Jack Black

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Jack Black. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Jack Black.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Dylan gra przeboje Franka Sinatry. „Shadows in the Night”

  Dylan gra przeboje Franka Sinatry. „Shadows in the Night”

  Na pierwszy rzut oka różni ich bardzo wiele, ale w rzeczywistości Bob Dylan i Frank Sinatra mają dużo wspólnego. Oczywiście oprócz tego, że obaj są filarami amerykańskiej kultury XX wieku. Dylan właśnie nagrał płytę z przebojami Sinatry

  czytaj więcej

 • OFF Festival 2015. Kto zagra?

  OFF Festival 2015. Kto zagra?

  Od 7 do 9 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów plejada gwiazd na scenach OFF Festivalu. Kto zagra?

  czytaj więcej

 • Dobrze rokujący biznes oparty na rockowym brzmieniu

  Dobrze rokujący biznes oparty na rockowym brzmieniu

  Historia jak z filmu: specjalista od mediów rzuca pracę, by uczyć ludzi growlu i gry na perkusji.

  czytaj więcej

 • Gołębie buraczanego metalu. Eagles Of Death Metal

  Gołębie buraczanego metalu. Eagles Of Death Metal

  Jesse Hughes i Josh Homme powracają z nową płytą wariackiego projektu Eagles Of Death Metal. Nie każdy kupi ich poczucie humoru na temat rock’n’rolla, ale na pewno warto dać im szansę

  czytaj więcej

 • 75-letni Bob Dylan z nową płytą "Fallen Angels"

  75-letni Bob Dylan z nową płytą "Fallen Angels"

  Nowa płyta Boba Dylana, amerykańskiego barda, poety i ikony kontrkultury lat 60., zatytułowana "Fallen Angels" prezentuje artystę z mniej znanej strony. 75-letni Dylan śpiewa standardy z "amerykańskiego śpiewnika", spopularyzowane przez Franka Sinatrę.

  czytaj więcej

 • Randka z Marilyn. Ikona kina w Iluzjonie

  Randka z Marilyn. Ikona kina w Iluzjonie

  PRZEGLĄD FILMOWY | 1 czerwca skończyłaby 90 lat. Jedna z największych ikon kina zmarła ponad pół wieku temu. To właśnie Marilyn Monroe poświęcony jest jeden z czerwcowych cyklów w warszawskim kinie Iluzjon.

  czytaj więcej

 • W wolnej chwili: Rap-rave z RPA i usypiające, ambientowe gitary

  W wolnej chwili: Rap-rave z RPA i usypiające, ambientowe gitary

  Wibrujące, z wolna lejące się odgłosy odbierane na słuchawkach w nocnym, spokojnym entourage’u mogą uwieść. Ale dla tych, którzy nie czują ambientu i wolą piosenki zwrotka-refren, będą trudne do przebrnięcia.

  czytaj więcej

 • Lato nie będzie nudne: Poznaj 5 najciekawszych seriali, które mają swoją premierę w czerwcu

  Lato nie będzie nudne: Poznaj 5 najciekawszych seriali, które mają swoją premierę w czerwcu

  Deszczowe letnie dni wcale nie muszą być nudne. Twórcy seriali przygotowali bowiem mocne pozycje na rozpoczynający się wakacyjny okres. Z całej masy czerwcowych premier wybraliśmy dla was pięć seriali, które naszym zdaniem zasługują na specjalną uwagę. Sprawdźcie najciekawsze produkcje, które będą miały swoją premierę w czerwcu!

  czytaj więcej

 • MF przed TSUE. Pokerowa rozgrywka nierozstrzygnięta

  MF przed TSUE. Pokerowa rozgrywka nierozstrzygnięta

  Rzecznik generalny Trybunału Sprawiedliwości uznał, że grę w brydża w Anglii należy uznać za sport. Na polskim gruncie rozważania te można by odnieść do pokera sportowego. Jednak resort finansów, jakby uprzedzając ten wyrok, od 1 kwietnia br. zaliczył pokera do gier hazardowych podlegających opodatkowaniu. To jednak nie koniec batalii.

  czytaj więcej

 • Woody Allen, "Gwiezdne wojny" i "Jumanji". Premierowy grudzień [FILMY]

  Woody Allen, "Gwiezdne wojny" i "Jumanji". Premierowy grudzień [FILMY]

  KINO | Ostatni miesiąc roku zapowiada się dla kinomanów obiecująco. Otworzyli go Woody Allen i Yorgos Lanthimos. Bezsprzecznie najmocniejszym i najdłużej oczekiwanym tytułem są "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". A to dopiero początek listy.

  czytaj więcej

 • „Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa

  „Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa

  Pomysł na udaną randkę? Jest propozycja: Maraton z filmami o miłości na CBS Europa. Z okazji święta zakochanych 14 lutego na kanale przez cały dzień będzie można oglądać filmy z Amorem w roli głównej. W ramach maratonu widzowie zobaczą m.in. ekranizację powieści Fitzgeralda „Wielki Gatsby” (z Robertem Redfordem i Mią Farrow), melodramat „Love Story” (z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem) oraz komedię romantyczną „To właśnie miłość” (z Emmą Thompson i Colinem Firthem).

  czytaj więcej

 • Kurosawa, Szumowska i polski design. Wiosna 2018 w TVP Kultura

  Kurosawa, Szumowska i polski design. Wiosna 2018 w TVP Kultura

  Nowa oprawa, premierowe produkcje dokumentalne i reportażowe, więcej o sztuce użytkowej, nowości filmowe i muzyczne – wiosną 2018 roku TVP Kultura świętuje stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości odświeżoną szatą graficzną i bogatą ofertą programową.

  czytaj więcej

 • Zmierzch bogów gitary. Czy czeka nas śmierć rocka?

  Zmierzch bogów gitary. Czy czeka nas śmierć rocka?

  Rock jeszcze nie umarł, ale nie czuje się najlepiej. Żeby to zrozumieć, wystarczy przyjrzeć się problemom, z jakimi zmagają się producenci gitar elektrycznych.

  czytaj więcej

 • Muzyczna śmietanka zagra na OFF Festival 2019 [LISTA GWIAZD]

  Muzyczna śmietanka zagra na OFF Festival 2019 [LISTA GWIAZD]

  Suede, jedna z najważniejszych gitarowych formacji lat 90. przyjedzie na festiwal po znakomitej płycie „The Blue Hour”, Masecki Jazz Trio zagra m.in. muzykę z „Zimnej wojny”, a Dezerter, legenda polskiego punka, swój kultowy debiut. Będzie też metal, soul, rap, synthpop… wszystko, co najlepsze.

  czytaj więcej

 • Trump chce ograniczyć wydatki na obronność. Kosztem Polski

  Trump chce ograniczyć wydatki na obronność. Kosztem Polski

  Trwa wojna o pieniądze dla Pentagonu. Żeby rozumieć istotę filozofii Donalda Trumpa w wydatkach na obronność i zapewnianie Ameryce bezpieczeństwa, trzeba pamiętać o sprawie muru na południowej granicy USA. Prezydent potrzebuje w sumie blisko 13 mld dol. na bieżący i przyszły rok fiskalny, i to w ramach uproszczonej procedury alokacji środków, bo cały czas obowiązuje wprowadzony w lutym stan wyjątkowy. Obie izby Kongresu zagłosowały za jego zakończeniem, ale prezydent zgłosił weto.

  czytaj więcej

 • Już nie Uber ani Facebook. Teraz modny jest fintech

  Już nie Uber ani Facebook. Teraz modny jest fintech

  W świecie uberów, airbnb i googli łatwo zapomnieć, że nie tylko firmy z Doliny Krzemowej mogą być warte miliardy dolarów – oraz że biznes można robić nie tylko na społecznościówkach, wyszukiwaniu i gospodarce współdzielenia. Inwestorzy na całym świecie zwrócili się w stronę firm działających na styku technologii i finansów. W tym sezonie modny jest fintech.

  czytaj więcej

 • Film „Znajdę Cię” Marthy Coolidge na prestiżowym festiwalu filmowym na Sycylii

  Film „Znajdę Cię” Marthy Coolidge na prestiżowym festiwalu filmowym na Sycylii

  Podczas trwającego właśnie festiwalu w Cannes ogłoszono datę europejskiej premiery filmu „Znajdę Cię” w reżyserii ikony amerykańskiej kinematografii Marthy Coolidge. Film został wybrany przez Taormina Film Fest – pokazany zostanie na wielkim ekranie już 5 lipca 2019 w spektakularnym Starożytnym Amfiteatrze Taorminy w czasie 65. edycji Taormina Film Fest (30 czerwca – 6 lipca 2019). To hollywoodzki film o Polsce lat trzydziestych i czterdziestych ale nie jest to czysto hollywoodzkie spojrzenie na Polskę tamtego okresu, bo udział w tej produkcji mieli również najlepsi polscy twórcy lub Amerykanie z polskimi korzeniami.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników