henkel polska

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu henkel polska. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące henkel polska.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Branża reklamowa boi się drugiej fali kryzysu

  Branża reklamowa boi się drugiej fali kryzysu

  W drugim półroczu firmy mogą zacząć ciąć wydatki na reklamę, wówczas optymistyczne plany zakładające wzrost rynku reklamowego o 5 proc. okażą się mrzonką.

  czytaj więcej

 • "Trybunał Sprawiedliwości UE zajmie się PCC"

  "Trybunał Sprawiedliwości UE zajmie się PCC"

  Krzysztof Gil - 7 kwietnia odbędzie się rozprawa przed Trybunałem Sprawiedliwości UE dotycząca zgodności z prawem unijnym opodatkowania pożyczek PCC w Polsce.

  czytaj więcej

 • Top Employers Polska 2013

  Top Employers Polska 2013

  W czwartej edycji projektu Top Employers Polska certyfikat otrzymało 29 firm spośród 30, które wzięły udział w badaniu.

  czytaj więcej

 • Fuzje i przejęcia? W bankach, energetyce i medycynie

  Fuzje i przejęcia? W bankach, energetyce i medycynie

  W I kw. wartość fuzji i przejęć była o połowę niższa niż rok wcześniej. W I kw. bankierzy inwestycyjni i prawnicy pracujący przy fuzjach i przejęciach obsłużyli 27 transakcji o łącznej wartości 701 mln euro – wynika z danych serwisu branżowego Mergermarket.com.

  czytaj więcej

 • Solska: Fabryki nie zapłacą nam więcej

  Solska: Fabryki nie zapłacą nam więcej

  Z dużym zniecierpliwieniem wypatrujemy objawów końca kryzysu. Problem w tym, że nie jesteśmy zgodni co do tego, jakie zjawiska ten koniec obwieszczą. Gdyby trzymać się starych miar, czyli wskaźników produktu krajowego brutto, to w Polsce właściwie kryzysu nie było. Co najwyżej – spowolnienie. Tak uważają politycy, zwłaszcza rządzący. Ale do społeczeństwa PKB już nie przemawia, a określenie „zielona wyspa” doprowadza do furii. Ludzie patrzą inaczej – czy przybywa miejsc pracy, czy rosną płace, jednym słowem – czy żyje nam się lepiej. Na te pytania trudno jednak odpowiedzieć twierdząco.

  czytaj więcej

 • Czy polski przemysł jest konkurencyjny?

  Czy polski przemysł jest konkurencyjny?

  Wbrew rozpowszechnionym opiniom polski przemysł w ostatnich 25 latach rozwinął się spektakularnie. Mało kto z nas uświadamia sobie, że wartość naszej produkcji przemysłowej jest dziś czterokrotnie, a eksport dóbr dziesięciokrotnie większy niż w roku 1990.

  czytaj więcej

 • Wizyta Merkel w Polsce: Ignorancja niczego nie uzasadnia

  Wizyta Merkel w Polsce: Ignorancja niczego nie uzasadnia

  „Będę musiał powiedzieć pani kanclerz, że Niemcy powinni się zdecydować co do charakteru stosunków z Polską, bo nie można naraz Polski atakować, od czci i wiary odsądzać, i jednocześnie liczyć na to, że te stosunki będą dobre” – mówił niedawno Jarosław Kaczyński. W przyszłym tygodniu będzie miał okazję. Angela Merkel przyjeżdża do Polski.

  czytaj więcej

 • Markowe skarby z Europy Środkowo-Wschodniej

  Markowe skarby z Europy Środkowo-Wschodniej

  W naszym regionie nie brak brandów, które przetrwały czasy poprzedniego systemu, ale niewiele jest naprawdę „naszych”. Te, które trafiły pod skrzydła zagranicznych inwestorów, świetnie sobie radzą.

  czytaj więcej

 • Warto łączyć siły z biznesem, i z sąsiadami

  Warto łączyć siły z biznesem, i z sąsiadami

  Współpraca z przedsiębiorcami nie tylko poprawia klimat inwestycyjny i pomaga zapobiegać bezrobociu. Przynosi także bardzo konkretne ułatwienia dla mieszkańców, zwłaszcza kiedy zaangażuje się wielu partnerów.

  czytaj więcej

 • Pensja już nie wystarcza: Premia retencyjna nowym sposobem na zatrzymanie pracowników

  Pensja już nie wystarcza: Premia retencyjna nowym sposobem na zatrzymanie pracowników

  Bezrobocie z miesiąca na miesiąc spada. W czerwcu bez pracy było mniej niż 1 mln Polaków. To sprawia, że pracodawcy toczą walkę nie tylko o pozyskanie nowych pracowników, ale również o to, jak zatrzymać ich na dłużej. I prześcigają się w coraz to nowych sposobach na związanie pracownika z firmą.

  czytaj więcej

 • Ekspansja zagraniczna polskich firm rodzinnych

  Ekspansja zagraniczna polskich firm rodzinnych

  Jakie są szanse polskich firm rodzinnych na ekspansję zagraniczną? Jakie warunki trzeba spełnić, by w ogóle się do niej przymierzać? W inaugurującej 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 debacie na ten temat swoimi doświadczeniami w budowaniu marki za granicą podzielili się przedstawiciele firm rodzinnych, które osiągnęły sukces na globalnych rynkach.

  czytaj więcej

 • Polityka Angeli Merkel. Czego chadecja nie zapomni Cesarzowej?

  Polityka Angeli Merkel. Czego chadecja nie zapomni Cesarzowej?

  Zdolność do podążania za najważniejszymi wydarzeniami i budowania wokół nich politycznej obecności oraz pełna samosterowalność – tak można by streścić styl przywództwa Angeli Merkel. Ale co ma z tego CDU?

  czytaj więcej

 • Nadchodzi koniec plastikowych słomek w fast foodach

  Nadchodzi koniec plastikowych słomek w fast foodach

  Sieci szukają sposobu na ograniczenie zużycia plastiku, chociaż unijne obostrzenia wejdą w życie dopiero za dwa lata.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników