Intensywność dystrybucji

Dystrybucja intensywna - oferowanie produktów we wszystkich możliwych punktach sprzedaży na odpowiednim szczeblu kanału dystrybucji, w granicach rynku, który został geograficznie wyodrębniony.


 • "Siostra twojej siostry" - recenzja

  "Siostra twojej siostry" - recenzja

  "Siostra twojej siostry" jest jak wariacja na temat „Snu nocy letniej”, w której funkcję napoju miłosnego pełni większa dawka prozacu

  czytaj więcej

 • "Taka piękna katastrofa" - recenzja

  "Taka piękna katastrofa" - recenzja

  Do kin trafia właśnie „Taka piękna katastrofa”. Wygląda na to, że hollywoodzcy magicy stracili monopol na filmowe wizje apokalipsy.

  czytaj więcej

 • "Dom na weekend" - recenzja

  "Dom na weekend" - recenzja

  Za sprawą filmu „Dom na weekend” Hans-Christian Schmid potwierdza reputację jednego z najciekawszych niemieckich reżyserów swojego pokolenia.

  czytaj więcej

 • "W kręgu miłości" - recenzja

  "W kręgu miłości" - recenzja

  „W kręgu miłości” zgrabnie łączy czułość i gniew, melodramatyczne schematy i anarchistyczną energię.

  czytaj więcej

 • Innowacyjna technologia i oszczędności w firmie

  Innowacyjna technologia i oszczędności w firmie

  Michał Czeredys: sytuacja gospodarki skłania przedsiębiorców do oszczędzania. Firmy coraz chętniej wybierają taki sprzęt, który pomaga im optymalizować koszty

  czytaj więcej

 • "Muppety: Poza prawem": Kukiełki kontratakują

  "Muppety: Poza prawem": Kukiełki kontratakują

  Skoro film odniósł sukces, kręcimy sequel. Tak to się robi w Hollywood – śpiewają mupety już w pierwszej piosence filmu. Na szczęście wciąż są w całkiem niezłej formie.

  czytaj więcej

 • Przerwy w dostawach energii: nawet siedem godzin w ciągu roku musimy spędzać bez prądu

  Przerwy w dostawach energii: nawet siedem godzin w ciągu roku musimy spędzać bez prądu

  Wskaźniki określające długość trwania przerw w dostawach energii znów poszły w górę. Gorzej niż u nas jest tylko na Ukrainie i Łotwie

  czytaj więcej

 • "Frank" - kapitalny humor

  "Frank" - kapitalny humor

  „Frank”, świetnie przyjęta na świecie ironiczna komedia Lenny’ego Abrahamsona, to prawdziwe królestwo ekscentryczności. Ale pod maską kryją się unikalna wrażliwość i kilka boleśnie trafnych społecznych diagnoz. Oraz lista dialogowa, którą można by na wyrywki cytować na koszulkach.

  czytaj więcej

 • „Duke of Burgundy. Reguły pożądania” opowiada o relacji sadomaso

  „Duke of Burgundy. Reguły pożądania” opowiada o relacji sadomaso

  Lubię śmiać się z absurdalnych sytuacji, które pokazuję. Ale nie z moich bohaterów – mówi Peter Strickland, reżyser filmu „Duke of Burgundy. Reguły pożądania”

  czytaj więcej

 • Nowy front PiS. Wojna o reklamę pseudoleków

  Nowy front PiS. Wojna o reklamę pseudoleków

  Zakaz lub ograniczenie reklamy farmaceutyków, które często rujnują zdrowie Polaków – stanowiłoby to wielki cios w branżę. Raban będzie większy niż przy ustawie medialnej czy ograniczeniach w sprzedaży ziemi.

  czytaj więcej

 • Sezonowa działalność to też ogrom prawnych problemów

  Sezonowa działalność to też ogrom prawnych problemów

  Okres wakacji pozwala na rozkręcenie sezonowego biznesu. W tym czasie jak grzyby po deszczu powstają lodziarnie, małe przydrożne bary (nierzadko w prowizorycznych warunkach), smażalnie ryb. Intratną inwestycją jest także założenie pola biwakowego lub kempingu. To, że jest to tymczasowa działalność, która prowadzona jest niekiedy zaledwie przez 2-3 miesiące, wcale nie oznacza, iż nie wiążą się z nią określone problemy, równie istotne jak w przypadku działalności całorocznej. Przedstawiamy odpowiedzi na wybrane pytania przedsiębiorców, uwzględniając najnowsze orzecznictwo sądów administracyjnych. Bierzemy też pod uwagę ostatnie zmiany przepisów, a wśród nich m.in. znowelizowane od 16 kwietnia br. rozporządzenie ministra gospodarki i pracy z 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie (t.j. Dz.U. z 2006 r. nr 22, poz. 169 ze zm.).

  czytaj więcej

 • Ekspansja z unijnym wsparciem

  Ekspansja z unijnym wsparciem

  PORADNIK Polski eksport ma się dobrze. Zawsze jednak może być jeszcze lepiej. Dlatego ekspansja przedsiębiorstw na inne rynki od lat jest wspierana finansowo i merytorycznie, między innymi dzięki Funduszom Europejskim.

  czytaj więcej

 • Intelektualiści pogardzają systemem, który od dwóch stuleci likwiduje ubóstwo

  Intelektualiści pogardzają systemem, który od dwóch stuleci likwiduje ubóstwo

  Intelektualiści pogardzają systemem, który od dwóch stuleci likwiduje ubóstwo. Z wzajemnością, bo kapitalizm ceni ich równie nisko.

  czytaj więcej

 • Eksport, czyli nasz narodowy bohater. Powiedzmy jasno: To kolos na glinianych nogach

  Eksport, czyli nasz narodowy bohater. Powiedzmy jasno: To kolos na glinianych nogach

  Tylko w 2016 r. świat nabył towary znad Wisły o wartości 176 mld euro. Odkąd prowadzone są statystyki, nie mieliśmy takiego wyniku. Cieszą się wszyscy. Biznes, bo zarabia. Ludzie, bo mają pracę. Zanim jednak popadniemy w samozachwyt, warto się zastanowić, czy nasz narodowy bohater faktycznie daje takie powody do zadowolenia. Bo duża wartość eksportu nie świadczy jeszcze o gospodarczej sile. Oprócz tego, ile sprzedajemy, liczy się również to, co produkujemy nad Wisłą, a potem wysyłamy za granicę. A jeśli się temu przyjrzymy, to już nie wygląda tak dobrze.

  czytaj więcej

 • Czy jest możliwa etyczna produkcja żywności?

  Czy jest możliwa etyczna produkcja żywności?

  W 1974 r. ludzi było 4 mld. Do 2024 r. ta liczba ma się podwoić. Dziś mamy do wykarmienia 7,6 mld ludzi. Czy jednak naprawdę potrzebujemy przemysłowej hodowli i masowych upraw, skoro już dziś nadprodukcja żywności wynosi 100 proc., a większość się marnuje? Kto i jak może doprowadzić od odwrócenia farmagedomu? I czy może się to stać za naszego życia?

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników