gold fields

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu gold fields. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące gold fields.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Złoto pobiło kolejny nowy rekord

  Złoto pobiło kolejny nowy rekord

  Złoto pobiło w środę kolejny rekord, przekraczając w Nowym Jorku barierę 1 275 dolarów za uncję. W tym roku szlachetny kruszec drożał już sześć razy.

  czytaj więcej

 • Sting zagra w Warszawie dwa razy

  Sting zagra w Warszawie dwa razy

  Polska to ważny punkt na koncertowej mapie Stinga. Brytyjczyk, który coraz częściej odwiedza nasz kraj, z uwagi na olbrzymie zainteresowanie jego twórczością nad Wisłą wystąpi w Warszawie w lutym 2012 roku dwa razy, dzień po dniu.

  czytaj więcej

 • Sting wystąpi w listopadzie w Łodzi

  Sting wystąpi w listopadzie w Łodzi

  Brytyjski muzyk i wokalista Sting wystąpi 21 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Łódzki koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy "Back to Bass" z okazji 25. rocznicy solowej kariery Stinga - poinformował promotor trasy firma Live Nation.

  czytaj więcej

 • Coraz bardziej niepewne wydobycie platyny i złota w RPA

  Coraz bardziej niepewne wydobycie platyny i złota w RPA

  Trwające od miesiąca w RPA strajki górników obejmują wciąż nowe kopalnie, zagrażają gospodarce kraju i monopolowi władzy Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC), partii Nelsona Mandeli, która przewodziła walce z apartheidem. RPA - dotychczas światowy potentat w wydobyciu kruszców, staje się coraz bardziej niepewnym rynkiem.

  czytaj więcej

 • Sting wystąpi na Life Festival Oświęcim

  Sting wystąpi na Life Festival Oświęcim

  Były lider zespołu The Police Sting wystąpi w Oświęcimiu na koncercie w ramach Life Festival. Podczas dotychczasowych edycji festiwalu zagrali m.in.: Peter Gabriel, James Blunt i Matisyahu. Impreza startuje 26 czerwca.

  czytaj więcej

 • Rekordowa kwartalna zniżka cen srebra

  Rekordowa kwartalna zniżka cen srebra

  Wczorajsza siła dolara działała na niekorzyść strony popytowej na rynkach surowców. Indeks CRB zanotował spadek o 0,44%, do poziomu 276,79 pkt. Środowy spadek wartości indeksu wynikał przede wszystkim z wyraźnej przewagi podaży na rynkach metali szlachetnych, podczas gdy na rynkach niektórych surowców (np. ropy naftowej i gazu ziemnego) dominowała strona popytowa.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników