firmie złomrex

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu firmie złomrex. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące firmie złomrex.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Trwają poszukiwania Dyrektora Finansowego Roku 2009

  Trwają poszukiwania Dyrektora Finansowego Roku 2009

  Trwa piąta edycja prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Euler Hermes, magazyn Forbes oraz ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) poszukują menadżera odpowiedzialnego za finanse przedsiębiorstwa, który w 2009 roku wyróżnił się skutecznością w działaniu.

  czytaj więcej

 • Po raz szósty zostanie wybrany Dyrektor Finansowy Roku

  Po raz szósty zostanie wybrany Dyrektor Finansowy Roku

  Rozpoczęła się szósta edycja prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Z inicjatywy ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes oraz magazynu Forbes w tym roku zostaną przyznane dwa tytuły Dyrektor Finansowy Roku – w kategorii dużych przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm.

  czytaj więcej

 • Co piąte przedsiębiorstwo pod kreską? Zobacz w których branżach jest ich najwięcej

  Co piąte przedsiębiorstwo pod kreską? Zobacz w których branżach jest ich najwięcej

  Zmniejsza się liczba deficytowych firm, które działają w przemyśle. Wciąż jednak co piąte średnie i duże przedsiębiorstwo w ubiegłym roku wykazywało stratę.

  czytaj więcej

 • Podwyżka stóp procentowych zamrozi rynek pracy

  Podwyżka stóp procentowych zamrozi rynek pracy

  Członkowie RPP stanęli przed ogromnie trudnym wyborem – z jednej strony muszą walczyć z inflacją i bronić złotego, ale z drugiej ich decyzja może spowolnić wzrost gospodarczy, a tym samym wzrost zatrudnienia. Choć gospodarka rozwija się szybciej niż przed rokiem, pracodawcy bardzo ostrożnie zwiększają zatrudnienie.

  czytaj więcej

 • Złomowa mafia znalazła furtkę na wyłudzenie VAT

  Złomowa mafia znalazła furtkę na wyłudzenie VAT

  Mimo zmiany przepisów dotyczących naliczania VAT na odpady, fałszywi złomiarze wyłudzają 100 mln zł podatku - alarmuje "Puls Biznesu".

  czytaj więcej

 • Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Dyrektor finansowy dziś – ale co jutro?

  Jubileuszowy cykl kongresów dyrektorów finansowych zapowiada się być przełomowym. Po raz pierwszy profesjonaliści zarządzający finansami przedsiębiorstw spotkają się w Gdańsku i Lublinie, by następnie po 5 latach powrócić do Krakowa. Zwieńczeniem wiosennych spotkań będzie Poznań, a wielki finał wraz z uroczystą galą i rozstrzygnięciem XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku odbędą się jesienią w Warszawie. Ponadto, na każdym z pięciu kongresów organizatorzy będą przyznawać po raz pierwszy wyróżnienie Digital Finance Award, honorujące implementację innowacyjnych rozwiązań w proces zarządzania finansami.

  czytaj więcej

 • Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

  Najlepsi dyrektorzy finansowi w Polsce zostaną nagrodzeni

  Od 3 kwietnia 2018 r. finansiści mogą aplikować do XIII. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w historii konkursu zostanie przyznane specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych ze spółek notowanych na warszawskiej GPW. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

  czytaj więcej

 • Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

  Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu oraz Parker Poland z tytułami Dyrektor Finansowy Roku

  Wybitni CFO już po raz trzynasty otrzymali prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Laureatką Konkursu w kategorii dużych przedsiębiorstw została Katarzyna Ostap-Tomann – Członkini Zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie. W kategorii małych i średnich firm, zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – Dyrektor Finansowa Parker Poland. W obu kategoriach Kapituła przyznała również wyróżnienia.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników