fashion

The Fashion – zespół muzyczny z Kopenhagi.


 • "Kielce stolicą mody": Promocja samorządów nie może być groteskowa

  "Kielce stolicą mody": Promocja samorządów nie może być groteskowa

  Czy Kielce kojarzone są ze stolicą mody, Gdańsk ze stolicą internetu, a Warszawa z polami kapusty i obskurnymi barami mlecznymi? Specjaliści od marketingu terytorialnego twierdzą, że aby kampania promująca samorząd nie okazała się groteską, a nakłady nie poszły na marne, komunikat musi być spójny z realiami. Inaczej miasto szybko traci na wiarygodności, a turyści i inwestorzy wybierają inną lokalizację. W marketingu mało jest gorszych rzeczy niż obietnica bez pokrycia. Wydaje się, że dobrym przepisem na reklamę jest propagowanie dóbr regionalnych, wydarzeń i sportu wśród mieszkańców. Jednak, jak zauważa Najwyższa Izba Kontroli, z uwagi na brak zdefiniowanego pojęcia promocji pieniądze zamiast faktycznie iść np. na rekreację, trafiają np. na wsparcie lokalnych klubów sportowych. Zdarzało się również, że z tych środków finansowano publikowanie kondolencji czy ogłoszeń na temat sprzedaży nieruchomości.

  czytaj więcej

 • Śmiech na wojnie, czyli kto kompromituje opozycję

  Śmiech na wojnie, czyli kto kompromituje opozycję

  Jarosław Kaczyński zaraził nas wojenną metaforą i to ona nadaje strukturę politycznemu chaosowi wokół nas. A skoro trwa wojna, to nie liderów opozycji nam potrzeba, ale wodzów z prawdziwego zdarzenia

  czytaj więcej

 • Oddanie inicjatywy w ręce Pracowników pomaga wyzwolić ich pełen potencjał

  Oddanie inicjatywy w ręce Pracowników pomaga wyzwolić ich pełen potencjał

  Zaangażowanie i motywacja Pracowników to oprócz doświadczenia i kompetencji nieodzowne części składowe sukcesu naszej firmy. Jak je budujemy? Oddając inicjatywę w ręce naszych Pracowników! – mówi Magdalena Bubeła-Pikus, dyrektor HR w Avon Polska.

  czytaj więcej

 • Targi rzeczy pięknych i lu(-e)ksusowych

  Targi rzeczy pięknych i lu(-e)ksusowych

  Paryż ma swój słynny na cały świat Fashion Week. Nowy Jork też. Barcelona i Las Vegas pochwalić się mogą największymi targami nowoczesnych technologii. W Genewie co roku spotykają się miłośnicy samochodów, a w Dusseldorfie – wielbiciele wszystkiego, co pływa. Mediolan też ma swoje święto. Święto designu, podczas którego można podziwiać najpiękniejsze meble, kanapy, akcesoria, płytki łazienkowe, bujane fotele, dywany, armaturę etc. A pomiędzy tym wszystkim także Lexusa (ale nie tylko samochody)…

  czytaj więcej

 • Koniec eksperymentów. Producenci analizują dane i przepowiadają przyszłość

  Koniec eksperymentów. Producenci analizują dane i przepowiadają przyszłość

  Nie używają szklanej kuli ani kart tarota. Przyszłość przepowiadają z tego, co pokazują blogi, dane o sprzedaży lub terminarz premier kinowych

  czytaj więcej

 • Cudownie kapryśna, nadąsana i tajemnicza… Prawdziwa paryżanka

  Cudownie kapryśna, nadąsana i tajemnicza… Prawdziwa paryżanka

  Dzieci, nastolatkowie, a także dorośli, którzy uwielbiają luksus, fantazję, czasy minione, kobiece akcesoria, ptaki, koty, perły, Paryż oraz piękne książki, pokochają tę opowieść o przyjaźni między dziewięcioletnią dziewczynką a bardzo wyjątkową damą. […] Jest to ponadczasowa opowieść pełna radości życia, joie de vivre i magii. (Karina Sundqvist, „Piteå-Tidningen”)

  czytaj więcej

 • Ponad 40 wydarzeń festiwalu "Wschód Kultury: Inny Wymiar" w Białymstoku

  Ponad 40 wydarzeń festiwalu "Wschód Kultury: Inny Wymiar" w Białymstoku

  Ponad 40 rożnych imprez: koncertów, prezentacji i warsztatów wokół różnorodności kulturowej złoży się na rozpoczynający się w czwartek w Białymstoku V festiwal Wschód Kultury/ Inny Wymiar. Będą m.in. goście z Armenii, Gruzji czy Ukrainy.

  czytaj więcej

 • Szybka moda, szybka reakcja: Afery wizerunkowe w świecie odzieżowych sieciówek

  Szybka moda, szybka reakcja: Afery wizerunkowe w świecie odzieżowych sieciówek

  Zdjęcie czarnoskórego chłopca w bluzie H&M z napisem „Najfajniejsza małpa w dżungli” szybko obiegło świat. Wiele osób poczuło się urażonych. Kontrowersyjna stylizacja okazała się największą wpadką koncernu Hennes & Mauritz AB w ostatnim czasie, choć podobne sytuacje zdarzały się już wcześniej.

  czytaj więcej

 • UOKiK: 3 zgody na koncentrację i kary

  UOKiK: 3 zgody na koncentrację i kary

  3 zgody na koncentrację wydał UOKiK w ciągu ostatnich czterech miesięcy. W dwóch decyzjach urząd nałożył na przedsiębiorców kary finansowe. Jedna z nich dotyczyła braku zgłoszenia przejęcia sieci Empik.

  czytaj więcej

 • Na ślubie Harry i Meghan monarchia brytyjska zarobi miliard funtów? Tak twierdzi ekspert

  Na ślubie Harry i Meghan monarchia brytyjska zarobi miliard funtów? Tak twierdzi ekspert

  „Jeśli doradcy rodziny królewskiej szukali dobrego ruchu PR dla monarchii, to nie mogliby marzyć o lepszym wydarzeniu” niż ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle - ocenił w rozmowie z PAP prezes brytyjskiej firmy konsultingowej Brand Finance David Haigh.

  czytaj więcej

 • Technologia na usługach handlu

  Technologia na usługach handlu

  Ogromne nakłady na inwestycje mają przynieść LPP wzrost przychodów do 10,5 mld zł w 2021 r. z 7 mld zł w ubiegłym roku - taki cel postawiła sobie spółka w strategii rozwoju. Sięga po metody, które oznaczają jakościową rewolucję w branży.

  czytaj więcej

 • Outsourcing usług logistycznych dla branży e-commerce w Polsce

  Outsourcing usług logistycznych dla branży e-commerce w Polsce

  Dla sprzedaży online szczególnie ważny jest wybór lokalizacji centrum dystrybucyjnego

  czytaj więcej

 • Wszystko, co musisz wiedzieć o zakazie geoblokowia

  Wszystko, co musisz wiedzieć o zakazie geoblokowia

  Sprawdź, czy jesteś przygotowany do zmian w zakresie geoblokowania.

  czytaj więcej

 • Współpraca z Facebookiem to odpowiedzialność za dane

  Współpraca z Facebookiem to odpowiedzialność za dane

  Umieszczasz facebookowy przycisk „Lubię to” na swej stronie internetowej czy blogu? W ten sposób automatycznie stajesz się współadministratorem danych osobowych, nawet jeśli sam ich nie zbierasz. Tak uważa rzecznik generalny Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w przedstawionej w środę opinii.

  czytaj więcej

 • Dżakarta, Kiszyniów i Charleroi. Oto najbrzydsze miasta świata – TOP 5

  Dżakarta, Kiszyniów i Charleroi. Oto najbrzydsze miasta świata – TOP 5

  Smog, slumsy, sterty śmieci, a często także duża przestępczość i handel narkotykami - to codzienność najbrzydszych miast świata. Czy mimo wszystko warto je odwiedzić i jak przygotować się do ewentualnego wyjazdu? Miasta cieszące się wśród turystów złą sławą można znaleźć na każdym kontynencie. Eksperci portalu rankomat.pl wybrali 5 z nich i sprawdzili, ile turyści zapłacą za podróż, noclegi oraz ubezpieczenie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników