hotelu hilton

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu hotelu hilton. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące hotelu hilton.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • ŚDM: Krakowskie hotele wypełnione, ale nie będzie rewolucyjnego zysku

  ŚDM: Krakowskie hotele wypełnione, ale nie będzie rewolucyjnego zysku

  Ci, którzy dopiero teraz chcą zarezerwować nocleg w Krakowie na czas Światowych Dni Młodzieży, mogą mieć problem. Większość noclegów na ostatni tydzień lipca jest już zarezerwowana. Pozostały pojedyncze miejsca, za które trzeba zapłacić nawet o 50 proc. więcej niż w pozostałych tygodniach lata.

  czytaj więcej

 • Wiedeń kontrastów: Sześć miejsc, o których nie wiesz

  Wiedeń kontrastów: Sześć miejsc, o których nie wiesz

  Wiedeń to nie tylko stolica Austrii. To także stolica austriackich kontrastów. To tu zderza się cesarski imperializm z demokratyczną nowoczesnością, klasyka z innowacją, stare kamienice z modernistycznymi gmachami użyteczności publicznej. Architektura, kultura, kulinaria – Wiedeń ucieleśnia spotkanie między tym, co na pierwszy rzut oka zupełnie rozbieżne. A wszystko to zobaczyć można podczas jednego spaceru

  czytaj więcej

 • Wielka Brytania: Mieszkańcy Londynu protestują przeciw Brexitowi

  Wielka Brytania: Mieszkańcy Londynu protestują przeciw Brexitowi

  Dziesiątki tysięcy osób przeszły w sobotę ulicami Londynu, protestując przeciw wynikowi referendum ws. członkostwa Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Demonstranci nie zgadzali się z wynikiem głosowania, podkreślając, że "zostali wprowadzeni w błąd".

  czytaj więcej

 • Dzień na rynkach: Na Wall Street wzrosty i "dzień fuzji"

  Dzień na rynkach: Na Wall Street wzrosty i "dzień fuzji"

  Amerykańskie giełdy rozpoczęły tydzień od wzrostów. W centrum uwagi rynków znajdują się liczne doniesienia o fuzjach i przejęciach amerykańskich spółek. Inwestorzy czekają również na wyniki spółek - w tym tygodniu w USA nastąpi kulminacja sezonu publikacji raportów kwartalnych. Tanieje ropa naftowa.

  czytaj więcej

 • Kopiowanie zbrodni. Przygotowują się do roli i mordują

  Kopiowanie zbrodni. Przygotowują się do roli i mordują

  Potrafią miesiącami przygotowywać się do roli. Podpatrują styl ubierania, mówienia, schemat działania. A potem mordują. Na wzór i podobieństwo.

  czytaj więcej

 • Szczerski rozmawiał z doradcą prezydenta USA. Duda zaprosił Trumpa do złożenia wizyty w Polsce

  Szczerski rozmawiał z doradcą prezydenta USA. Duda zaprosił Trumpa do złożenia wizyty w Polsce

  Podczas spotkania z doradcą prezydenta USA Donalda Trumpa, Michaelem Flynnem, prezydencki minister Krzysztof Szczerski przekazał w czwartek w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy zaproszenie dla Trumpa do złożenia wizyty w Polsce.

  czytaj więcej

 • IV Europejski Kongres Jakości

  IV Europejski Kongres Jakości

  21 marca 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Fundację Qualitas, która wpisuje się w kalendarz europejskich wydarzeń związanych z jakością. Sukces poprzednich edycji Kongresu pozwala wyznaczać kierunki rozwoju jakości, dlatego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Future of the Quality”.

  czytaj więcej

 • Pokaż swoją jakość i zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®!

  Pokaż swoją jakość i zgłoś się do 12. edycji Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®!

  Tegoroczna edycja Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU, to dobry moment na podkreślenie jakości produktów i usług. Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to ważna inicjatywa promująca jakość, realizowana od kilkunastu lat przez Fundację Qualitas. Certyfikat przyznawany jest podmiotom, dla których jakość jest wartością priorytetową. Są to m.in. przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, które oferują wysoką jakość, a przy tym stosują innowacyjne i ekologiczne rozwiązania.

  czytaj więcej

 • Złote Globy rozdane. Zobacz, kto triumfował [LISTA]

  Złote Globy rozdane. Zobacz, kto triumfował [LISTA]

  Na tegorocznej gali rozdania prestiżowych Złotych Globów za najlepszą produkcję filmową uznano „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, który łącznie zwyciężył w czterech kategoriach. W kategoriach telewizyjnych najwięcej nagród zgarnął miniserial „Wielkie kłamstewka". Nagrodę za całokształt twórczości otrzymała Oprah Winfrey.

  czytaj więcej

 • Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych zapowiada się być przełomowym. Po raz pierwszy profesjonaliści zarządzający finansami przedsiębiorstw spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie. Ponadto, na każdym z pięciu kongresów organizatorzy będą przyznawać po raz pierwszy wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące implementację innowacyjnych rozwiązań w proces zarządzania finansami.

  czytaj więcej

 • Prezes Chopin Airport Development: CPK ma ogromny potencjał inwestycyjny

  Prezes Chopin Airport Development: CPK ma ogromny potencjał inwestycyjny

  Dostrzegamy duży potencjał inwestycyjny w powstaniu Centralnego Portu Komunikacyjnego – mówi PAP prezes Chopin Airport Development Gheorghe Marian Cristescu. Dodaje, że jeżeli w Radomiu powstanie port komplementarny dla Lotniska Chopina, to spółka nie wyklucza budowy tam hotelu.

  czytaj więcej

 • Julia Kijowska: Wchodzę w trudny okres zawodowego dojrzewania

  Julia Kijowska: Wchodzę w trudny okres zawodowego dojrzewania

  Chyba wchodzę teraz w trudny okres zawodowego dojrzewania. Sporo już umiem, ale to jeszcze czas poszukiwań. Na pewno nie myślę o przedwczesnej emeryturze - z Julią Kijowską, zdobywczynią Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego i Nagrody Szwedzkiego Instytutu Filmowego, o dokonaniach aktorskich i najbliższych filmowych wyzwaniach rozmawia Ryszard Jaźwiński.

  czytaj więcej

 • Miasto Oświęcim – tu warto inwestować, tu warto mieszkać…

  Miasto Oświęcim – tu warto inwestować, tu warto mieszkać…

  Dzisiejszy Oświęcim to rozwijające się gospodarczo i turystycznie miasto

  czytaj więcej

 • Centralny Port Komunikacyjny – nowe możliwości dla polskiej gospodarki i hotelarstwa

  Centralny Port Komunikacyjny – nowe możliwości dla polskiej gospodarki i hotelarstwa

  HOTELARSTWO | Rozmowa z Gheorghe Marianem Cristescu, Prezesem Zarządu Chopin Airport Development oraz Przewodniczącym Społecznej Rady Turystyki przy Ministrze Sportu i Turystyki. Chopin Airport Development to spółka z udziałem Skarbu Państwa, która obecnie jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się podmiotem w branży hotelarskiej nad Wisłą.

  czytaj więcej

 • Digital Finance Award w Poznaniu dla ELSEN i Open Nexus

  Digital Finance Award w Poznaniu dla ELSEN i Open Nexus

  Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały ELSEN S.A. oraz Open Nexus Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono w trakcie kongresu Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, gdzie finansiści dyskutowali nad tegorocznymi wyzwaniami z zakresu rachunkowości firm. 

  czytaj więcej

 • Prezydent Trump przybył do Helsinek na rozmowy z prezydentem Putinem

  Prezydent Trump przybył do Helsinek na rozmowy z prezydentem Putinem

  Prezydent USA Donald Trump przybył w niedzielę do Helsinek, gdzie w poniedziałek odbędzie się jego spotkanie z przywódcą Rosji Władimirem Putinem. Będzie to pierwszy szczyt amerykańsko-rosyjski od objęcia prezydentury przez Trumpa w styczniu 2017 roku.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników