egzemplarzy sprzedaż

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu egzemplarzy sprzedaż. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące egzemplarzy sprzedaż.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Huawei MateBook X: Mocny akcent na rynku ultrabooków

  Huawei MateBook X: Mocny akcent na rynku ultrabooków

  Świetna wydajność, innowacyjne rozwiązania, stylowy design – tak po krótce można opisać flagowy ultrabook firmy Huawei. Czy MateBook X skutecznie powalczy o rynek z silną konkurencją segmentu premium?

  czytaj więcej

 • Maluch spod znaku Mercedesa. Jak prawo autorskie działa w życiu codziennym

  Maluch spod znaku Mercedesa. Jak prawo autorskie działa w życiu codziennym

  Przyglądamy się kilu typowym przypadkom użycia logotypów, wizerunków znanych osób czy postaci z popkultury w codziennym życiu. To co powszechne, nie zawsze bywa zgodne z prawem.

  czytaj więcej

 • Jazdy demonstracyjne też muszą być z ewidencją

  Jazdy demonstracyjne też muszą być z ewidencją

  Firma może udostępniać motocykle dziennikarzom motoryzacyjnym na jazdy próbne, ale odliczy 100 proc. VAT wyłącznie pod warunkiem, że jest prowadzona ewidencja przebiegu – orzekł WSA w Warszawie.

  czytaj więcej

 • Unijne dotacje pomogły nam stworzyć mały samolot odrzutowy klasy Business Jet

  Unijne dotacje pomogły nam stworzyć mały samolot odrzutowy klasy Business Jet

  Rafał Ładziński z Metal-Master: Podstawą działalności naszej firmy jest produkcja maszyn technologicznych dla przemysłu samochodowego i budowlanego. Często zdarzają nam się zamówienia nietypowe, w których trzeba rozwiązać wskazany przez klienta problem. Na co dzień tworzymy więc innowacyjne rozwiązania i wytwarzamy na ich bazie pojedyncze egzemplarze maszyn o charakterze prototypowym.

  czytaj więcej

 • Pieniądze w prezencie to nie zawsze łapówka

  Pieniądze w prezencie to nie zawsze łapówka

  Dałam pieniądze koledze, nie widząc w nim urzędnika. A on potem przyszedł obwieszony dyktafonami. Ów człowiek wziąłby pieniądze, mimo że uważa to akurat za niemoralne, ale bał się różnych konsekwencji.

  czytaj więcej

 • Rzymkowski: Chcemy legalizacji i normalizacji dostępu do broni palnej

  Rzymkowski: Chcemy legalizacji i normalizacji dostępu do broni palnej

  Chcemy legalizacji i normalizacji dostępu do broni palnej, jednocześnie chcemy też nadzoru nad osobami, które tę broń już posiadają; nasza nowela wcale nie liberalizuje dostępu do broni - ocenił w czwartek w PR1 Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15).

  czytaj więcej

 • Łatwiejszy dostęp do broni: Projekt noweli skierowany do komisji

  Łatwiejszy dostęp do broni: Projekt noweli skierowany do komisji

  Sejm skierował poselski projekt noweli ustawy o broni i amunicji do dalszych prac w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. Posłowie nie zgodzili się na odrzucenie projektu, o co wnioskowała Nowoczesna.

  czytaj więcej

 • Inwentaryzacja to nie tylko spis z natury

  Inwentaryzacja to nie tylko spis z natury

  Najwięcej zaangażowania i pracy wymaga przeprowadzenie spisu z natury, dlatego utożsamiamy tę metodę z całą inwentaryzacją. Tymczasem inne metody – weryfikacja zapisów w księgach i potwierdzenie salda – potrafią sprawiać kłopoty nie tylko księgowym.

  czytaj więcej

 • Stupnicki: Innowacje wymagają czasu

  Stupnicki: Innowacje wymagają czasu

  Innowacje są obecnie w modzie. Przedsiębiorczość oparta o innowacje też. Media promują pomysły na założenie własnej firmy, aby zrealizować wizję nowego produktu, który szybko stanie się popularny, a założycielom przyniesie wielkie pieniądze w kilka lat. To model stawiany jako alternatywa dla pracy w korporacji, samorządzie czy medycynie.

  czytaj więcej

 • Wystąpienie Marcina Lutra zmieniło Europę

  Wystąpienie Marcina Lutra zmieniło Europę

  Istotny, prawdziwy skarb Kościoła to święta Ewangelia chwały i łaski Bożej - stwierdzał Marcin Luter w jednej ze swoich kluczowych dla późniejszych wydarzeń tez. Dokument opublikowany w 1517 r. okazał się zarzewiem ogromnych zmian religijnych, społecznych, politycznych i kulturowych.

  czytaj więcej

 • Zarajczyk: Ursus upatruje szansy w Rosji

  Zarajczyk: Ursus upatruje szansy w Rosji

  W połowie listopada przedstawimy prototyp, który potem przejdzie testy - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą prawną" Konrad Zarajczyk, prezes Ursusa, pytany o elektryczny samochód dostawczy. Debiut takiego pojazdu firma zapowiedziała na koniec roku. Ursus produkuje też autobusy i ciągniki rolnicze.

  czytaj więcej

 • Dzień Księgarza. Święto z kłopotami w tle

  Dzień Księgarza. Święto z kłopotami w tle

  Od międzywojnia księgarze obchodzą swoje święto 13 grudnia. Czasy, w których po prostu sprzedawali książki odchodzą do lamusa. Księgarz jest dziś coraz częściej osobą pomagającą wybrać książki, organizatorem wydarzeń, a księgarnia kawiarnią, klubem i małym centrum kultury.

  czytaj więcej

 • ZAiKS ma prawo dużo wiedzieć

  ZAiKS ma prawo dużo wiedzieć

  Organizacja zbiorowego zarządzania ma prawo domagać się podania jej takich informacji, jakie uznaje za niezbędne dla obliczenia wynagrodzenia należnego twórcom. Nie musi się ograniczać wyłącznie do nakładu, w jakim wydano płyty DVD, i ceny, po jakiej je sprzedawano – wynika z wyroku wydanego przez Sąd Najwyższy.

  czytaj więcej

 • Elton John kończy karierę. Podczas pożegnalnego tournee wystąpi w Polsce

  Elton John kończy karierę. Podczas pożegnalnego tournee wystąpi w Polsce

  Brytyjski gwiazdor muzyki rozrywkowej Elton John poinformował w transmisji na swojej stronie internetowej, że kończy karierę. Muzyk zapowiedział także pożegnalną trasę koncertową „Farewell Yellow Brick Road”, w ramach której 4 maja 2019 r. wystąpi w Krakowie.

  czytaj więcej

 • Sprzedaż własnych książek: Jak rozliczyć się z podatku dochodowego?

  Sprzedaż własnych książek: Jak rozliczyć się z podatku dochodowego?

  Podatnik, który sprzedaje książki własnego autorstwa, ale nie zawiera umów przenoszących autorskie prawa majątkowe, uzyskuje przychody z działalności gospodarczej – orzekł NSA.

  czytaj więcej

 • Bąk: Żółtodzioby i stary wyjadacz

  Bąk: Żółtodzioby i stary wyjadacz

   Pamiętam, jak prawie 20 lat temu Toyota wprowadzała na rynek pierwszą na świecie seryjną hybrydę – priusa. Prezes koncernu z pełną powagą oświadczył wtedy publicznie, że przyszłość motoryzacji należy do tego typu samochodów. Śmiechom nie było końca. Wyglądem auto przypominało obuch młotka, jego wnętrze było równie urodziwe co plastikowa butelka, a osiągi zbliżone do śpiącego leniwca. Z priusa szydzili wszyscy: kierowcy, eksperci, inne koncerny. – Japończycy to idioci. To się nie ma prawa udać – powiedzieli głośno Niemcy i wrócili do udoskonalania diesli.

  czytaj więcej

 • UOKiK: Kary dla firm za umyślne wprowadzanie w błąd starszych osób

  UOKiK: Kary dla firm za umyślne wprowadzanie w błąd starszych osób

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał pięć firm sprzedających towary podczas prezentacji i pokazów. Aby skłonić starszych, schorowanych ludzi do zakupu, ukrywały one prawdziwy cel spotkań, wprowadzały w błąd co do właściwości produktów, wykorzystywały sprzeczne z prawem weksle.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników