forbes magazine

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu forbes magazine. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące forbes magazine.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • POLISH INVESTFORUM 2010

  POLISH INVESTFORUM 2010

  Roadshow Polska wraz z Ministerstwem Gospodarki, Krajową Izbą Gospodarczą, Marszałkiem Województwa Pomorskiego, Prezydentem Miasta Gdańska, Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego InvestGDA oraz we współpracy z PAIiIZ zapraszają na POLISH INVESTFORUM 2010, którego kolejna edycja odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2010, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

  czytaj więcej

 • Inwestycja w sztukę zmniejsza ryzyko

  Inwestycja w sztukę zmniejsza ryzyko

  Kryzys na rynkach finansowych dał się inwestorom mocno we znaki. Nic dziwnego, że szukają aktywów, które w długim terminie dadzą większe zyski niż lokaty bankowe, a przy tym ich ceny nie będą podlegać tak dużym wahaniom jak akcje czy jednostki funduszy inwestycyjnych.

  czytaj więcej

 • Techno-Sylwetki: Larry Page & Sergey Brin – historia przyjaźni, która stworzyła Google’a

  Techno-Sylwetki: Larry Page & Sergey Brin – historia przyjaźni, która stworzyła Google’a

  Pochodzili z różnych środowisk, a na początku swojej znajomości częściej się kłócili niż zgadzali. Nie przeszkodziło im to jednak w stworzeniu największego internetowego projektu w historii. Page i Brin – niezwykła przyjaźń, która zmieniła świat.

  czytaj więcej

 • Jak Rockefeller bił po łbie Żydów

  Jak Rockefeller bił po łbie Żydów

  Gdy Dusiciel z Cleveland pomnażał fortunę, niszcząc konkurentów, stał się najbardziej znienawidzonym człowiekiem w USA. Ale w końcu Ameryka pokochała Rockefellera, bo potrafił kupić sobie wybaczenie

  czytaj więcej

 • Najlepiej zarabiający DJ-e na świecie. "Forbes" publikuje ranking

  Najlepiej zarabiający DJ-e na świecie. "Forbes" publikuje ranking

  Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie najlepiej zarabiających DJ-ów 2015 roku. Miliony dolarów, które zgromadzili głównie dzięki koncertom, występom na festiwalach oraz kontraktom reklamowym świadczą o tym, że scena muzyki elektronicznej jest nadal w świetnej kondycji. Poznaj najbogatszych DJ-ów na świecie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników