Electronic Entertainment Expo

Electronic Entertainment Expo, znane także jako E³ albo E3 – jest największą coroczną wystawą przemysłu gier komputerowych i wideo.


 • PlayStation Vita - nowa przenośna stacja gier wideo firmy Sony

  PlayStation Vita - nowa przenośna stacja gier wideo firmy Sony

  Kazuo Hirai podczas Electronic Entertainment Expo w Los Angeles, USA. Prezes Sony Computer Entertainment zaprezentował PlayStation Vita - nową przenośną stację gier wideo firmy Sony.

  czytaj więcej

 • Czy PlayStation Vita będzie hitem?

  Czy PlayStation Vita będzie hitem?

  Przenośna konsola PlayStation Vita firmy Sony zadebiutowała w Polsce. Zmiany, które nastąpiły na rynku gier w ciągu kilku ostatnich lat i wysoka cena urządzenia mogą spowodować, że produkt nie zdobędzie zbyt dużej popularności.

  czytaj więcej

 • Na te gry czekamy. Największe premiery targów E3 w Los Angeles

  Na te gry czekamy. Największe premiery targów E3 w Los Angeles

  Już za dwa tygodnie w Los Angeles odbędzie się Electronic Entertainment Expo - największe na świecie targi gier. Swoją obecność na imprezie zapowiedziały najważniejsze elektroniczne marki, z Microsoftem, Sony i EA na czele. W Los Angeles nie zabraknie również polskich akcentów. Firma CD Projekt po raz pierwszy pokaże światu grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Prezentujemy 10 najbardziej oczekiwanych gier, które zobaczymy podczas  tegorocznych targów E3.

  czytaj więcej

 • Xbox One vs PlayStation 4 – wojna amerykańskiego kowboja z japońskim samurajem

  Xbox One vs PlayStation 4 – wojna amerykańskiego kowboja z japońskim samurajem

  Tegoroczne Electronic Entertainment Expo to kilka mniejszych sukcesów i jedna spektakularna porażka. Wcale nie kończy ona jednak rywalizacji pomiędzy Sony i Microsoftem. Wszystko zależy teraz od tego, czy i jak szybko gigant z Redmond podniesie się z kolan.

  czytaj więcej

 • Pięć najciekawszych gier targów E3 2013

  Pięć najciekawszych gier targów E3 2013

  Na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo największe studia zaprezentowały w sumie kilkaset tytułów. Wyłonienie pięciu najciekawszych, najbardziej innowacyjnych i najlepiej zapowiadających się gier było więc zadaniem karkołomnym. Podjęliśmy się jednak tego wyzwania, a efektem jest poniższe zestawienie. Nie zabrakło w nim również polskiego akcentu.

  czytaj więcej

 • Najciekawsze gry na targach E3 w Los Angeles

  Najciekawsze gry na targach E3 w Los Angeles

  W Las Vegas rozpoczęły się targi Electronic Entertainment Expo – największe na świecie impreza poświęcona branży elektronicznej rozrywki. Wczoraj swoje najnowsze portfolio zaprezentowali giganci branży gier – Microsoft, Ubisoft, Electronic Arts oraz Sony. Kto zachwycił, a kto rozczarował? Prezentujemy 10 najbardziej oczekiwanych i najciekawszych gier, które zobaczyliśmy w Los Angeles.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników