emerytalne zakupy pzu

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu emerytalne zakupy pzu. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące emerytalne zakupy pzu.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Strach z Hellady nie taki dla nas straszny

  Strach z Hellady nie taki dla nas straszny

  Upadek Grecji mógłby zaszkodzić Polsce, o ile silnie osłabiłby złotego

  czytaj więcej

 • Banki dla Polaków. Po co? Jak? Kto za to zapłaci?

  Banki dla Polaków. Po co? Jak? Kto za to zapłaci?

  Po raz kolejny wracamy do pomysłu repolonizacji banków. I znów szukamy odpowiedzi na te same pytania: Po co? Jak? Kto za to zapłaci?

  czytaj więcej

 • PKO i PZU branżowymi liderami

  PKO i PZU branżowymi liderami

  Dla naszych narodowych czempionów w branży finansowej minione osiem lat stało pod znakiem walki o prymat na rynku i zaspokajania finansowych potrzeb państwowego właściciela

  czytaj więcej

 • Ranking 50 najbardziej wpływowych ludzi polskiej gospodarki "Dziennika Gazety Prawnej"

  Ranking 50 najbardziej wpływowych ludzi polskiej gospodarki "Dziennika Gazety Prawnej"

  -Za każdym razem, kiedy słucham komentarzy po naszych rankingach, uśmiech rozkwita mi na ustach. Zdaję sobie bowiem sprawę z tego, jak pobieżnie czytamy i jakimi schematami się kierujemy w naszych osądach. Nie inaczej będzie w tym roku. Zapewne padną słowa o kuriozalności zestawienia, niezrozumiałości kryteriów i zadziwiającej kolejności osób na liście. Tak się jednak składa, że od pięciu lat, czyli od kiedy publikujemy rankingi wpływowych w gospodarce, niezmiennie są one subiektywne. Redakcja i tylko redakcja ocenia potencjalnych kandydatów oraz ich wpływ na polską rzeczywistość gospodarczą w danym roku. Taki mamy ranking! Nieobiektywny - mówi Jadwiga Sztabińska, redaktor naczelna DGP.

  czytaj więcej

 • Belka: Złoty się osłabia, bo inwestorzy czekają na podwyżkę stóp w USA

  Belka: Złoty się osłabia, bo inwestorzy czekają na podwyżkę stóp w USA

  Złoty się osłabia, bowiem inwestorzy czekają na podwyżkę stóp w USA i tam lokują swój kapitał - wyjaśnił w poniedziałek prezes NBP Marek Belka. Jego zdaniem znaczenie - ale mniejsze - ma też sytuacja wewnętrzna w Polsce.

  czytaj więcej

 • Jarosław Kaczyński: Nie mamy planu podwyższenia podatków

  Jarosław Kaczyński: Nie mamy planu podwyższenia podatków

  Nie mamy żadnego planu podwyższenia podatków - zapewnia w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" prezes PiS Jarosław Kaczyński. "Na pewno nie chcemy uderzać w przedsiębiorców, wręcz przeciwnie, chcemy ich zachęcić do inwestycji i innowacyjności" - dodaje.

  czytaj więcej

 • Gigant nabiera rozpędu. PZU największą grupą finansową w kraju

  Gigant nabiera rozpędu. PZU największą grupą finansową w kraju

  Grupa PZU uczestniczyła w większości procesów, jakie w ostatnich latach zachodziły na polskim rynku finansowym, związanych z konsolidacją i repolonizacją sektora bankowego. Efekt? Ubezpieczyciel stał się największą grupą finansową w kraju i w regionie.

  czytaj więcej

 • Dwa lata dobrej zmiany: Centralizm państwowy w praktyce

  Dwa lata dobrej zmiany: Centralizm państwowy w praktyce

  Na półmetku rządów PiS w dojrzałą fazę weszła nacjonalizacja sfery publicznej. Jej efektem może być ucieczka z pułapki średniego rozwoju. Ale są też niebezpieczeństwa.

  czytaj więcej

 • Sierant: Ubezpieczeniowy Wielki Brat

  Sierant: Ubezpieczeniowy Wielki Brat

  Do dziś istnieją plemiona, które nie pozwalają na fotografowanie ludzi. Wierzą w to, że zdjęcia kradną duszę. Nie pozwalają też na fotografowanie miejsc i przedmiotów kultu oraz obrzędów. Każde zrobione zdjęcie pozbawia je części ich magicznej siły. W malarstwie prawa niektórych religii zabraniały malowania ludzkich postaci. Ślad po takim myśleniu pozostał w polskiej kulturze. Jak wiadomo... rozbicie lustra przynosi pecha. Kiedyś sądzono, że w lustrze odbija się część naszej duszy, jego zniszczenie oznaczało więc utratę części nas samych.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników