honda

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu honda. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące honda.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Honda i SoftBank pracują nad projektem aut połączonych z internetem w 5G

  Honda i SoftBank pracują nad projektem aut połączonych z internetem w 5G

  Japońskie firmy Honda Motor i SoftBank Group Corp. będą pracować nad technologią aut połączonych z internetem w 5G - poinformowała w czwartek agencja Kyodo. Dzięki niej kierowcy zyskają szybki dostęp do informacji o najbliższych korkach czy warunkach drogowych.

  czytaj więcej

 • Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Producenci różnych przedmiotów robią, co w ich mocy, abyśmy stali się jeszcze bardziej leniwi, niż jesteśmy i wydawali jeszcze więcej pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Wczoraj dostałem e-maila z ofertą zakupu szczoteczki do zębów. Sonicznej. Wow! „Soniczna szczoteczka do zębów” – to brzmi naprawdę super. Jakby używali jej kosmonauci, Transformersi albo jakby została wynaleziona przez obcą cywilizację. I w dodatku można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Serio. Szorujecie plomby i gapicie się w ekran telefonu, który podpowiada wam, czy w danej sekundzie powinniście skupić swoją uwagę na dolnej prawej trójce czy może górnej lewej siódemce. Przed popełnieniem błędów chronią was czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania. Przypominam w tym miejscu nieśmiało, że nie mówimy o najnowszym myśliwcu szturmowym Lockheeda Martina tylko o przyrządzie do dbania o higienę jamy ustnej. Aha... właśnie doczytałem, że główka szczoteczki wykonuje 62 tys. ruchów sonicznych na minutę. Nie do końca rozumiem, czym są te „ruchy soniczne”, ale od razu wyobraziłem sobie króliki...

  czytaj więcej

 • Seba przegina w spocie producenta samochodów. To promowanie szybkiej jazdy?

  Seba przegina w spocie producenta samochodów. To promowanie szybkiej jazdy?

  Ciśnij Seba. Ty, jakiś sedan chce nas ścignąć. Se-ba, Se-ba, Se-ba – dopingują pasażerowie. To początek spotu, który w ostatnich dwóch tygodniach można było usłyszeć na antenie publicznego radia. I gdy tak Seba „ciśnie”, można odnieść wrażenie, że to początek jakiejś kampanii społecznej. Że auto zaraz skończy na drzewie albo kierowca nie wyhamuje i przejedzie kogoś na pasach.

  czytaj więcej

 • Prezes Volvo: Nie obawiamy się problemów w dostawach rzadkich metali

  Prezes Volvo: Nie obawiamy się problemów w dostawach rzadkich metali

  Ewentualne problemy w dostawach rzadkich metali wykorzystywanych do produkcji baterii w samochodach nie są zagrożeniem, ale należy je traktować jako wyzwanie tak dla przemysłu motoryzacyjnego jak i wydobywczego - powiedział PAP prezes Volvo Hakan Samuelsson.

  czytaj więcej

 • Wróbel: Proletariat nie jest sexy [OPINIA]

  Wróbel: Proletariat nie jest sexy [OPINIA]

  Patrząc na niemrawe tegoroczne obchody Dnia Pracy, trudno nie zastanowić się nad prawdopodobieństwem sojuszu słabych i socjalkulturowych.

  czytaj więcej

 • Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Bąk: Nissan, niech cię prąd kopnie! [FELIETON]

  Mamy wolny rynek, ogromną konkurencję i asortyment wszelkiej maści produktów tak szeroki, że nowo budowane supermarkety muszą mieć wielkość lotniskowców, aby to wszystko pomieścić. A mimo to pewne rzeczy od razu kojarzymy z konkretnymi markami. Weźmy takie dżinsy – obecnie produkuje je mniej więcej milion firm na świecie, ale gdy ktoś pyta mnie o pierwsze skojarzenie, odpowiadam bez wahania: Levi’s. Maszynki do golenia? Oczywiście Gillette! Scyzoryk? Rzecz jasna Victorinox, nie ma innego. Gacie do pływania to Speedo, krem – Nivea, sztućce wyłącznie od Gerlacha, pasta do zębów Colgate, jogurt Danona, ketchup Heinza, majonez musi być Kielecki, a piwo z Żywca.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Bąk: Jest fatalny, więc powinniście go kupić [Mitsubishi Eclipse Cross]

  Co pewien czas przychodzi do mnie któryś z przełożonych i uprzejmie prosi, żebym w końcu opisał jakiś tani samochód dla przeciętnego Polaka. Podobno nie chcecie już czytać o por sche, BMW, mercedesach i audi. Zależy wam na mojej opinii na temat normalnych, przystępnych cenowo, rodzinnych aut.

  czytaj więcej

 • H jak samocHód

  H jak samocHód

  Moda na auta elektryczne może dobiec końca, zanim na dobre się rozkręci. Są one tylko etapem przejściowym. Ostatnim odcinkiem drogi prowadzącej nas do celu: motoryzacji wodorowej.

  czytaj więcej

 • Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  Pędź i odpoczywaj. Oto samochody, które przynoszą wytchnienie

  To był pracowity rok. Dlatego najbardziej doceniłem w nim samochody, które dają wytchnienie. Pozwalają zrelaksować się nawet wtedy, gdy siedzi się za ich kierownicą.

  czytaj więcej

 • Brexit: Honda zamyka fabrykę w Swindon

  Brexit: Honda zamyka fabrykę w Swindon

  Decyzja Hondy o zamknięciu fabryki w Wielkiej Brytanii to kolejny kamyczek do ogródka przeciwników wyjścia z UE, nawet jeśli nie jest ono jej głównym powodem.

  czytaj więcej

 • Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Impreza w Genewie coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny

  Szwajcarska impreza coraz mniej przypomina salon motoryzacyjny, a coraz bardziej targi sprzętu elektrycznego. A jednocześnie oddział szpitala psychiatrycznego, na którym ulokowano pacjentów myślących, że są nieślubnym dzieckiem Ferdynanda Porsche'a i Carla Benza

  czytaj więcej

 • Uratować gospodarkę przed brexitem [OPINIA]

  Uratować gospodarkę przed brexitem [OPINIA]

  Niezależne instytucje to fundament budowania dobrobytu. Najlepszym przykładem jest targana chaosem brexitu Wielka Brytania. Największy sektor gospodarki – finansowy – jest jako jedyny przygotowany na najgorsze. Dzięki pracy Banku Anglii, niezależnego od rządu regulatora.

  czytaj więcej

 • Wielka Brytania jak Włochy. Tylko z gorszą pogodą

  Wielka Brytania jak Włochy. Tylko z gorszą pogodą

  Brexit kładzie się cieniem na gospodarce kraju, jeszcze zanim ten pożegnał się z Brukselą.

  czytaj więcej

 • Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne. Zielona rewolucja na kołach

  Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne. Zielona rewolucja na kołach

  Starania o to, by samochody były bardziej ekologiczne, zmieniły się w rywalizację między koncernami. A największe zmiany wciąż przed nami.

  czytaj więcej

 • Gdzie mieszkają, ile zdołali odłożyć? Oto majątki polskich sędziów [RAPORT]

  Gdzie mieszkają, ile zdołali odłożyć? Oto majątki polskich sędziów [RAPORT]

  Mają trochę nowsze samochody, większe mieszkania, więcej oszczędności, ale i większe niż statystyczny Kowalski długi. Wynagrodzenia sędziów stały się jakiś czas temu głównym bohaterem debaty publicznej.

  czytaj więcej

 • Samochód roku? Wszyscy robią nas w konia [Volvo V60 CC D4 AWD]

  Samochód roku? Wszyscy robią nas w konia [Volvo V60 CC D4 AWD]

  Wszelkiej maści konkursy na najlepszy samochód to najgłupsza rzecz pod słońcem. Są pozbawione sensu, niewiarygodne i niech was ręka boska broni, by sugerować się nimi przy wyborze auta dla siebie. I to niezależnie od tego, czy wyboru dokonuje jury składające się z fachowców, czy czytelnicy i kierowcy danej gazety bądź serwisu internetowego.

  czytaj więcej

 • Wielka Brytania: Producenci aut uciekną na kontynent. Brexit załamie motoryzacyjny rynek

  Wielka Brytania: Producenci aut uciekną na kontynent. Brexit załamie motoryzacyjny rynek

  Brytyjskie Stowarzyszenie Producentów i Sprzedawców Motoryzacyjnych (SMMT) alarmuje, że na skutek brexitu tamtejszy rynek się załamie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników