hennessy louis

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu hennessy louis. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące hennessy louis.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ranking najbogatszych ludzi świata: awans właściciela Facebooka

  Ranking najbogatszych ludzi świata: awans właściciela Facebooka

  Meksykanin Carlos Slim, do którego m.in. należy największy operator telefonii komórkowej w Ameryce, drugi rok z rzędu znalazł się czele tegorocznego rankingu najbogatszych ludzi na świecie, opracowanego przez amerykański magazyn „Forbes”. Mark Zuckerberg, 26-letni współzałożyciel i szef portalu społecznościowego Facebook awansował w tym roku na 52 miejsce z 212.

  czytaj więcej

 • Solska: Bogactwo daje dobra marka

  Solska: Bogactwo daje dobra marka

  Dzięki dyskusji o OFE znaczna część społeczeństwa uświadomiła sobie, jak ważne dla naszej przyszłości są niekorzystne trendy demograficzne. A więc to, że jeśli nie zacznie się rodzić więcej dzieci, nie mamy co liczyć na jakie takie emerytury, bo nie będzie miał kto na nie zarobić. Do listy problemów, z których trzeba zdać sobie sprawę, pora dopisać kolejny. Z czego te młodsze pokolenia będą żyć, na czym zarabiać? Aspirujemy do świata bogatych, ale ciągle nie zadajemy sobie pytania, dlaczego USA, Niemcy czy Francja są bogate i czy źródełka pieniędzy pojawiają się także u nas. Dlaczego, mimo wszelkich kłopotów z długotrwałą recesją, Japonia przed tragedią była bogata? I zapewne nadal będzie, gdy się już upora ze skutkami tsunami.

  czytaj więcej

 • Na zachodnich giełdach spadki - zaszkodziły Chiny

  Na zachodnich giełdach spadki - zaszkodziły Chiny

  Bank centralny Chin obniżył we wtorek stawkę referencyjną juana o 1,9 proc., najmocniej w historii, rezygnując de facto z powiązania kursu juana z dolarem USA.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników