intela poszły

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu intela poszły. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące intela poszły.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Technologia nie ma już znaczenia. Sprawdź dlaczego

  Technologia nie ma już znaczenia. Sprawdź dlaczego

  Nie sztuką jest wyprodukować jeszcze szybszy procesor, teraz trzeba znaleźć dla niego zastosowanie. Giganci branży hi-tech zatrudniają w tym celu antropologów kultury, a nawet futurologów.

  czytaj więcej

 • Zmieniają się nastroje inwestorów

  Zmieniają się nastroje inwestorów

  Wyniki finansowe spółek podtrzymywały dotąd hossę za oceanem, ale we wtorek widać było oznaki rozczarowania. Na naszym rynku, szczególnie w segmencie dużych firm, na poprawę wyników trudno liczyć. Zawiodły także dane z przemysłu. Mimo to indeksy poszły mocno w górę. Oba fakty mogą świadczyć o zmianach nastrojów graczy, idącej w różnych kierunkach.

  czytaj więcej

 • Pełzająca wojna w Dolinie Krzemowej

  Pełzająca wojna w Dolinie Krzemowej

  Giganci nowych technologii mają nowego przeciwnika: ruchy technofobiczne. Agresywni demonstranci nie boją się wysłać e-maila – przeciwnie, w internetowym świecie poruszają się nie gorzej niż krytykowani korporacyjni informatycy. Obawiają się jednak nowego wspaniałego świata powszechnej inwigilacji i wszechpotęgi korporacji, takich jak Google czy Facebook

  czytaj więcej

 • USA: Trump przynosi optymizm. Zapowiedzi gospodarczej katastrofy się nie sprawdziły

  USA: Trump przynosi optymizm. Zapowiedzi gospodarczej katastrofy się nie sprawdziły

  Zapowiedzi gospodarczej katastrofy w Stanach na razie się nie sprawdziły. Niemal wszystkie dane są pozytywne. Ale jeśli nowy prezydent zacznie realizować niektóre obietnice, może się to zmienić.

  czytaj więcej

 • Wojna Handlowa: Słabe wyniki gigantów to wina Chińczyków?

  Wojna Handlowa: Słabe wyniki gigantów to wina Chińczyków?

  Amerykańskie spółki wyraźnie tracą na wojnie handlowej Waszyngtonu z Pekinem. Co kilka dni któraś z nich obniża prognozy albo pokazuje zyski znacząco poniżej wcześniejszych zapowiedzi. Oficjalne tłumaczenie zawsze brzmi tak samo: odpowiada za to coraz trudniejsza sytuacja na rynku w Państwie Środka.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników