funkcję dotykowego

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu funkcję dotykowego. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące funkcję dotykowego.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Operator nie dołączył instrukcji obsługi telefonu? Zerwania umowy jest skuteczne

  Operator nie dołączył instrukcji obsługi telefonu? Zerwania umowy jest skuteczne

  Przedsiębiorca – konsument skorzystał z promocji i zakupił wraz z telefonem komórkowym usługę telekomunikacyjną. Wymagał jednak od telekomu instrukcji obsługi telefonu, jednak jej nie otrzymał. Z powodu niespełnienia tego warunku rozwiązał umowę. W wyniku tej decyzji został pozwany do sądu, ale ten oddalił powództwo wobec konsumenta.

  czytaj więcej

 • Bankowość mobilna wygrywa z internetową. Przegląd aplikacji mobilnych w bankach

  Bankowość mobilna wygrywa z internetową. Przegląd aplikacji mobilnych w bankach

  Coraz więcej banków rozbudowuje swoje kanały dostępu. Większość transakcji możesz obecnie zrealizować online, za pomocą swojego smartfona. Eksperci TotalMoney.pl przetestowali aplikacje mobilne banków. 

  czytaj więcej

 • Nowy Ford Mondeo Vignale rusza na podbój polskiego rynku. Czas to luksus w standardzie

  Nowy Ford Mondeo Vignale rusza na podbój polskiego rynku. Czas to luksus w standardzie

  Ręcznie wykonane wnętrze przypominające luksusowy salon, najlepsze silniki w gamie, znakomity komfort podróżowania, elegancka prezencja oraz pakiet specjalnych usług w standardzie. Tak nowy Ford Mondeo Vignale kusi na polskim rynku.

  czytaj więcej

 • Co można, a czego nie da się odliczyć w ramach ulgi rehabilitacyjnej

  Co można, a czego nie da się odliczyć w ramach ulgi rehabilitacyjnej

  Odliczeniu podlegają różne urządzenia ułatwiające funkcjonowanie. Należą do nich m.in. aparaty słuchowe, paski do badania krzepliwości krwi, a nawet tablety i komputery dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  czytaj więcej

 • Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  Znajdźcie ludzi, Huawei zainwestuje

  - Od pięciu miesięcy jesteśmy u was na drugim miejscu w sprzedaży smartfonów, po Samsungu i przed Apple. Niestety, nie widzimy wystarczającego potencjału naukowego, by otworzyć ośrodek badawczy - uważa Joe Kelly, dyrektor ds. międzynarodowych w Huawei Technologies.

  czytaj więcej

 • Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel Insignia z systemem OnStar. Poznaj nowego partnera w biznesie

  Opel wychodzi naprzeciw nowoczesnemu stylowi prowadzenia biznesu. Insignia ze zintegrowanym, w pełni mobilnym system OnStar zaskakuje funkcjonalnością doprowadzoną na wyżyny perfekcji. Samochód sam doprowadzi cię na miejsce. Nawet jeśli nie wiesz, jak je odnaleźć.

  czytaj więcej

 • Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra to jakościowy skok Opla w klasie kompaktowej – tak promuje swoje auto producent. Nie inaczej jest z jego najnowszą wersją Sports Tourer. Ale dla przedsiębiorców jakość jest tak samo ważna jak oszczędność, funkcjonalność i nowoczesność zakupionego auta. Bez wątpienia nowa Astra łączy wszystkie te elementy oferując samochód kompletny. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy wysoko cenią sobie innowacje w motoryzacji.

  czytaj więcej

 • Praktyczne piękno

  Praktyczne piękno

  Czy prawdziwą sztukę można zobaczyć tylko w galeriach i muzeach? Teoretycy wzornictwa przemysłowego twierdzą, że jest zupełnie inaczej – arcydzieła otaczają nas każdego dnia.

  czytaj więcej

 • Jaką drukarkę do biura wybrać? – test Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF

  Jaką drukarkę do biura wybrać? – test Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF

  W ostatnim z pięciu testów przyglądamy się urządzeniu wielofunkcyjnemu Epson WorkForce Pro WF-R5690DTWF. Po raz kolejny sprawdzamy, jak atramentowy system drukowania sprawdza się w biurze. Czy jest równie dobry, co technologia laserowa?

  czytaj więcej

 • Jak zaoszczędzić minimum 30 procent na druku w firmie?

  Jak zaoszczędzić minimum 30 procent na druku w firmie?

  Jednym z kluczowych elementów zarządzania firmą jest optymalizacja kosztów prowadzenia działalności. To nie oznacza jednak tylko redukcji kosztów poprzez zmiany struktury przedsiębiorstwa czy poszukiwanie oszczędności w systemie pracy. W szczególności, jeśli chodzi o wysokie koszty wydruku w firmach. Bardzo ważne jest wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi, jakie niesie rewolucja technologiczna.

  czytaj więcej

 • Projekt uchwały dot. rządowego programu "Aktywna tablica" trafił do konsultacji

  Projekt uchwały dot. rządowego programu "Aktywna tablica" trafił do konsultacji

  Tablice interaktywne, projektory, głośniki, interaktywne monitory dotykowe – zakup takich pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych będzie dofinansowany w ramach Rządowego programu "Aktywna tablica”. Projekt uchwały Rady Ministrów dot. programu został skierowany do konsultacji.

  czytaj więcej

 • Kasoterminale – czyli nowa epoka w handlu

  Kasoterminale – czyli nowa epoka w handlu

  Kasy fiskalne odchodzą do lamusa. Czas najwyższy, bo to urządzenia, które pojawiły się w polskim handlu w latach 90., kiedy powszechny dostęp do internetu pozostawał w sferze marzeń, a o smartfonach nikt jeszcze nie słyszał

  czytaj więcej

 • Koleje Mazowieckie uruchomiły system śledzenia pociągów

  Koleje Mazowieckie uruchomiły system śledzenia pociągów

  Koleje Mazowieckie (KM) uruchomiły system śledzenia pociągów i informacji pasażerskiej na dwóch liniach: Nasielsk-Sierpc oraz Sierpc-Płock-Kutno. To pilotażowy projekt związany z realizacją europejskiego projektu RUMOBIL, którego partnerem jest m.in. samorząd regionu.

  czytaj więcej

 • Ulga rehabilitacyjna 2017: Wszystko, co musisz wiedzieć

  Ulga rehabilitacyjna 2017: Wszystko, co musisz wiedzieć

  W ramach preferencji nie można odliczyć suplementów diety, preparatów ziołowych czy pieluchomajtek.

  czytaj więcej

 • Polskie bloki operacyjne w szpitalach na całym świecie

  Polskie bloki operacyjne w szpitalach na całym świecie

  Mówi się, że sercem każdego szpitala jest blok operacyjny. To tu, w ogromnym stresie, zespoły chirurgiczne ratują ludzkie życie. Z tego względu bloki operacyjne to miejsca o szczególnych wymaganiach pod względem integracji technologii medycznych, planowania właściwego przepływu pracy czy reżimów higienicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne, od 25 lat dostarcza odbiorcom na całym świecie polska spółka ALVO.

  czytaj więcej

 • Motoryzacyjny ekosystem mobilności

  Motoryzacyjny ekosystem mobilności

  Jaka będzie przyszłość motoryzacji i mobilności? Pierwsze skojarzenia to samochody elektryczne i autonomiczne. To jednak nie tylko coraz bardziej zaawansowane pod względem technicznym i technologicznym modele aut będą kreować mobilność jutra. Coraz bardziej będą rozwijane usługi wykorzystujące najnowsze technologie i sztuczną inteligencję, co ma uczynić auta jeszcze łatwiejszymi w obsłudze i jeszcze bardziej przyjaznymi dla użytkownika. Połączenie samochodu i jego użytkownika z siecią być może nawet w bardziej spektakularny sposób zmieni nasze postrzeganie mobilności.  Dzieje się to już obecnie za sprawą telematyki oraz e-płatności.

  czytaj więcej

 • Bąk: Witaj w epoce streamingu [Jaguar i-Pace]

  Bąk: Witaj w epoce streamingu [Jaguar i-Pace]

  W święta odbyłem sentymentalną podróż do przeszłości. W piwnicy u rodziców znalazłem pudło z winylami z czasów, gdy jeszcze robiłem w pieluchę, oraz nieco późniejszych, gdy zużytymi pieluchami rzucałem w młodszą siostrę. Wyjąłem z niego m.in. bajki Brzechwy i „Ptasie radio” Juliana Tuwima wytłoczone na małych, 7-calowych talerzach, dwupłytowy nierozpakowany album Abby (wydaje mi się, że to już okaz kolekcjonerski), kultowy „Back in Black” AC/DC, a także składankę amerykańskiego disco z lat 80.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników