erekcją

*erekcja (fizjologia)


 • Eureka DGP: Polski wynalazek zrewolucjonizuje medycynę?

  Eureka DGP: Polski wynalazek zrewolucjonizuje medycynę?

  Do zwalczenia choroby wywołanej przez bakterie konieczna jest szybka ocena lekowrażliwości szczepu, który nas zaatakował. Wynalazek naukowców z Wrocławia i Bydgoszczy znacznie przyspiesza ten proces

  czytaj więcej

 • Polacy zasmakowali w suplementach. A te zawierają: pochodne amfetaminy i środki przeczyszczające

  Polacy zasmakowali w suplementach. A te zawierają: pochodne amfetaminy i środki przeczyszczające

  Pochodne amfetaminy, środki przeczyszczające oraz substancje farmakologiczne – w paramedykamentach można znaleźć mnóstwo niedozwolonych substancji. Tymczasem my, jak na ironię, spożywamy ich coraz więcej.

  czytaj więcej

 • "Produkty lecznicze", dostępne w internecie, nadal trują. Skali zjawiska nikt nie zna

  "Produkty lecznicze", dostępne w internecie, nadal trują. Skali zjawiska nikt nie zna

  Do Polski trafia coraz więcej nielegalnych medykamentów, które następnie rozprowadzane są za pośrednictwem internetu. Główny Inspektorat Farmaceutyczny alarmuje, że wzrasta liczba zatruć takimi specyfikami. Jaka jest skala zjawiska nie wiadomo, bo placówki ochrony zdrowia nie mają obowiązku raportowania o zatruciach substancjami obcymi.

  czytaj więcej

 • Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Szowinistyczna część ludzkości od dziesięcioleci twierdzi, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Ale to nieprawda. Kobiety doskonale wiedzą, czego chcą. Chcą wszystkiego. Zrozumiałem to tuż po tym, jak podczas krótkiego urlopu z nudów zajrzałem do jakiegoś kobiecego magazynu z lśniącą okładką ukazującą dziewczynę o jeszcze bardziej lśniących włosach. Na stronie piątej zaczynał się temat przewodni numeru, którego przesłanie było krótkie: „Bądź naturalna, niczego w sobie nie zmieniaj, zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś”. Dziesięć stron dalej poradnik: „Jak zrzucić 60 kg w dwa dni”. Później była galeria umięśnionych i porośniętych gęstymi brodami aktorów sugerująca, że obecnie każda kobieta chce mieć w domu drwala, który zaciągnie ją za włosy do kuchni. I nie tylko do kuchni. Zaś na odwrocie jakaś znana pani psycholog doradzała niewiastom: „Jak zamienić go w łagodnego, czułego i wrażliwego dżentelmena”.

  czytaj więcej

 • Bąk: Wpuszczeni w kanał. La Manche

  O Peugeot 508 RXH. Na przestrzeni ostatniego miesiąca przyszło mi spędzić tydzień w towarzystwie Niemców, a następnie tydzień w obecności Brytyjczyków. Zdaję sobie sprawę, że niektórych może to zaboleć, ale ci pierwsi są naprawdę fajnymi ludźmi.

  czytaj więcej

 • Bąk: Hejterzy? Bez nich nie jeździłbym porsche

  Bąk: Hejterzy? Bez nich nie jeździłbym porsche

  Po tekstach o Citroenie, Toyocie Avensis, Renault Kadjarze i wakacjach nad polskim morzem wyszło na to, że nic mi się nie podoba, jestem marudą, malkontentem, nie znam się, a w dodatku – jak ujął to jeden z bardziej błyskotliwych komentatorów z Sosnowca – „w du...e byłem i gó...o widziałem”.

  czytaj więcej

 • Suplementujemy się na śmierć

  Suplementujemy się na śmierć

  W ciągu zaledwie pół roku wydaliśmy na różne produkty farmaceutyczne ponad 1,5 mld zł

  czytaj więcej

 • Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  W miniony wtorek męska część świata została zasmucona informacją, że – cytuję – „Playboy kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet”. W pierwszej sekundzie zabrzmiało to dla mnie równoznacznie z „zaczynamy publikować zdjęcia nagich mężczyzn”, ale już w drugiej pomyślałem, że Hugh Hefner po prostu zwariował. Bo przecież zrezygnować z rozebranych Króliczków to jak wycofać BigMaca z McDonalda. Albo jakby Londyn obwieścił, że zamierza zburzyć Big Bena. Jednak w trzeciej sekundzie doszedłem do wniosku, że przecież absolutnie wszystko na świecie się zmienia, więc dlaczego ewolucja miałaby ominąć pisma dla panów?

  czytaj więcej

 • Pani utrzymuje pana. Mężczyźni coraz częściej zajmują się domem i są z tego dumni

  Pani utrzymuje pana. Mężczyźni coraz częściej zajmują się domem i są z tego dumni

  Królem był partner, wasalem – partnerka. Jej głównym zadaniem – obsługiwanie dzieci, czytaj: następców króla. Teraz ten układ coraz częściej się odwraca.

  czytaj więcej

 • Bąk: Panie prezesie, melduję wykonanie zadania

  Bąk: Panie prezesie, melduję wykonanie zadania

  Internet jest kopalnią naprawdę doskonałych tytułów, które same proszą się o rozwinięcie. Tylko dzisiaj na jednym ze sportowych serwisów natknąłem się na bardzo optymistyczny materiał pt. „Finał Euro 2016 stoi przed nami otworem”. Zgadzam się. I chyba nawet wiem, który to otwór. Chwilę później zerknąłem na jakąś stronę przeznaczoną dla facetów i zaatakował mnie tekst „Większość mężczyzn leczy erekcję na własną rękę”. To oczywiste. Zazwyczaj podczas zapoznawania się ze skomplikowaną fabułą niemieckich superprodukcji filmowych.

  czytaj więcej

 • Spór o tabletkę ellaOne. "Musimy się opowiedzieć czy jesteśmy za życiem, czy za śmiercią"

  Spór o tabletkę ellaOne. "Musimy się opowiedzieć czy jesteśmy za życiem, czy za śmiercią"

  Dyskusja o pigułce "dzień po" na receptę zdominowała czwartkowe posiedzenie komisji zdrowia. Opozycja przekonywała, że projektowane zmiany uniemożliwią kobietom przyjęcie antykoncepcji w odpowiednim czasie. PiS odpowiadał, że pigułka jest niebezpieczna i ma działanie poronne.

  czytaj więcej

 • "Szukamy talentów cybernetycznych". Rosja stawia na szwadrony hakerów

  "Szukamy talentów cybernetycznych". Rosja stawia na szwadrony hakerów

  Szukamy talentów cybernetycznych. W pozytywnym znaczeniu tego słowa. Nasza akcja jest uwarunkowana potrzebami, jakie armia będzie miała w ciągu kolejnych lat – takim ogłoszeniem rosyjskiego ministra obrony zaczął się zaciąg ludzi, których dziś nie może namierzyć FBI

  czytaj więcej

 • Polowanie na pasożyta: Zastanów się zanim uwierzysz reklamie preparatu na odrobaczanie ludzi

  Polowanie na pasożyta: Zastanów się zanim uwierzysz reklamie preparatu na odrobaczanie ludzi

  Ta reklama od razu przykuła moją uwagę. Bo jak tu nie zareagować na takie zdjęcia: pasożyty w ludzkim mózgu wywołujące raka, robaki w sercu, które spowodowały zawał. Zgroza. Łatwiej byłoby je zignorować, gdyby nie to, że fotografie były ilustracją do rozmowy z doktorem Michałem Pietruszewskim, przewodniczącym Krajowego Instytutu Chorób Pasożytniczych. Z krótkiej informacji przy nazwisku wynikało, że doktor ma za sobą 21 lat doświadczenia i opublikował ponad 60 artykułów na temat parazytologii molekularnej. Przekonująca rekomendacja. Zacząłem czytać.

  czytaj więcej

 • Trujemy się fałszywymi lekarstwami. Problem narasta, a państwo jest bezsilne

  Trujemy się fałszywymi lekarstwami. Problem narasta, a państwo jest bezsilne

  W ciągu dwóch lat liczba potwierdzonych przez prokuraturę czynów polegających na podrabianiu produktów leczniczych wzrosła niemal czterokrotnie.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników