grupa silver

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu grupa silver. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące grupa silver.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Oto najgłośniejsze śluby gwiazd 2012 roku

  Oto najgłośniejsze śluby gwiazd 2012 roku

  Magazyn "People" opublikował więc listę 10 najważniejszych gwiazdorskich ślubów 2012 roku. Sakramentalne "tak" powiedział m.in. Justin Timberlake i Ryan Reynolds.

  czytaj więcej

 • Bradley Cooper. Z "Kac Vegas" na galę Oscarów

  Bradley Cooper. Z "Kac Vegas" na galę Oscarów

  Bradley Cooper zdobył nominację do Oscara za pierwszoplanową rolę męską w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" w ciągu kilkuletniej kariery trafiając do ścisłej czołówki hollywoodzkich aktorów.

  czytaj więcej

 • nC+ - Rewolucja bez rewelacji

  nC+ - Rewolucja bez rewelacji

  W warszawskim hotelu „Hilton” odbyła się wielka premiera platformy nC+ powstałej z połączenia Cyfry+ i n-ki. W ofercie nowego gracza na rynku znajdzie się m.in. 50 kanałów HD, dostęp do szerokiego wachlarza kanałów filmowych oraz mnóstwo piłki nożnej – wliczając w to rozgrywki ligi angielskiej, Ligi Mistrzów oraz polskiej Ekstraklasy. nC+ przygotowała również kilka technologicznych nowości – Multiroom, aplikację mobilną nC+ Go oraz dostęp do serwisu muzycznego WiMP. Całość prezentuję się nieźle, ale z pewnością nie rzuca na kolana.

  czytaj więcej

 • nC+: Nie zabieramy żadnych kanałów!

  nC+: Nie zabieramy żadnych kanałów!

  „Kanały CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND nie zostały usunięte. Będą dostępne w nowej odsłonie CANAL+ pod nowymi nazwami” – mówi nam Michał Stryjecki, p.o. dyrektora ds. PR w nC+. Medialna burza, która rozpętała się wokół premiery nowej platformy trwa nadal, a abonenci grożą masowym odpływem do konkurencji.

  czytaj więcej

 • Zakładasz konto w banku i dostajesz prezent? I tak za niego zapłacisz

  Zakładasz konto w banku i dostajesz prezent? I tak za niego zapłacisz

  Każdy lubi dostawać coś w prezencie za darmo. Wiedzą o tym też banki, które chcąc przyciągnąć klienta, oferują atrakcyjne gadżety czy premie pieniężne osobom zakładającym konta osobiste. Czy jednak faktycznie dostajemy coś za darmo?

  czytaj więcej

 • nC+: Sieci kablowe kontratakują

  nC+: Sieci kablowe kontratakują

  Kanały premium z oferty nC+ wciąż będą dostępne w ofercie czterech największych operatorów sieci kablowych (UPC, Vectra, Inea oraz Multimedia). Od 5 kwietnia dojdzie jednak do kilku zmian. Klienci będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów cenowych - Silver, Gold oraz Platinium. Osoby, które dotychczas posiadały dostęp do oferty Canal +, otrzymają pakiet Platinium bez dodatkowych opłat aż do zakończenia trwającej umowy.

  czytaj więcej

 • nC+ ugina się pod presją abonentów. Konkurenci prezentują ofertę dla „niezadowolonych”

  nC+ ugina się pod presją abonentów. Konkurenci prezentują ofertę dla „niezadowolonych”

  W niedzielę na oficjalnym profilu nC+ w portalu Facebook pojawił się enigmatyczny komunikat, który może (choć wcale nie musi) sugerować zmianę oferty nowej platformy. Tymczasem konkurenci zwietrzyli swoją okazję i przygotowują nowe pakiety dla niezadowolonych klientów n-ki i Cyfry+.

  czytaj więcej

 • Seks sprzeda wszystko, czyli jak reklama gardzi naszym poczuciem smaku

  Seks sprzeda wszystko, czyli jak reklama gardzi naszym poczuciem smaku

  Erotyka, przemoc, wulgaryzmy i żerowanie na ludzkich emocjach – twórcy reklam zrobią praktycznie wszystko, aby zwrócić naszą uwagę na oferowany produkt. Czy w świecie reklamy i nowych mediów istnieją jeszcze jakieś zasady, świętości i tematy tabu?

  czytaj więcej

 • Kosiniak-Kamysz: przed świętami rząd przyjmie politykę senioralną 2020

  Kosiniak-Kamysz: przed świętami rząd przyjmie politykę senioralną 2020

  Jeszcze przed świętami rząd przyjmie politykę senioralną 2020 - jest tego pewien minister pracy i polityki społecznej. Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślił, że Polska do tej pory nie miała "strategii wobec seniorów". Teraz ma się to zmienić.

  czytaj więcej

 • Warszawska Legia skończy tragicznie? Ucieszy się z tego cała Polska

  Warszawska Legia skończy tragicznie? Ucieszy się z tego cała Polska

  Tak jak od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok, tak z piłkarskiego tronu do czeluści III ligi nie dalej. Czy warszawska Legia może skończyć tragicznie? Tak, z czego ucieszy się prawie cała Polska.

  czytaj więcej

 • USA: Trump zyskuje w najnowszych sondażach

  USA: Trump zyskuje w najnowszych sondażach

  Donald Trump zmniejszył nieco przewagę, jaką ma nad nim Hillary Clinton w wyścigu do Białego Domu - wynika z niektórych ogłoszonych w środę sondaży. Znany ekspert przestrzega jednak przed wyciąganiem z tego daleko idących wniosków.

  czytaj więcej

 • USA: Jak sondaże mogły się pomylić ws. Trumpa?

  USA: Jak sondaże mogły się pomylić ws. Trumpa?

  Przegranymi wtorkowych wyborów prezydenckich w USA są nie tylko Demokratka Hillary Clinton, ale też sondażownie, które nie przewidziały zwycięstwa Donalda Trumpa. Nie doszacowały one m.in. poparcia białych robotników dla kandydata Republikanów.

  czytaj więcej

 • Znikające głosy na Hillary Clinton

  Znikające głosy na Hillary Clinton

  Według niektórych ekspertów w trzech kluczowych dla losów prezydentury stanach wybory mogły być zmanipulowane na korzyść Donalda Trumpa.

  czytaj więcej

 • Elastyczna praca nie tylko dla pokolenia Y

  Elastyczna praca nie tylko dla pokolenia Y

  Już w 2025 r. 4 na 10 Polaków będzie miało ponad 50 lat. Z kolei w 2050 r. 1/3 społeczeństwa będzie mieć więcej niż 65 lat. W dobie starzenia się populacji, seniorzy, nazywani także pokoleniem Silver będą stanowić ważną grupę zawodową. Wymusza to na pracodawcach obowiązek zadbania o potrzeby starszej generacji pracowników, a te nie są mniejsze niż potrzeby Millenialsów czy Zetek. Zachowanie work-life balance, by móc łączyć pracę z rozwijaniem nowych zainteresowań, podnoszeniem kompetencji, opieką nad wnukami czy chęć pracy według elastycznego grafiku to coraz częściej wymieniane przez pracowników 50+ potrzeby. Praca w modelu elastycznym – tak zdaniem Mikomax Smart Office w przyszłości może wyglądać zawodowa rzeczywistość seniorów, jeżeli pracodawcy stworzą pod nią odpowiedni grunt. Jak? Poprzez wdrożenie strategii smart workingu.

  czytaj więcej

 • Co dalej z GetBackiem? Oto trzy możliwe scenariusze

  Co dalej z GetBackiem? Oto trzy możliwe scenariusze

  - Jeśli nie uda się otworzyć postępowania sanacyjnego w tym tygodniu, to i tak przedstawimy wierzycielom lepszą ofertę układową. Ale potrzebujemy więcej czasu na rozmowy z inwestorami i bankami - mówi Przemysław Dąbrowski

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników