grami planszowymi

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu grami planszowymi. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące grami planszowymi.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Zawistowski: O czym myślał prosiak w Polsce Ludowej?

  Zawistowski: O czym myślał prosiak w Polsce Ludowej?

  - Wtedy wszyscy byli przekonani, że wysyłamy żywność do ZSRR. A wie pan, o czym myślał prosiak w Polsce Ludowej? Żeby przynajmniej jego serce zostało w ojczyźnie - mówi dr Andrzej Zawistowski w rozmowie z DGP.

  czytaj więcej

 • Pamela Anderson przyleci do Polski. Gwiazda weźmie udział w Warsaw Comic Conie

  Pamela Anderson przyleci do Polski. Gwiazda weźmie udział w Warsaw Comic Conie

  Ta wiadomość ucieszy wszystkich tęskniących za kolorowymi latami 90. Do Polski przyjeżdża odtwórczyni jednej z głównych ról w kultowym "Słonecznym patrolu" (ang. "Baywatch") - Pamela Anderson. Aktorka i modelka, znana także z licznych sesji do Playboya i skandali, będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo. Bilety w sprzedaży online.

  czytaj więcej

 • Startupy w poszukiwaniu kolejnej wielkiej rzeczy

  Startupy w poszukiwaniu kolejnej wielkiej rzeczy

  Wyszukiwarki, media społecznościowe, aplikacje mobilne – to wszystko już było. Teraz zarówno giganci branży IT, jak i młodzi przedsiębiorcy stają do wyścigu o „the next big thing”.

  czytaj więcej

 • Warsaw Comic Con: Gratka dla fanów gier, komiksów i cosplay’u

  Warsaw Comic Con: Gratka dla fanów gier, komiksów i cosplay’u

  Już tylko kilka dni dzieli nas od jednego z najważniejszych tej jesieni wydarzeń dla fanów gier, komiksów, cosplay’u, dobrej literatury czyli całej szeroko rozumianej popkultury. Warsaw Comic Con - bo to o nim mowa - odbędzie się w najbliższy weekend, w dniach 24 - 26 listopada. Jak zwykle jednym z kluczowych elementów imprezy będą pokazy najróżniejszych gier komputerowych. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażował się również czołowy producent najlepszych monitorów dla graczy - japońska firma iiyama.

  czytaj więcej

 • Jako środki na pobyt w Polsce okazali... banknoty do gry planszowej

  Jako środki na pobyt w Polsce okazali... banknoty do gry planszowej

  Trzech obywateli Ukrainy, w czasie kontroli paszportowej na polsko-ukraińskiej granicy w Medyce i Krościenku okazali jako środki finansowe na pobyt w Polsce banknoty do gier planszowych.

  czytaj więcej

 • Michelle Harrison z „The Flash” na Warsaw Comic Con

  Michelle Harrison z „The Flash” na Warsaw Comic Con

  Michelle Harrison - aktorka ostatnio znana widzom głównie z roli Nory Allen w serialu „The Flash” dołącza do grona gości 3. Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury, który odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia. W sumie w imprezie udział weźmie około 20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Wśród gości poprzedniej edycji wydarzenia byli m.in. Pamela Anderson oraz aktorzy z najpopularniejszych produkcji kinowych i telewizyjnych: „Star Wars”, „Piratów z Karaibów”, „Harry'ego Pottera” czy „Gry o Tron”. Kogo spotkamy podczas kwietniowej odsłony imprezy?

  czytaj więcej

 • Dzień Edukacji Prawnej po raz pierwszy w Sądzie Najwyższym

  Dzień Edukacji Prawnej po raz pierwszy w Sądzie Najwyższym

  Udział w symulacjach rozpraw, zwiedzanie gmachów sądowych, spotkania z sędziami oraz adwokatami i radcami prawnymi – to atrakcje czekające na tych, którzy zechcą wspólnie z przedstawicielami świata prawniczego obchodzić przypadający na 15 marca Dzień Edukacji Prawnej. Inicjatorem obchodów jest Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”, a współorganizatorem Fundacja Edukacji Prawnej „Iustitia”. Dziennik Gazeta Prawna objął nad wydarzeniem patronat medialny.

  czytaj więcej

 • Od kaowca do animatora czasu wolnego. Krótka historia pogromców nudy

  Od kaowca do animatora czasu wolnego. Krótka historia pogromców nudy

  Malowanie buziek czy puszczanie baniek mydlanych to chleb powszedni animatora czasu wolnego. Kiedyś funkcja kaowca była pracą u podstaw, dziś to zawód bez przyszłości.

  czytaj więcej

 • Samorządowcy ruszyli na wojnę z otyłością dzieci

  Samorządowcy ruszyli na wojnę z otyłością dzieci

  Wzorcowe jadłospisy czy aktywne spędzanie przerw w szkole – lokalne władze wdrażają pomysły na odchudzenie dzieci

  czytaj więcej

 • Poradnia rachunkowa z dnia 25 czerwca 2018 roku

  Poradnia rachunkowa z dnia 25 czerwca 2018 roku

  Co grozi jednostce, jeśli były opóźnienia w ujmowaniu na koncie 030 Jak zaksięgować darowiznę środków dydaktycznych dla przedszkola Czy kontrola regionalnej izby obrachunkowej może wykazać błędy w wykazywaniu odsetek.

  czytaj więcej

 • Gwiazda Hollywood Paul Wesley będzie gościem Warsaw Comic Conu

  Gwiazda Hollywood Paul Wesley będzie gościem Warsaw Comic Conu

  Świetnie mówi po polsku i chętnie się tym chwali. Paul Wesley, któremu rola Stefana Salvatore w serialu „Pamiętniki wampirów” przyniosła międzynarodową sławę i uwielbienie fanek na całym świecie, przyjedzie do Polski na festiwal Warsaw Comic Con, któy odbędzie się w dniach 26-28 października. Czwarta edycja największego w Polsce festiwalu popkultury zapowiada się rekordowo, a już trzecia była wielka - wzięło w niej udział 56 tysięcy fanów.

  czytaj więcej

 • Ks. Janocha: Księża nie są z Księżyca. Homoseksualizm jest problemem wśród kapłanów

  Ks. Janocha: Księża nie są z Księżyca. Homoseksualizm jest problemem wśród kapłanów

  Zadaje pan pytanie, na które nie umiem odpowiedzieć. To pytanie o grzechy ludzi Kościoła, które są popełniane od dwóch tysięcy lat. Tak było i obawiam się, że tak będzie, a w każdym człowieku jest naturalna chęć ukrywania grzechów swoich i ludzi mu bliskich – mówi bp Michał Janocha.

  czytaj więcej

 • Zwolnieni z Teorii: Polska szkoła nie sprzyja innowacyjności i rozwoju myślenia [WYWIAD]

  Zwolnieni z Teorii: Polska szkoła nie sprzyja innowacyjności i rozwoju myślenia [WYWIAD]

  - Polska szkoła nie sprzyja innowacyjności i rozwijaniu myślenia. Tymczasem kluczowa w życiu jest umiejętność współpracy - mówi Paula Bruszewska, prezes Zwolnionych z Teorii.

  czytaj więcej

 • Rekordowa liczba zgłoszeń debiutów na festiwal „Młodzi i Film"

  Rekordowa liczba zgłoszeń debiutów na festiwal „Młodzi i Film"

  Rekordowa liczba krótkometrażowych debiutów filmowych została zgłoszona do 38. KFDF "Młodzi i Film", który odbędzie się w dniach 10-15 czerwca. Pod koniec maja organizatorzy podadzą wyniki selekcji - tytuły filmów, które pokazane zostaną w konkursach.

  czytaj więcej

 • NPBP: Klient 4.0 jako wyzwanie dla biznesu

  NPBP: Klient 4.0 jako wyzwanie dla biznesu

  Przywykliśmy do myślenia o kliencie w kontekście płci, wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania. Patrząc na niego przez pryzmat tych kategorii, tworzymy treści, produkty oraz usługi „dla milenialsów”, „dla kobiet”, „dla seniorów”. Czy jednak to dziś wystarcza, aby odbiorca chciał nas słuchać? Czy takie podejście gwarantuje sukces w biznesie?

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników