imieniu intela

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu imieniu intela. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące imieniu intela.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Techno-Sylwetki: Steve Jobs: zawód – wizjoner

  Techno-Sylwetki: Steve Jobs: zawód – wizjoner

  W ciągu 56 lat swojego życia całkowicie zrewolucjonizował świat nowych technologii. Twórca Apple, Macintosha, Pixara i iPhone’a na nowo odkrywał przed nami rzeczy, które jedynie z pozoru zostały już odkryte. Geniusz, pracoholik i człowiek niezwykle uparty. Steve Jobs – wizjoner na miarę XXI wieku.

  czytaj więcej

 • Giganci internetowi zapłacą karę

  Giganci internetowi zapłacą karę

  Firmy Apple, Google, Adobe oraz Intel zawarły ugodę w sprawie rzekomej zmowy, której celem było ograniczenie wysokości pensji pracowników. Według nieoficjalnych informacji wysokość odszkodowania jakie zapłacą cztery amerykańskie giganty technologiczne wyniesie ponad 300 milionów dolarów.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jak pozbyć się fiata

  Bąk: Jak pozbyć się fiata

  Media na całym świecie wszczęły alarm – nowoczesne samochody są tak skomputeryzowane, że hakerzy mogą przejąć nad nimi kontrolę. I podają przykład: luka w oprogramowaniu Jeepa Cherokee powoduje, że zdalnie można obsługiwać w nim hamulce, pedał gazu, skrzynię biegów oraz kierownicę. Chciałbym jednak przypomnieć, że aktualnie Jeep należy do Fiata, a Fiat jest włoski. Włosi zaś znają się na komputerach i programowaniu równie dobrze, co ja na konstruowaniu strumieniowych silników odrzutowych. Do dziś myślą, że „processor” to po amerykańsku „espresso”, a gdy zapyta się ich o „hard drive”, zaczynają rozpinać rozporki. Jestem więc pewien, że włamanie się do systemu dowolnego jeepa czy fiata nie wymaga ani specjalnych zabiegów, ani dużego doświadczenia, ani nawet wybitnie dobrego sprzętu. Kalkulator Casio – to wszystko, czego potrzebujecie.

  czytaj więcej

 • Lechpol: Postawili na stworzenie własnych produktów i na tym wygrali

  Lechpol: Postawili na stworzenie własnych produktów i na tym wygrali

  25 lat temu Lechpol zaczynał od importu układów scalonych. Dziś firma wytwarza pod swoimi markami różnorodny asortyment elektroniczny. To daje stabilność i 150 mln zł obrotu rocznie

  czytaj więcej

 • Lechpol: Postawili na własne produkty i wygrali

  Lechpol: Postawili na własne produkty i wygrali

  25 lat temu Lechpol zaczynał od importu układów scalonych. Dziś firma wytwarza pod swoimi markami różnorodny asortyment elektroniczny. To daje stabilność i 150 mln zł obrotu rocznie

  czytaj więcej

 • Naruszenie prawa konkurencji? To mogą być także działania firm w obszarze HR

  Naruszenie prawa konkurencji? To mogą być także działania firm w obszarze HR

  Niektóre porozumienia firm dotyczące spraw pracowniczych czy choćby tylko wymiana informacji w tym zakresie mogą naruszać reguły konkurencji. W Polsce nie przywykliśmy do patrzenia na te działania jak na potencjalne ograniczenie konkurencji. Jednak w ślad za światowymi trendami również UOKiK może zacząć się nimi interesować.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników