fiata panda

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu fiata panda. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące fiata panda.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Które auta są najmniej awaryjne? Nie wiadomo, bo rankingi niezawodnych aut to fikcja

  Które auta są najmniej awaryjne? Nie wiadomo, bo rankingi niezawodnych aut to fikcja

  Kupując samochód, sugerujecie się raportami awaryjności? Równie dobrze moglibyście poprosić o pomoc astrologa

  czytaj więcej

 • Autostrada z mikroprocesorów: Historia wrocławskiego Neurosoftu

  Autostrada z mikroprocesorów: Historia wrocławskiego Neurosoftu

  Mamy już inteligentne budynki, samochody, telefony, a nawet lodówki. Teraz przyszedł czas na inteligentne... drogi. Już z powodzeniem buduje je wrocławska firma Neurosoft. Na razie głównie na Zachodzie, ale niebawem ma wjechać także na rodzimy rynek.

  czytaj więcej

 • Polska zostanie liderem motoryzacyjnym w regionie: Opel, Fiat i Volkswagen mają produkować milion aut rocznie

  Polska zostanie liderem motoryzacyjnym w regionie: Opel, Fiat i Volkswagen mają produkować milion aut rocznie

  Opel, Fiat, Volkswagen – dzięki inwestycjom tych trzech marek za trzy lata Polska powinna produkować ponad milion samochodów rocznie. I tym samym zdobyć pierwsze miejsce w branży w Europie Środkowej

  czytaj więcej

 • Fiat dementuje doniesienia w sprawie produkcji nowego samochodu w Tychach

  Fiat dementuje doniesienia w sprawie produkcji nowego samochodu w Tychach

  Grupa Fiat podała, że nie dokonała jeszcze wyboru miejsca, w którym ma być produkowany nowy model samochodów. W ten sposób producent skomentował informacje o poszerzeniu przez polski rząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej m.in. pod nową inwestycję Fiata. Według Centrum Informacyjnego Rządu (CIR), Fiat Auto Poland SA zamierza uruchomić w zakładzie w Tychach i Bieruniu produkcję nowego modelu samochodu osobowego (segmentu B).

  czytaj więcej

 • Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Szowinistyczna część ludzkości od dziesięcioleci twierdzi, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Ale to nieprawda. Kobiety doskonale wiedzą, czego chcą. Chcą wszystkiego. Zrozumiałem to tuż po tym, jak podczas krótkiego urlopu z nudów zajrzałem do jakiegoś kobiecego magazynu z lśniącą okładką ukazującą dziewczynę o jeszcze bardziej lśniących włosach. Na stronie piątej zaczynał się temat przewodni numeru, którego przesłanie było krótkie: „Bądź naturalna, niczego w sobie nie zmieniaj, zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś”. Dziesięć stron dalej poradnik: „Jak zrzucić 60 kg w dwa dni”. Później była galeria umięśnionych i porośniętych gęstymi brodami aktorów sugerująca, że obecnie każda kobieta chce mieć w domu drwala, który zaciągnie ją za włosy do kuchni. I nie tylko do kuchni. Zaś na odwrocie jakaś znana pani psycholog doradzała niewiastom: „Jak zamienić go w łagodnego, czułego i wrażliwego dżentelmena”.

  czytaj więcej

 • Czy kapitał ma narodowość? Chce być kosmopolitą, lecz krępują go politycy

  Czy kapitał ma narodowość? Chce być kosmopolitą, lecz krępują go politycy

  Kapitał ma narodowość – oświadczają triumfalnie zwolennicy zamykania rynku i protekcjonistycznych regulacji. Przybierają one na sile zwłaszcza w czasach kryzysu, wtedy rodzą się, a właściwie powracają pomysły ochrony rodzimego rynku i pracowników przed „innymi”. Czy mają rację? I co naprawdę wynika z takiego twierdzenia?

  czytaj więcej

 • Od 10 lat Polacy najchętniej kupują Skodę

  Od 10 lat Polacy najchętniej kupują Skodę

  Przez ostatnią dekadę polski rynek sprzedaży nowych aut przeszedł prawdziwą metamorfozę. Wśród liderów dużych zmian jednak nie było, także goniący ich peleton pozostaje od lat niezmienny

  czytaj więcej

 • Bąk: Jego wnętrze odzwierciedla zewnętrze

  Bąk: Jego wnętrze odzwierciedla zewnętrze

  Jeszcze dekadę temu z każdych większych targów motoryzacyjnych przywoziłem walizkę katalogów i folderów, w których koncerny motoryzacyjne zachwalały swoje najnowsze modele. Dzięki temu miałem co studiować przez kolejne pół roku, aż do następnych targów. Niestety kilka lat temu firmy doszły do wniosku, że znacznie tańsze niż drukowanie dużych zdjęć na błyszczącym papierze będzie umieszczanie ich na nośnikach USB. 

  czytaj więcej

 • Miliony "śmieciówek" i prekariat w Polsce to tylko medialny mit

  Miliony "śmieciówek" i prekariat w Polsce to tylko medialny mit

  W Polsce zaczynamy od tego, że ktoś wpada na pomysł, że chciałby zrobić jakąś ustawę, bo ma taką idée fixe. Ona czasem jest oparta na twardej wiedzy, a czasem na wyobrażeniach, bo ktoś kiedyś zobaczył wyimek rzeczywistości i bardzo go ten wyimek przekonał. To nie jest zależne od koloru politycznego - mówi w wywiadzie da DGP dr hab. Joanna Tyrowicz doradca w Instytucie Ekonomicznym NBP oraz adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

  czytaj więcej

 • Polacy najcześciej kupują skody. Fabia od lat najbardziej popularna

  Polacy najcześciej kupują skody. Fabia od lat najbardziej popularna

  Ceny nowych samochodów rosną wolniej niż nasze zarobki. Pomimo to własne auto z salonu to wciąż bardziej fanaberia niż standard. Czy prywatnie, czy do pracy, najchętniej kupujemy skody.

  czytaj więcej

 • Producenci samochodów ostro dodają gazu

  Producenci samochodów ostro dodają gazu

  W Polsce powstało w minionym roku 700 tys. aut, blisko 6 proc. więcej niż rok wcześniej – szacują eksperci z branży.

  czytaj więcej

 • Sergio Marchionne: Człowiek, który uratował Fiata

  Sergio Marchionne: Człowiek, który uratował Fiata

  Sergio Marchionne zmarł wczoraj w wieku 66 lat. Rządził włoskim koncernem przez ostatnie 14 lat. Z funkcji dyrektora generalnego zrezygnował ze względu na ciężki stan zdrowia zaledwie kilka dni temu – 21 lipca

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników