hutchinson

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu hutchinson. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące hutchinson.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Związki zawodowe nakręcą podwyżki

  Związki zawodowe nakręcą podwyżki

  W dużych przedsiębiorstwach już trwa walka o wyższe płace. Tam batalię rozpoczęły silne związki zawodowe. Już niedługo w ślad za nimi pójdą pracownicy małych i średnich firm

  czytaj więcej

 • Pensje Polaków zamrożone

  Pensje Polaków zamrożone

  Mimo wysokiej inflacji nie mamy co liczyć na wyraźny wzrost płac. Przeciętne wynagrodzenia w przedsiębiorstwach praktycznie przestały rosnąć. W maju były tylko o 4,1 proc. wyższe niż przed rokiem. A to oznacza, że realnie, czyli po odliczeniu wzrostu cen, straciły na wartości 0,7 proc.

  czytaj więcej

 • Kolejna fabryka w Łodzi? Jest szansa na 250 miejsc pracy

  Kolejna fabryka w Łodzi? Jest szansa na 250 miejsc pracy

  Francuzi wydadzą 75 mln zł na fabrykę, o ile łódzka działka wejdzie do strefy. Stworzą 250 etatów - informuje "Puls Biznesu".

  czytaj więcej

 • Czemu ekonomiści tak bardzo lubią spory?

  Czemu ekonomiści tak bardzo lubią spory?

  Jeśli zapytasz o radę trzech ekonomistów, otrzymasz pięć różnych odpowiedzi – głosi jeden z tych branżowych żartów, z których nikt się nie śmieje. Ale prócz tego, że jest nieśmieszny, jest też boleśnie prawdziwy. Ekonomiści to jedno z najbardziej podzielonych środowisk naukowych. Z czego ta niezgoda wynika i co oznacza?

  czytaj więcej

 • USA: W stanie Arkansas wykonano pierwszą egzekucję od 2005 roku

  USA: W stanie Arkansas wykonano pierwszą egzekucję od 2005 roku

  Mimo desperackich, prowadzonych do ostatniej chwili zabiegów obrońców, w stanie Arkansas wykonano w piątek rano (czasu polskiego) pierwszą od roku 2005 egzekucję.

  czytaj więcej

 • Era Jazzu: Charyzmatyczny perkusista E.J. Strickland zagra w Poznaniu

  Era Jazzu: Charyzmatyczny perkusista E.J. Strickland zagra w Poznaniu

  JAZZ | Elitę nowojorskiego jazzu przedstawia charyzmatyczny perkusista E.J. Strickland. Album "The Undying Spirit" oraz europejska trasa koncertowa jest najlepszą wizytówka jego kwintetu. Płyta zyskała doskonale recenzje w jazzowej prasie amerykańskiej i jest doskonale (także koncertami kwintetu) przyjmowana w Europie. Niezwykle kreatywny koncert, perfekcyjne brzmienie, ciekawa koncepcja artystyczna zespołu oraz subtelna gra perkusisty oczarowują wszystkich.

  czytaj więcej

 • 39. Warszawskie Spotkania Teatralne ruszają już 3 kwietnia [PROGRAM, SPEKTAKLE]

  39. Warszawskie Spotkania Teatralne ruszają już 3 kwietnia [PROGRAM, SPEKTAKLE]

  39. Warszawskie Spotkania Teatralne potrwają od 3 do 16 kwietnia 2019 roku. Stołeczna widownia zobaczy w głównym nurcie 12 specjalnie dobranych spektakli, m.in. „Pod presją" w reżyserii Mai Kleczewskiej (Teatr Śląski w Katowicach) oraz „Trojanki" Jana Klaty (Teatr Wybrzeże). W ramach 39. WST odbędzie się także interdyscyplinarny i międzynarodowy projekt teatralny - Grotowski.Fest - upamiętniający wybitną postać polskiego teatru XX wieku, Jerzego Grotowskiego. Dla dzieci i młodzieży wybrano 5 spektakli, które będą pokazane w ramach małych WST.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników