ich otwartości, szybkości komunikacji wymusza wyższą jakość i elastyczność instytucji publicznych, zobaczymy, że jako kraj znajdujemy się w trudnym położeniu” (Rafał Matyja, Wyjście awaryjne).

  czytaj więcej

 • Inteligentny druk „na żądanie”. Sam przygotuj promocję i sprzedawaj więcej

  Inteligentny druk „na żądanie”. Sam przygotuj promocję i sprzedawaj więcej

  Chcesz zrobić pozytywne wrażenie na klientach odwiedzających twój sklep? Jak wynika z badań, masz na to tylko dwie sekundy. W tym czasie do konsumentów docierają kluczowe z perspektywy sprzedaży bodźce. To właśnie dlatego niezwykle ważne w prowadzeniu biznesu będzie umiejętne skupienie uwagi konsumenta na kluczowych elementach ekspozycji. Pomogą ci w tym drukarki OKI.

  czytaj więcej

 • Zamknięcie spółki audytorskiej od 2020 roku

  Zamknięcie spółki audytorskiej od 2020 roku

  Likwidacja przedsiębiorcy zajmującego się badaniem sprawozdań finansowych od 2020 r. będzie wymagała zeskanowania dokumentów dotyczących świadczonych usług i przekazania ich Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego. Niewykluczone, że niektóre z nich w języku obcym trzeba będzie tłumaczyć.

  czytaj więcej

 • Ustawa o finansach publicznych. Wyciąg z przepisów dla samorządów [KOMENTARZ]

  Ustawa o finansach publicznych. Wyciąg z przepisów dla samorządów [KOMENTARZ]

  Głównym tematem ostatniej, piątej części komentarza do ustawy o finansach publicznych (u.f.p.) jest wykonywanie budżetu. Poprzednie rozdziały samorządowego działu V u.f.p. dotyczyły planowania finansowego, zarówno w perspektywie rocznej – mającej w polskim systemie finansów publicznych charakter podstawowy – jak i wieloletniej. Ostatni rozdział skupia się na regulacjach dotyczących realnej gospodarki finansowej JST, chociaż ujętej od strony związków z planowaniem – jako realizacja budżetów i planów finansowych.

  czytaj więcej

 • Atrament zamiast lasera na biurku kancelarii: 5 powodów do zmiany

  Atrament zamiast lasera na biurku kancelarii: 5 powodów do zmiany

  Mimo powszechnej cyfryzacji, pozycja druku w kancelariach jest wciąż niezagrożona. Nadal sporo się drukuje, a badania wskazują, że w najbliższych latach tradycyjne dokumenty nadal będą w użyciu. Z biegiem czasu zmieniają się natomiast wymagania w stosunku do urządzeń drukujących. Obecnie najbardziej poszukiwane są modele, które poza jakością i szybkością zapewniają zarówno niskie koszty wydruku, jak i bezobsługową pracę. To dlatego standard sprzed dekady, jakim są czarno-białe drukarki laserowe, jest zastępowany w firmach przez alternatywę w postaci urządzeń 4-w-1 EcoTank Mono od firmy Epson. Mogą one przynieść nawet 50% oszczędności na kosztach druku i przełożyć się na efektywniejsze działanie firmy prawniczej.

  czytaj więcej

 • HP Neverstop, czyli drukowanie w małej firmie na miarę XXI wieku

  HP Neverstop, czyli drukowanie w małej firmie na miarę XXI wieku

  Pomimo szybkiego rozwoju technologicznego drukarka wciąż pozostaje najczęściej używanym urządzeniem biurowym. Co więcej, jej eksploatacja wiąże się z dużymi kosztami. Z rozwiązaniem tej sytuacji przychodzi HP oferujący nowe, tanie rozwiązanie

  czytaj więcej

 • HP Neverstop na gwiazdkę

  HP Neverstop na gwiazdkę

  Końcówka roku to dobry moment na zakup nowego sprzętu biurowego. Dzięki inwestycji w nowatorski produkt możesz liczyć na korzyści w finansach i ułatwienia w pracy

  czytaj więcej

 • Czy czarno-biała rewolucja obejmie też kancelarie? [WYWIAD]

  Czy czarno-biała rewolucja obejmie też kancelarie? [WYWIAD]

  Wyraźnie mniejszy koszt zakupu oraz wysoka wydajność sprawiają, że coraz więcej branż sięga po czarno-biały druk atramentowy. Ale czy jest to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie także w kancelarii prawnej? Zapytaliśmy o to Martina Schibitzkiego z firmy Epson, który w trakcie naszej rozmowy poruszył także kwestie niewielkich kosztów związanych z eksploatacją, ekologią, a także możliwością budowania wizerunku poprzez druk w jakości premium.

  czytaj więcej

 • 5 kosztów firmowych, które zawsze obniżą podatek

  5 kosztów firmowych, które zawsze obniżą podatek

  Koniec roku to intensywny czas dla przedsiębiorców. Zwłaszcza dla tych, którzy chcąc obniżyć podatek dochodowy planują zakupy, które będą mogli wrzucić w koszty.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników