ekranów ciekłokrystalicznych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu ekranów ciekłokrystalicznych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ekranów ciekłokrystalicznych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Zagraniczni inwestorzy doceniają polski kapitał intelektualny

  Zagraniczni inwestorzy doceniają polski kapitał intelektualny

  Nasi inżynierowie są tańsi od zachodnich, choć dorównują im umiejętnościami i wiedzą

  czytaj więcej

 • Ind - Niebieski metal na trudne czasy

  Ind - Niebieski metal na trudne czasy

  Ind może okazać się jedną z najlepszych lokat w niespokojnych czasach kryzysu finansowego. W ostatnich tygodniach nawet notowania złota zaczęły spadać.

  czytaj więcej

 • Spadek produkcji telewizorów na świecie

  Spadek produkcji telewizorów na świecie

  Produkcja odbiorników telewizyjnych na świecie zmniejszyła się w 2011 roku  po raz pierwszy od 6 lat - podaje serwis advanced-television.com.

  czytaj więcej

 • Unia Europejska promuje nowatorskie pomysły

  Unia Europejska promuje nowatorskie pomysły

  Innowacyjność – to słowo robi od kilku lat zawrotną karierę. Najczęściej kojarzona jest z przemysłem, jednak ceniona jest również w innych sferach życia gospodarczego

  czytaj więcej

 • Globalny popyt na TV coraz bardziej zwalnia

  Globalny popyt na TV coraz bardziej zwalnia

  Globalny popyt na telewizory pozostanie na niskim poziomie w 2013 roku ponieważ konsumenci we wszystkich rejonach świata mają do czynienia z niepewną sytuacją ekonomiczną.

  czytaj więcej

 • Telefon komórkowy - gadżet, który zmienił świat

  Telefon komórkowy - gadżet, który zmienił świat

  Cały czas zaliczamy mobilną telefonię do nowych technologii. Mało kto pamięta, że popularnej komórce stuknęło niedawno 40 lat.

  czytaj więcej

 • Techno-Poradnik: Projektor multimedialny – alternatywa dla telewizora?

  Techno-Poradnik: Projektor multimedialny – alternatywa dla telewizora?

  Minęły już czasy, gdy projektory multimedialne uznawane były za dobro luksusowe. Dziś możemy zmienić swój pokój w prywatne kino za kwotę porównywalną z zakupem średniej klasy telewizora. W Techno-Poradniku pomagamy wybrać idealny projektor multimedialny za rozsądną cenę.

  czytaj więcej

 • Techno-Poradnik: Kupujemy telewizor na lata

  Techno-Poradnik: Kupujemy telewizor na lata

  Producenci telewizorów prześcigają się w faszerowaniu swoich urządzeń nowymi funkcjami, gadżetami i efektownymi dodatkami. Niestety ich obecność nie zawsze przekłada się na jakość urządzenia i satysfakcję z zakupu. Szukasz dobrego telewizora za rozsądną cenę? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.

  czytaj więcej

 • W oczekiwaniu na Apple Watch. Najlepsze zegarki smart

  W oczekiwaniu na Apple Watch. Najlepsze zegarki smart

  Apple Watch ma być prawdziwym przełomem na rynku inteligentnych zegarków, nawet nie pod względem technologii i możliwości, ale przede wszystkim rozbudowanej bazy aplikacji powiązanych ze smart watchem Apple. Jednak konkurencja nie śpi, już dziś na są zaawansowane zegarki, a wkrótce pojawią się ich nowe wersje.

  czytaj więcej

 • BMW i8: Przyszłość jest już teraz

   Nieco ponad tydzień temu, w tym właśnie miejscu, doszedłem do wniosku, że samochody przyszłości będą tak emocjonujące i porywające jak partia szachów z niemowlakiem. Szczególnie mocno oberwało się BMW, które według mnie już jakiś czas temu zaczęło tracić swój sportowy charakter na rzecz poprawności politycznej i ekologicznej. Uznałem, że w przyszłości prowadzenie najnowszych modeli tej marki przypominało będzie granie na Xbox albo Sony PlayStation. Fani marki poczują się zaś, jakby ktoś z Monachium dźgnął ich nożem prosto w serce.

  czytaj więcej

 • Bąk: O tym, jak nowoczesne auta nas ogłupiają

  Bąk: O tym, jak nowoczesne auta nas ogłupiają

  Są naszpikowane elektroniką bardziej niż centrum lotów kosmicznych NASA. Teoretycznie ma ona zapewniać nam komfort i bezpieczeństwo, jednak w praktyce może się okazać źródłem poważnych problemów. Testując dla was nowe auta, coraz częściej odnoszę wrażenie, że to nie ja eksperymentuję i zabawiam się z nimi, lecz one ze mną. Jestem królikiem doświadczalnym w rękach koncernów motoryzacyjnych. Wy również.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jesteś świetny. Brakuje ci tylko kultury [Mercedes E220d]

  Bąk: Jesteś świetny. Brakuje ci tylko kultury [Mercedes E220d]

  Zdecydowana większość samochodów z segmentu premium jest dziś tak dobra, że porównywanie ich ze sobą i wybieranie najlepszego nie ma sensu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nawet sami producenci. Oczywiście w oficjalnych rozmowach ich przedstawiciele będą temu głośno zaprzeczali i przekonywali, że to ich model wyznacza standardy i zasługuje na koronę. Ale gdy tylko wypijecie z nimi po butelce wina, a następnie odciągniecie na bok, usłyszycie: „Szczerze? Jest taki sam jak BMW” albo „Taki sam jak Audi”.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jesteś cudowna, ale cię nie kocham

  Bąk: Jesteś cudowna, ale cię nie kocham

  Zanim koncern motoryzacyjny wypuści na rynek nowy model, przeprowadza zakrojone na szeroką skalę badania, które mają pomóc mu znaleźć odpowiedź na pytanie: czego naprawdę kierowcy oczekują od naszych aut? Innymi słowy, producenci zapewniają, że wsłuchują się w głos ludu. Że ich produkty są projektowane dokładnie tak, jak życzą sobie ich późniejsi użytkownicy. Że starają się uwzględnić wszystkie nasze wskazówki, potrzeby i spostrzeżenia.

  czytaj więcej

 • Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

  Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

   Dostałem najnowsze statystyki dotyczące sprzedaży nowych samochodów, z których wynika, że w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych przez Polaków marek są aż trzej producenci klasy premium. To nie żart.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników