inwestycji developerskich

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu inwestycji developerskich. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące inwestycji developerskich.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ustawa deweloperska pod ostrzałem przedsiębiorców

  Ustawa deweloperska pod ostrzałem przedsiębiorców

  Ustawa deweloperska może doprowadzić do upadku małych firm, budujących domy i mieszkania - ostrzega Polski Związek Firm Deweloperskich. Zdaniem jego przedstawicieli, już niedługo rynek odczuje negatywne skutki działania ustawy deweloperskiej.

  czytaj więcej

 • Donald Trump: Kim jest 45. prezydent USA?

  Donald Trump: Kim jest 45. prezydent USA?

  Najstarsi ludzie w USA nie pamiętają tak niezwykłego kandydata na prezydenta, jak ubiegający się w tym roku o ten urząd z ramienia Partii Republikańskiej (GOP) Donald J. Trump.

  czytaj więcej

 • Donald Trump zaprzysiężony jako 45. prezydent USA

  Donald Trump zaprzysiężony jako 45. prezydent USA

  Republikanin Donald J. Trump, który w listopadowych wyborach pokonał Demokratkę Hillary Clinton, został zaprzysiężony na Kapitolu na 45. prezydenta USA. W mowie inauguracyjnej obiecał "przeniesienie władzy z Waszyngtonu" i przywrócenie jej Amerykanom.

  czytaj więcej

 • Czy Dolnośląskie Centrum Developerskie SA, obok KGHM SA, stanie się kołem napędowym dolnośląskiego rynku nieruchomości?

  Czy Dolnośląskie Centrum Developerskie SA, obok KGHM SA, stanie się kołem napędowym dolnośląskiego rynku nieruchomości?

  Nieruchomości są i będą doskonałą inwestycją. W Krakowie kwitną wieżowce i apartamenty. Bielany Wrocławskie zamieniają się w Ursynów Warszawski. W Łodzi powstaje prawdziwe eldorado. We Wrocławiu, centrum Dolnego Śląska, część inwestycji powstaje w lukach między zabytkową, przedwojenną zabudową oraz buduje się nowe mieszkania i apartamentowce w przedwojennych kamienicach. Ponadto w miejscowościach turystycznych domy są doskonałą inwestycją na lata. Na nieruchomościach się nie traci. Czy warto jeszcze inwestować w mieszkania? Na pewno, zwłaszcza gdy strategiczne cele działalności developera wpisują się w nadrzędny dla gminy cel rozwoju społeczno-gospodarczy i fakt niedawno uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lubin, należącej do 100 najbogatszych gmin w Polsce.

  czytaj więcej

 • CBA: 5 zatrzymanych ws. korupcji na ponad 1 mln zł

  CBA: 5 zatrzymanych ws. korupcji na ponad 1 mln zł

  Agenci CBA z Delegatury w Krakowie zatrzymali założyciela i prezesa znaczącego inwestora na rynku nieruchomości, członka zarządu developera, prezesa zarządu spółki Małopolskie Dworce Autobusowe, wiceprezesa zarządu małopolskiej fundacji i biznesmena. Śledztwo CBA dotyczy korzyści majątkowych na 1 mln 170 tys. zł - informuje CBA.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników