internet banking

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu internet banking. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące internet banking.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Chcesz zmienić swoje konto bankowe? Sprawdź najnowszy ranking

  Chcesz zmienić swoje konto bankowe? Sprawdź najnowszy ranking

  Przedstawiamy czwartą edycję rankingu kont osobistych TotalMoney.pl. W najnowszym zestawieniu porównujemy blisko 30 rachunków i wybieramy te najlepsze. Jeśli chcesz zmienić konto, ale nie wiesz, które oferty banków warto wziąć pod uwagę, to ten tekst jest z pewnością dla Ciebie.

  czytaj więcej

 • Visa i MasterCard pracują nad obniżkami. Czekają nas tańsze transakcje?

  Visa i MasterCard pracują nad obniżkami. Czekają nas tańsze transakcje?

  Samoregulacja i wspólne ustalenie zasad i harmonogramu obniżania prowizji za transakcję kartami płatniczymi to najlepsza droga do kompromisu dla całej branży – uważają przedstawiciele MasterCard. Organizacja przystąpiła do porozumienia w sprawie opłat interchange przygotowanego przez Związek Banków Polskich. Zakłada ono stopniowe obniżanie prowizji przez kolejne 4 lata. Jednak warunkiem jego wdrożenia jest akceptacja Visy, drugiej organizacji płatniczej. Ta uważa, że najlepsze rozwiązanie zostało wypracowane w ubiegłym roku w ramach Zespołu Roboczego przy NBP.

  czytaj więcej

 • Problem przeciętnych milionerów. Jak roztrwonić rodzinny majątek?

  Problem przeciętnych milionerów. Jak roztrwonić rodzinny majątek?

  Polscy bogacze wchodzą w wiek emerytalny. A więc niebawem będą musieli pomyśleć o sukcesji. Tak oto fortuny „Nowych Polskich” mają szansę przerodzić się w majątki rodowe. Lub przeciwnie, mogą zostać roztrwonione jeszcze szybciej, niż zostały zbudowane.

  czytaj więcej

 • Bankowość transakcyjna RWD – co to takiego?

  Bankowość transakcyjna RWD – co to takiego?

  W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele nowoczesnych urządzeń, umożliwiających nam korzystanie z Internetu. Dla nas jest to prawdziwy raj! Problem mogą mieć zaś twórcy stron internetowych, gdyż muszą zmierzyć się z zaprezentowaniem tej samej treści na różnych ekranach. Rozwiązaniem może być RWD. Sprawdźmy, co to właściwie jest i które banki tę technologię wykorzystują.

  czytaj więcej

 • Masz prawo do kwalifikacji

  Masz prawo do kwalifikacji

  Wybierasz szkołę, uczelnię lub kurs? Chcesz być zatrudniany według jasnych reguł? Masz doświadczenie i umiejętności, a nie masz dyplomu? Chcesz wiedzieć, ile będzie wart Twój dyplom? Uważasz, że wiele wiesz i potrafisz, ale nie masz dyplomu, który by to poświadczał? Pomagasz komuś w wyborze dalszej nauki lub w podjęciu decyzji o zmianie zawodu? Uczysz innych, planujesz program nauczania, prowadzisz kursy lub szkolenia? Chcesz zatrudniać ludzi bez kosztownych błędów, związanych z rekrutacją, i dobrze zarządzać swoimi pracownikami? Polska Rama Kwalifikacji to nowy sposób porządkowania kwalifikacji i nowe możliwości ich zdobywania.

  czytaj więcej

 • Polska karta płatnicza coraz bliżej

  Polska karta płatnicza coraz bliżej

  W Krajowej Izbie Rozliczeniowej powstaje system do obsługi transakcji robionych za pomocą nowego narzędzia. Oprócz polskiego będzie miało l0go Visy lub MasterCardu

  czytaj więcej

 • Private Banking: Bankowość dla najbogatszych

  Private Banking: Bankowość dla najbogatszych

  Private Banking to usługa dla najzamożniejszych klientów. Powierzając bankowi swoje miliony, możesz liczyć na pomoc w wielu sytuacjach, zarówno codziennych jak i bardziej skomplikowanych. Indywidualna obsługa i specjalnie przygotowane warunki to kolejna z zalet. Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom.

  czytaj więcej

 • Kolejna rewolucja w bankowości: Pracownik banku dojedzie do klienta

  Kolejna rewolucja w bankowości: Pracownik banku dojedzie do klienta

  Alior Bank będzie pierwszym bankiem w Polsce, korzystającym z aplikacji IBM MobileFirst na iOS. Dzięki temu rozwiązaniu klienci private banking Aliora będą mogli skorzystać z nowatorskiej obsługi w banku – dojazdu do klienta i dokonaniu transakcji w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

  czytaj więcej

 • Totalna inwigilacja pracownika. Korzystasz ze służbowego sprzętu? Szef pozna twoje hasła

  Totalna inwigilacja pracownika. Korzystasz ze służbowego sprzętu? Szef pozna twoje hasła

  Odpowiedź koleżance na Facebooku, wysłanie prywatnego maila, sprawdzenie konta w banku czy zaległości u operatora? Kto z nas nie robi tego na służbowym sprzęcie, jeśli nie mamy możliwości skorzystania z prywatnego urządzenia. Pracodawcy mogą jednak już wkrótce masowo kontrolować wszelkie połączenia szyfrowane w ramach prewencji przed wyciekiem danych, a tym samym sprawdzić nasze wiadomości. O jednym z najnowszych rozwiązań tego typu dla IT rozmawiamy z przedstawicielem firmy Wheel Systems.

  czytaj więcej

 • Alior Bank rozszerza współpracę z Apple i IBM: Będą dodatkowe usługi MobileFirst na iOS

  Alior Bank rozszerza współpracę z Apple i IBM: Będą dodatkowe usługi MobileFirst na iOS

  Wiodący polski bank wybrał dodatkowe usługi MobileFirst na iOS dostępne na nowych urządzeniach marki Apple, które pomogą doradcom bankowym zapewnić najwyższą jakość obsługi klientów.

  czytaj więcej

 • Rozwiązania kognitywne czyli Internet Rzeczy w służbie człowieka

  Rozwiązania kognitywne czyli Internet Rzeczy w służbie człowieka

  Jak informowała w styczniu na podstawie raportu Global TMT Predictions firma Deloitte, rok 2016 przyniesie o jedną czwartą więcej producentów oprogramowania dla przedsiębiorców, którzy będą wykorzystywać w swych produktach techniki kognitywne, w tym komputerowe rozpoznawanie obrazu, techniki przetwarzania języka naturalnego albo techniki uczące się. Na podstawie dostępnych danych pozwalają one komputerom wnioskować, jak również uczyć się i planować.

  czytaj więcej

 • Korzystasz z PayPal? Banki ostrzegają przed zmianami w serwisie

  Korzystasz z PayPal? Banki ostrzegają przed zmianami w serwisie

  PayPal zaczął korzystać z usług serwisu, który domaga się od użytkowników podania hasła do rachunku bankowego. Banki ostrzegają, że nie będą ponosić odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje

  czytaj więcej

 • Rynki finansowe: Skrót wiadomości ze spółek giełdowych

  Rynki finansowe: Skrót wiadomości ze spółek giełdowych

  - Nałożenie przez KNF na dziesięć banków dodatkowych buforów kapitałowych instytucji o znaczeniu systemowym, może mieć pozytywny wpływ na ratingi, bowiem wzmocni to ich zdolność do absorbcji strat - uważają analitycy agencji Moody's.

  czytaj więcej

 • Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Banki w czasach (r)ewolucji technologicznej. Sztuka budowania (e)relacji z klientami

  Wkrótce rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu „Gwiazdy Bankowości”, który Dziennik Gazeta Prawna organizuje wraz z firmą konsultingową PwC. W tegorocznej edycji będziemy zwracać szczególną uwagę nie tylko na wyniki finansowe banków i sposób prowadzenia biznesu, ale również na wprowadzane przez nie innowacje i budowanie relacji z klientami. O tym, jak nowe technologie zmieniają sektor bankowy i co z tego może wynikać dla ich klientów, rozmawiamy z przedstawicielami ubiegłorocznych laureatów naszego konkursu.

  czytaj więcej

 • Facebook zapowiada start swojej platformy do rozliczeń. Libra, czyli nowa waluta Zuckerberga

  Facebook zapowiada start swojej platformy do rozliczeń. Libra, czyli nowa waluta Zuckerberga

  Nadzorcy systemu finansowego bardzo szybko dali Facebookowi do zrozumienia, że droga do startu, nie mówiąc o sukcesie jego waluty, nie będzie usłana różami.

  czytaj więcej

 • Będą zmiany w logowaniu się do bankowości internetowej. Nadchodzi uwierzytelnianie dwuetapowe

  Będą zmiany w logowaniu się do bankowości internetowej. Nadchodzi uwierzytelnianie dwuetapowe

  Kod z smsem przy logowaniu do banku czy wprowadzanie PIN po kilku niewielkich płatnościach kartą to zmiany, które od 14 września mają zwiększyć bezpieczeństwo klientów i pozwolić na wprowadzenie tzw. otwartej bankowości - powiedział PAP Wojciech Pantkowski ze Związku Banków Polskich.

  czytaj więcej

 • NPBP: Rejestry po estońsku, czyli jak dać obywatelom i gospodarce wędkę, a nie rybę

  NPBP: Rejestry po estońsku, czyli jak dać obywatelom i gospodarce wędkę, a nie rybę

  Ten artykuł jest o Estonii - kraju położonym niedaleko od Polski (z Suwałk do miejscowości Valga na granicy łotewsko – estońskiej jest zaledwie 546 kilometrów), a który wyprzedził Polskę (i znakomitą większość krajów świata) w dziedzinie cyfryzacji o dekadę.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników