firmy developerskie

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu firmy developerskie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące firmy developerskie.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ministerstwo odpiera zarzuty w sprawie Rodziny na Swoim: Kredyt zależy od banków

  Ministerstwo odpiera zarzuty w sprawie Rodziny na Swoim: Kredyt zależy od banków

  Ministerstwo transportu odpowiada deweloperom w sprawie programu Rodzina na Swoim. Jego zdaniem nie jest prawdą to, że resort próbuje ingerować w relacje rynkowe. Pismo jest jedynie prośbą o nadzwyczajną staranność. Chodzi o to, żeby publiczne pieniądze nie zostały przeznaczone dla osób, które nie spełniają wymogów programu.

  czytaj więcej

 • Ustawa deweloperska pod ostrzałem przedsiębiorców

  Ustawa deweloperska pod ostrzałem przedsiębiorców

  Ustawa deweloperska może doprowadzić do upadku małych firm, budujących domy i mieszkania - ostrzega Polski Związek Firm Deweloperskich. Zdaniem jego przedstawicieli, już niedługo rynek odczuje negatywne skutki działania ustawy deweloperskiej.

  czytaj więcej

 • BZWBK24 TV: aplikacja na telewizory Samsung Smart TV

  BZWBK24 TV: aplikacja na telewizory Samsung Smart TV

  Klienci Banku Zachodniego WBK, a równocześnie posiadacze telewizorów marki Samsung Smart TV z dostępem do Internetu, mogą korzystać z bankowości elektronicznej także na swoim telewizorze. Jest to pierwsza w Polsce i druga w Europie taka funkcjonalność bankowa w tym sklepie.

  czytaj więcej

 • Donald Trump: Kim jest 45. prezydent USA?

  Donald Trump: Kim jest 45. prezydent USA?

  Najstarsi ludzie w USA nie pamiętają tak niezwykłego kandydata na prezydenta, jak ubiegający się w tym roku o ten urząd z ramienia Partii Republikańskiej (GOP) Donald J. Trump.

  czytaj więcej

 • Donald Trump zaprzysiężony jako 45. prezydent USA

  Donald Trump zaprzysiężony jako 45. prezydent USA

  Republikanin Donald J. Trump, który w listopadowych wyborach pokonał Demokratkę Hillary Clinton, został zaprzysiężony na Kapitolu na 45. prezydenta USA. W mowie inauguracyjnej obiecał "przeniesienie władzy z Waszyngtonu" i przywrócenie jej Amerykanom.

  czytaj więcej

 • Czy Dolnośląskie Centrum Developerskie SA, obok KGHM SA, stanie się kołem napędowym dolnośląskiego rynku nieruchomości?

  Czy Dolnośląskie Centrum Developerskie SA, obok KGHM SA, stanie się kołem napędowym dolnośląskiego rynku nieruchomości?

  Nieruchomości są i będą doskonałą inwestycją. W Krakowie kwitną wieżowce i apartamenty. Bielany Wrocławskie zamieniają się w Ursynów Warszawski. W Łodzi powstaje prawdziwe eldorado. We Wrocławiu, centrum Dolnego Śląska, część inwestycji powstaje w lukach między zabytkową, przedwojenną zabudową oraz buduje się nowe mieszkania i apartamentowce w przedwojennych kamienicach. Ponadto w miejscowościach turystycznych domy są doskonałą inwestycją na lata. Na nieruchomościach się nie traci. Czy warto jeszcze inwestować w mieszkania? Na pewno, zwłaszcza gdy strategiczne cele działalności developera wpisują się w nadrzędny dla gminy cel rozwoju społeczno-gospodarczy i fakt niedawno uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lubin, należącej do 100 najbogatszych gmin w Polsce.

  czytaj więcej

 • CBA: 5 zatrzymanych ws. korupcji na ponad 1 mln zł

  CBA: 5 zatrzymanych ws. korupcji na ponad 1 mln zł

  Agenci CBA z Delegatury w Krakowie zatrzymali założyciela i prezesa znaczącego inwestora na rynku nieruchomości, członka zarządu developera, prezesa zarządu spółki Małopolskie Dworce Autobusowe, wiceprezesa zarządu małopolskiej fundacji i biznesmena. Śledztwo CBA dotyczy korzyści majątkowych na 1 mln 170 tys. zł - informuje CBA.

  czytaj więcej

 • Była minister cyfryzacji w cyfrowym biznesie

  Była minister cyfryzacji w cyfrowym biznesie

  Była minister cyfryzacji Anna Streżyńska stanęła na czele firmy MC2 Solutions, która będzie świadczyć usługi w sferze technologii cyfrowych. Firma ogłosiła w środę, że zaczyna współpracę z platformą Kinguin.net, m.in. we wdrażaniu technologii blockchain.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników