ireneusz fąfara

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu ireneusz fąfara. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ireneusz fąfara.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ireneusz Fąfara rusza z odsieczą dla Możejek

  Ireneusz Fąfara rusza z odsieczą dla Możejek

  Ireneusz Fąfara jedzie gasić pożar w litewskiej spółce Orlenu. – Rola strażaka pasuje do niego jak ulał – mówi osoba znająca go jeszcze z czasów pracy w ZUS-ie. Fąfara kilka dni temu został członkiem zarządu Orlen Lietuva.

  czytaj więcej

 • Litwini zrozumieli, że Orlen nie wycofa się z rafinerii w Możejkach

  Litwini zrozumieli, że Orlen nie wycofa się z rafinerii w Możejkach

  Wizyta prezydenta Bronisława Komorowskiego na Litwie może mieć dla Orlenu poważne konsekwencje. Według litewskiej prasy podczas spotkania z prezydent Litwy Dalią Grybauskaite Komorowski miał oświadczyć, że polski koncern nie wycofa się z rafinerii w Możejkach.

  czytaj więcej

 • Premier Litwy nic nie wie o zamiarach Polaków ws. rafinerii Orlen Lietuva

  Premier Litwy nic nie wie o zamiarach Polaków ws. rafinerii Orlen Lietuva

  Premier Litwy nic nie wie na temat zamierzeń Polaków sprzedaży rafinerii Orlen Lietuva. W wywiadzie dla Telewizji Litewskiej Algirdas Butkeviczius powiedział, że podczas jego wizyty w rafinerii w ostatni poniedziałek nikt mu nie mówił o takiej możliwości. Dodał też, że podczas jego ostatniego spotkania z premierem Donaldem Tuskiem usłyszał zapewnienie, że Polska jest zainteresowana w zachowaniu i rozwijaniu działalności Orlen Lietuva.

  czytaj więcej

 • Orlen: problemy rafinerii w Możejkach

  Orlen: problemy rafinerii w Możejkach

  Rafineria w Możejkach, zarządzania przez Orlen Lietuva, zwolniła 135 pracowników. Poinformował o tym w Wilnie prezes litewskiej rafinerii Ireneusz Fąfara. Dodał, że proces zwalniania będzie kontynuowany ze względu na stale pogarszające się wyniki finansowe spółki.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników