ekranów ciekłokrystalicznych

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu ekranów ciekłokrystalicznych. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ekranów ciekłokrystalicznych.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Ind - Niebieski metal na trudne czasy

  Ind - Niebieski metal na trudne czasy

  Ind może okazać się jedną z najlepszych lokat w niespokojnych czasach kryzysu finansowego. W ostatnich tygodniach nawet notowania złota zaczęły spadać.

  czytaj więcej

 • Spadek produkcji telewizorów na świecie

  Spadek produkcji telewizorów na świecie

  Produkcja odbiorników telewizyjnych na świecie zmniejszyła się w 2011 roku  po raz pierwszy od 6 lat - podaje serwis advanced-television.com.

  czytaj więcej

 • Unia Europejska promuje nowatorskie pomysły

  Unia Europejska promuje nowatorskie pomysły

  Innowacyjność – to słowo robi od kilku lat zawrotną karierę. Najczęściej kojarzona jest z przemysłem, jednak ceniona jest również w innych sferach życia gospodarczego

  czytaj więcej

 • Globalny popyt na TV coraz bardziej zwalnia

  Globalny popyt na TV coraz bardziej zwalnia

  Globalny popyt na telewizory pozostanie na niskim poziomie w 2013 roku ponieważ konsumenci we wszystkich rejonach świata mają do czynienia z niepewną sytuacją ekonomiczną.

  czytaj więcej

 • Telefon komórkowy - gadżet, który zmienił świat

  Telefon komórkowy - gadżet, który zmienił świat

  Cały czas zaliczamy mobilną telefonię do nowych technologii. Mało kto pamięta, że popularnej komórce stuknęło niedawno 40 lat.

  czytaj więcej

 • Techno-Poradnik: Projektor multimedialny – alternatywa dla telewizora?

  Techno-Poradnik: Projektor multimedialny – alternatywa dla telewizora?

  Minęły już czasy, gdy projektory multimedialne uznawane były za dobro luksusowe. Dziś możemy zmienić swój pokój w prywatne kino za kwotę porównywalną z zakupem średniej klasy telewizora. W Techno-Poradniku pomagamy wybrać idealny projektor multimedialny za rozsądną cenę.

  czytaj więcej

 • Techno-Poradnik: Kupujemy telewizor na lata

  Techno-Poradnik: Kupujemy telewizor na lata

  Producenci telewizorów prześcigają się w faszerowaniu swoich urządzeń nowymi funkcjami, gadżetami i efektownymi dodatkami. Niestety ich obecność nie zawsze przekłada się na jakość urządzenia i satysfakcję z zakupu. Szukasz dobrego telewizora za rozsądną cenę? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.

  czytaj więcej

 • W oczekiwaniu na Apple Watch. Najlepsze zegarki smart

  W oczekiwaniu na Apple Watch. Najlepsze zegarki smart

  Apple Watch ma być prawdziwym przełomem na rynku inteligentnych zegarków, nawet nie pod względem technologii i możliwości, ale przede wszystkim rozbudowanej bazy aplikacji powiązanych ze smart watchem Apple. Jednak konkurencja nie śpi, już dziś na są zaawansowane zegarki, a wkrótce pojawią się ich nowe wersje.

  czytaj więcej

 • BMW i8: Przyszłość jest już teraz

   Nieco ponad tydzień temu, w tym właśnie miejscu, doszedłem do wniosku, że samochody przyszłości będą tak emocjonujące i porywające jak partia szachów z niemowlakiem. Szczególnie mocno oberwało się BMW, które według mnie już jakiś czas temu zaczęło tracić swój sportowy charakter na rzecz poprawności politycznej i ekologicznej. Uznałem, że w przyszłości prowadzenie najnowszych modeli tej marki przypominało będzie granie na Xbox albo Sony PlayStation. Fani marki poczują się zaś, jakby ktoś z Monachium dźgnął ich nożem prosto w serce.

  czytaj więcej

 • Bąk: O tym, jak nowoczesne auta nas ogłupiają

  Bąk: O tym, jak nowoczesne auta nas ogłupiają

  Są naszpikowane elektroniką bardziej niż centrum lotów kosmicznych NASA. Teoretycznie ma ona zapewniać nam komfort i bezpieczeństwo, jednak w praktyce może się okazać źródłem poważnych problemów. Testując dla was nowe auta, coraz częściej odnoszę wrażenie, że to nie ja eksperymentuję i zabawiam się z nimi, lecz one ze mną. Jestem królikiem doświadczalnym w rękach koncernów motoryzacyjnych. Wy również.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jesteś świetny. Brakuje ci tylko kultury [Mercedes E220d]

  Bąk: Jesteś świetny. Brakuje ci tylko kultury [Mercedes E220d]

  Zdecydowana większość samochodów z segmentu premium jest dziś tak dobra, że porównywanie ich ze sobą i wybieranie najlepszego nie ma sensu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nawet sami producenci. Oczywiście w oficjalnych rozmowach ich przedstawiciele będą temu głośno zaprzeczali i przekonywali, że to ich model wyznacza standardy i zasługuje na koronę. Ale gdy tylko wypijecie z nimi po butelce wina, a następnie odciągniecie na bok, usłyszycie: „Szczerze? Jest taki sam jak BMW” albo „Taki sam jak Audi”.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jesteś cudowna, ale cię nie kocham

  Bąk: Jesteś cudowna, ale cię nie kocham

  Zanim koncern motoryzacyjny wypuści na rynek nowy model, przeprowadza zakrojone na szeroką skalę badania, które mają pomóc mu znaleźć odpowiedź na pytanie: czego naprawdę kierowcy oczekują od naszych aut? Innymi słowy, producenci zapewniają, że wsłuchują się w głos ludu. Że ich produkty są projektowane dokładnie tak, jak życzą sobie ich późniejsi użytkownicy. Że starają się uwzględnić wszystkie nasze wskazówki, potrzeby i spostrzeżenia.

  czytaj więcej

 • Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

  Bąk: Ej, Staszek. Nie znasz się!

   Dostałem najnowsze statystyki dotyczące sprzedaży nowych samochodów, z których wynika, że w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych przez Polaków marek są aż trzej producenci klasy premium. To nie żart.

  czytaj więcej

 • Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Bąk: Soniczna szczoteczka do zębów jest do ... [Honda Civic 4D]

  Producenci różnych przedmiotów robią, co w ich mocy, abyśmy stali się jeszcze bardziej leniwi, niż jesteśmy i wydawali jeszcze więcej pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Wczoraj dostałem e-maila z ofertą zakupu szczoteczki do zębów. Sonicznej. Wow! „Soniczna szczoteczka do zębów” – to brzmi naprawdę super. Jakby używali jej kosmonauci, Transformersi albo jakby została wynaleziona przez obcą cywilizację. I w dodatku można ją obsługiwać z poziomu smartfona. Serio. Szorujecie plomby i gapicie się w ekran telefonu, który podpowiada wam, czy w danej sekundzie powinniście skupić swoją uwagę na dolnej prawej trójce czy może górnej lewej siódemce. Przed popełnieniem błędów chronią was czujniki lokalizacji, nacisku i ścierania. Przypominam w tym miejscu nieśmiało, że nie mówimy o najnowszym myśliwcu szturmowym Lockheeda Martina tylko o przyrządzie do dbania o higienę jamy ustnej. Aha... właśnie doczytałem, że główka szczoteczki wykonuje 62 tys. ruchów sonicznych na minutę. Nie do końca rozumiem, czym są te „ruchy soniczne”, ale od razu wyobraziłem sobie króliki...

  czytaj więcej

 • Bąk: Zrobić ci masaż czy złamać kręgosłup? [Audi RS4 i A8 50TDI]

  Bąk: Zrobić ci masaż czy złamać kręgosłup? [Audi RS4 i A8 50TDI]

  Jestem gorącym zwolennikiem teorii, że człowiek w życiu powinien robić to, co lubi. Bo tylko wówczas będzie robił to dobrze. Jeden z moich znajomych został przymuszony przez ojca do tego, by pójść na studia medyczne. Wiecie, jak to się skończyło? Przez pięć lat migał się, jak umiał, od wszelkich zajęć, na których trzeba było choćby wbić wykałaczkę w brzuch żaby. Bo nienawidził widoku krwi. A co robi dzisiaj? Jest bardzo dobrym specjalistą od PR-u. Serio. Zawodowo zajmuje się psuciem krwi dziennikarzom.

  czytaj więcej

 • Bąk: Tak gotują w piekle [BMW i8 Roadster]

  Bąk: Tak gotują w piekle [BMW i8 Roadster]

  Czy do was również dotarł apel Frondy? W ubiegłym tygodniu ten konserwatywny portal uznał za niechrześcijański, prowokujący i satanistyczny fakt, że na Hel kursuje autobus linii 666. Na początku myślałem, że to ASZdziennik albo posłanka Pawłowicz, ale nie – napisał to serwis uważający się za głos zdrowego rozsądku w liberalnym świecie. Nie wiem, co oni tam w tej Frondzie biorą, ale ma to, skubane, moc! Podejrzewam, że przeciętnemu człowiekowi po zażyciu tego wyrosłyby rogi, kopyta i ogon.

  czytaj więcej

 • Bąk: Boris, można zostać w Unii i być sobą [Range rover sport 3.0 i6]

  Bąk: Boris, można zostać w Unii i być sobą [Range rover sport 3.0 i6]

  Im więcej jeżdżę samochodami, tym częściej dochodzę do wniosku, że ich marki i modele mają wiele wspólnego z kulturą, kuchnią, charakterem mieszkańców krajów, z których się wywodzą. Są ich ruchomym odzwierciedleniem.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników