honda motor

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu honda motor. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące honda motor.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Bąk: Ekolodzy, przekonaliście mnie

  Bąk: Ekolodzy, przekonaliście mnie

  Po ubiegłotygodniowym materiale, w którym stanąłem w obronie Volkswagena, otrzymałem bardzo dużo listów. Pisali do mnie ekolodzy, geolodzy, biolodzy, urolodzy i futurolodzy. Ci pierwsi zaczynali swoje e-maile od słów: „Ty bydlaku, spalimy ci dom”, a cała reszta od: „Ma pan całkowitą rację”.

  czytaj więcej

 • Romet i Junak ożywiły polski rynek motocykli

  Romet i Junak ożywiły polski rynek motocykli

  Nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami pchnęła rynek motocykli na dobre do przodu. Rok po legislacyjnej rewolucji ze zmian przepisów najbardziej cieszą się rodzime firmy.

  czytaj więcej

 • Polscy kierowcy drugiej kategorii: Niebezpieczne poduszki powietrzne zagrożeniem tylko w USA?

  Polscy kierowcy drugiej kategorii: Niebezpieczne poduszki powietrzne zagrożeniem tylko w USA?

  Afera niebezpiecznych poduszek powietrznych zatacza coraz szersze kręgi. Ale tylko za Atlantykiem. Choć takie elementy są także w polskich samochodach, żaden urząd nie chce interweniować.

  czytaj więcej

 • Czepczyński: Folwarczny system zarządzania dotyczy głównie firm rodzinnych

  Czepczyński: Folwarczny system zarządzania dotyczy głównie firm rodzinnych

  - Panuje przeświadczenie, że przedsiębiorca to człowiek sukcesu, podczas gdy w rzeczywistości często towarzyszą mu niepowodzenia. Przyznanie się do nich to chyba najtrudniejsza rzecz w życiu - uważa Artur Czepczyński, członek zarządu Rady Firm Rodzinnych przy Konfederacji Lewiatan, właściciel firmy ABC Czepczyński.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jazz? To ja już wolę ciszę

  Bąk: Jazz? To ja już wolę ciszę

  Pod kilkoma ostatnimi moimi tekstami zamieszczonymi również w internecie pojawiły się komentarze, w których wyrażaliście swoje głębokie rozczarowanie faktem, że w ostatnim akapicie zawsze pojawia się auto. Sugerowaliście, że nadawałyby się do czytania, gdybym nie był opłacany przez koncerny motoryzacyjne, a puentą nie była reklama porsche 911 czy forda galaxy. No więc dla odmiany dzisiaj nie będę poruszał kwestii AGD, wychowania dzieci, domów publicznych, przepisów drogowych ani amerykańskiego wojska. Napiszę wyłącznie o samochodach.

  czytaj więcej

 • Niewiele dużych spółek może się pochwalić rezultatami lepszymi niż rok wcześniej

  Niewiele dużych spółek może się pochwalić rezultatami lepszymi niż rok wcześniej

  czytaj więcej

 • Samochodowe buble zalewają polskie drogi

  Samochodowe buble zalewają polskie drogi

  Od stycznia do maja tego roku producenci zgłosili do UOKiK wady w ponad 50 tys. pojazdów. W ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku koncerny motoryzacyjne zgłosiły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów już 40 akcji serwisowych. To o dwie więcej niż w podobnym okresie ubiegłego roku, ale już dwa razy więcej niż w 2013 r.

  czytaj więcej

 • Rolą biznesu nie jest politykowanie, rolą biznesu jest robienie pieniędzy

  Rolą biznesu nie jest politykowanie, rolą biznesu jest robienie pieniędzy

  Ta reguła rządzi pod każdą szerokością geograficzną. Dlatego nie było w ostatnich latach kryzysu politycznego, na który przedsiębiorcy reagowaliby popłochem.

  czytaj więcej

 • Ostre hamowanie diesla. Niektóre marki zaprzestają produkcji samochodów na ropę

  Ostre hamowanie diesla. Niektóre marki zaprzestają produkcji samochodów na ropę

  Udział ropniaków w sprzedaży spadł do poziomu z 2006 r. Kilku producentów już zapowiedziało, że rezygnują z ich produkcji. Powody? Skandale, oskarżenia o rakotwórczość oraz szybko rozwijająca się technologia hybrydowa i elektryczna.

  czytaj więcej

 • Diesel odjeżdża do historii

  Diesel odjeżdża do historii

  Udział ropniaków w sprzedaży nowych aut spadł do najniższego poziomu od 11 lat. Kilku producentów zapowiedziało, że całkowicie rezygnują z ich produkcji, miasta zaczynają ograniczać im wjazd do centrów, a ekolodzy zwracają uwagę, że szkodzą środowisku znacznie bardziej niż np. hybrydy.

  czytaj więcej

 • Honda i SoftBank pracują nad projektem aut połączonych z internetem w 5G

  Honda i SoftBank pracują nad projektem aut połączonych z internetem w 5G

  Japońskie firmy Honda Motor i SoftBank Group Corp. będą pracować nad technologią aut połączonych z internetem w 5G - poinformowała w czwartek agencja Kyodo. Dzięki niej kierowcy zyskają szybki dostęp do informacji o najbliższych korkach czy warunkach drogowych.

  czytaj więcej

 • Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Producenci różnych przedmiotów robią, co w ich mocy, abyśmy stali się jeszcze bardziej leniwi, niż jesteśmy i wydawali jeszcze więcej pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Wczoraj dostałem e-maila z ofertą zakupu szczoteczki do zębów. Sonicznej. Wow! „Soniczna szczoteczka do zębów” – to brzmi naprawdę super. Jakby używali jej kosmonauci, Transformersi albo jakby została wynaleziona przez obcą cywilizację. I w dodatku można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Serio. Szorujecie plomby i gapicie się w ekran telefonu, który podpowiada wam, czy w danej sekundzie powinniście skupić swoją uwagę na dolnej prawej trójce czy może górnej lewej siódemce. Przed popełnieniem błędów chronią was czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania. Przypominam w tym miejscu nieśmiało, że nie mówimy o najnowszym myśliwcu szturmowym Lockheeda Martina tylko o przyrządzie do dbania o higienę jamy ustnej. Aha... właśnie doczytałem, że główka szczoteczki wykonuje 62 tys. ruchów sonicznych na minutę. Nie do końca rozumiem, czym są te „ruchy soniczne”, ale od razu wyobraziłem sobie króliki...

  czytaj więcej

 • H jak samocHód

  H jak samocHód

  Moda na auta elektryczne może dobiec końca, zanim na dobre się rozkręci. Są one tylko etapem przejściowym. Ostatnim odcinkiem drogi prowadzącej nas do celu: motoryzacji wodorowej.

  czytaj więcej

 • Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  To był pracowity rok. Dlatego najbardziej doceniłem w nim samochody, które dają wytchnienie. Pozwalają zrelaksować się nawet wtedy, gdy siedzi się za ich kierownicą.

  czytaj więcej

 • Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Szwajcarska impreza coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny, a coraz bardziej targi sprzętu elektrycznego. A jednocześnie oddział szpitala psychiatrycznego, na którym ulokowano pacjentów myślących, że są nieślubnym dzieckiem Ferdynanda Porsche'a i Carla Benza

  czytaj więcej

 • Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne. Zielona rewolucja na kołach

  Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne. Zielona rewolucja na kołach

  Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne, zmieniły się w rywalizację między koncernami. A największe zmiany wciąż przed nami.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników