insignia

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu insignia. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące insignia.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Chiny motoryzacyjną potęgą: Auta "Tylko dla Chin"

  Chiny motoryzacyjną potęgą: Auta "Tylko dla Chin"

  Motoryzacyjni giganci zmieniają strategię w Chinach: Już nie tylko wysyłają tam swoje pojazdy, nie tylko budują swoje fabryki, rozwijają sieć sprzedaż- zaczęli produkcję samochodów " Tylko dla Chin". I tych popularnych i tych luksusowych i najnowocześniejszych.

  czytaj więcej

 • Modele samochodów z pełnym odliczeniem VAT

  Modele samochodów z pełnym odliczeniem VAT

  Zobacz, które modele samochodów dostępne na polskim rynku pozwolą na odliczenie VAT.

  czytaj więcej

 • Samochody z kratką: zainteresowanie jest, aut brak

  Samochody z kratką: zainteresowanie jest, aut brak

  Duże zainteresowanie tego typu samochodami po stronie przedsiębiorców nie przełożyło się na razie na zakupy. Popytowi nie sprostały firmy sprowadzające auta

  czytaj więcej

 • Kupujesz auto? Sprawdź najlepsze kredyty samochodowe na rynku

  Kupujesz auto? Sprawdź najlepsze kredyty samochodowe na rynku

  Początek roku to zawsze czas wypracowywania noworocznych postanowień, które realizowane będą przez kolejne dwanaście miesięcy. To jednak niezmiennie także dobry moment na zakup auta. Może ono zostać nabyte oczywiście ze środków pochodzących z celowego kredytu samochodowego. Gdzie jego warunki będą najkorzystniejsze?

  czytaj więcej

 • Brakuje pieniędzy na nowe auto? Zobacz, gdzie dostaniesz najtańszy kredyt samochodowy

  Brakuje pieniędzy na nowe auto? Zobacz, gdzie dostaniesz najtańszy kredyt samochodowy

  W majowym wydaniu rankingu kredytów samochodowych prezentujemy najciekawsze oferty finansowania zakupu aut używanych i nowych. Zbadaliśmy aktualne propozycje banków i uszeregowaliśmy je według całkowitego kosztu kredytowania. Gdzie tym razem okazał się on najniższy?

  czytaj więcej

 • Jeżdżę dużo. Jeżdżę szybko. Jeżdżę lewym pasem. Spowiedź grzesznika drogowego

  Jeżdżę dużo. Jeżdżę szybko. Jeżdżę lewym pasem. Spowiedź grzesznika drogowego

  Prawo jazdy mam od prawie 15 lat. Przejechałem w tym czasie z pół miliona kilometrów. Jeździłem po amerykańskich autostradach, niemieckich torach wyścigowych, afrykańskiej pustyni, korytem wyschniętej rzeki na Fuerteventurze. Szalałem po alpejskich serpentynach, po powierzchni zamarzniętego jeziora w Laponii i przebiłem się autem przez centrum Los Angeles (i nie była to żółta taksówka).

  czytaj więcej

 • Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Szowinistyczna część ludzkości od dziesięcioleci twierdzi, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Ale to nieprawda. Kobiety doskonale wiedzą, czego chcą. Chcą wszystkiego. Zrozumiałem to tuż po tym, jak podczas krótkiego urlopu z nudów zajrzałem do jakiegoś kobiecego magazynu z lśniącą okładką ukazującą dziewczynę o jeszcze bardziej lśniących włosach. Na stronie piątej zaczynał się temat przewodni numeru, którego przesłanie było krótkie: „Bądź naturalna, niczego w sobie nie zmieniaj, zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś”. Dziesięć stron dalej poradnik: „Jak zrzucić 60 kg w dwa dni”. Później była galeria umięśnionych i porośniętych gęstymi brodami aktorów sugerująca, że obecnie każda kobieta chce mieć w domu drwala, który zaciągnie ją za włosy do kuchni. I nie tylko do kuchni. Zaś na odwrocie jakaś znana pani psycholog doradzała niewiastom: „Jak zamienić go w łagodnego, czułego i wrażliwego dżentelmena”.

  czytaj więcej

 • Cross marketing: dzielenie wydatków, mnożenie zysków

  Cross marketing: dzielenie wydatków, mnożenie zysków

  Cross marketing, to narzędzie, które pozwala zoptymalizować budżet, zwielokrotnić kanały komunikacji i przynieść korzyści każdemu z partnerów. Polskie marki coraz chętniej otwierają się na taką współpracę, gdyż przy dobrej realizacji strategii cross marketingowej projekt przynosi obopólne korzyści.

  czytaj więcej

 • Loteria paragonowa: Ministerstwo Finansów daje ople za paragony

  Loteria paragonowa: Ministerstwo Finansów daje ople za paragony

  Izabela Leszczyna, wiceszefowa resortu finansów: Każdy z nas jest uczestnikiem obrotu gospodarczego. Jeśli nie dostajemy paragonu, nie mamy pewności, że VAT został opłacony i jako podatek będzie służyć dobru wspólnemu

  czytaj więcej

 • Loteria Paragonowa: Dwa samochody do wygrania

  Loteria Paragonowa: Dwa samochody do wygrania

  Dwa samochody do wygrania w dzisiejszym losowaniu w ramach Narodowej Loterii Paragonowej. Jak co miesiąc, od początku loterii, można wygrać Opla Astrę. Po raz pierwszy odbędzie się też losowanie nagrody w tak zwanej branży premiowanej, którą od października do końca grudnia było fryzjerstwo i zabiegi kosmetyczne. W tym przypadku na zwycięzcę czeka Opel Insignia.

  czytaj więcej

 • Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel wychodzi naprzeciw nowoczesnemu stylowi prowadzenia biznesu. Insignia ze zintegrowanym, w pełni mobilnym system OnStar zaskakuje funkcjonalnością doprowadzoną na wyżyny perfekcji. Samochód sam doprowadzi cię na miejsce. Nawet jeśli nie wiesz, jak je odnaleźć.

  czytaj więcej

 • Laureaci drugiej edycji Loterii paragonowej będą zwolnieni z podatku

  Laureaci drugiej edycji Loterii paragonowej będą zwolnieni z podatku

  Udogodnienie chce wprowadzić Ministerstwo Finansów, które twierdzi że „zaniechanie utrwali prawidłowe zachowania konsumentów, zwiększy świadomość obywateli oraz korzystnie wpłynie na interes publiczny”.

  czytaj więcej

 • Opel w grupie PSA za 2,2 mld euro

  Opel w grupie PSA za 2,2 mld euro

  Transakcja, o której spekulowano od kilku tygodni, stała się faktem. Pracownicy polskich zakładów na razie powinni czuć się bezpieczni.

  czytaj więcej

 • Salon Samochodowy Genewa 2017: Panie ministrze, zapraszamy na ziemię

  Salon Samochodowy Genewa 2017: Panie ministrze, zapraszamy na ziemię

  Ruszyły przygotowania do budowy polskiego samochodu elektrycznego – Remember Patriot. Będzie tak dobry, że na salonie motoryzacyjnym w Genewie dostanie stoisko gdzieś między szatnią a schowkiem na miotły.

  czytaj więcej

 • Bąk: Opel nauczy cię odpowiedzialności

  Bąk: Opel nauczy cię odpowiedzialności

   Najpierw była grzeczna i szarmancka „Randka w ciemno”, potem frywolny i przaśny „Rolnik szuka żony”, a następnie balansujący na granicy tolerancji i oburzenia „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wszystkie te programy to jednak niewinne, wręcz cnotliwe produkcje, imponujące swą powściągliwością w porównaniu z tym, co telewizje zafundują nam za chwilę.

  czytaj więcej

 • Czy można zażądać informacji dotyczącej przeprowadzonej kontroli drogowej

  Czy można zażądać informacji dotyczącej przeprowadzonej kontroli drogowej

  Dane o pojeździe policyjnym, kontrolujących funkcjonariuszach oraz o videorejstarcji kontroli drogowej są informacją publiczną i mogą zostać udostępnione na wniosek – stwierdził Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu.

  czytaj więcej

 • Bąk: Do tańca i do… a nie, jednak nie [OPINIA]

  Bąk: Do tańca i do… a nie, jednak nie [OPINIA]

  Właśnie przeczytałem, że prawie 40 proc. sprzedawanych w Europie nowych samochodów to SUV-y bądź crossovery. Ludzie wchodzą do salonu i mówią: „Chcielibyśmy kupić coś miejskiego, tylko żeby było na szczudłach”. Albo: „Zawsze marzyłem o sportowym coupé, tylko poprosiłbym takie podwyższone, o właściwościach terenowych”. Ewentualnie: „Poszukuję rodzinnego kombi, byleby na wyposażeniu miało drabinkę, po której będę mógł wchodzić za kierownicę. I niech ta drabinka ma o jeden szczebel więcej niż ta w SUV-ie mojego sąsiada”.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników