dwuletniego mercedesa

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu dwuletniego mercedesa. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące dwuletniego mercedesa.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Samochodowe klony: znajdź 10 szczegółów, którymi różnią się wybrane modele

  Samochodowe klony: znajdź 10 szczegółów, którymi różnią się wybrane modele

  Auta upodabniają się do siebie, co smuci miłośników motoryzacji. Ale ma to też swoją dobrą stronę: na cały świat rozlały się nowoczesna technologia i zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

  czytaj więcej

 • Nie chcemy aut dla ludu. Rośnie sprzedaż marek luksusowych

  Nie chcemy aut dla ludu. Rośnie sprzedaż marek luksusowych

  Audi +10 proc., BMW +9 proc., Lexus +40 proc., Volvo +12 proc., Infiniti +54 proc. – marki luksusowe, które zanotowały w ubiegłym roku zaskakujący wzrost sprzedaży na europejskim rynku, można by wymieniać jeszcze długo. Tymczasem słabnie zainteresowanie tańszymi samochodami

  czytaj więcej

 • Wpadki Adama Hofmana: Alkohol, samochód i żona na dwuletnim zwolnieniu

  Wpadki Adama Hofmana: Alkohol, samochód i żona na dwuletnim zwolnieniu

  "Afera madrycka" nie była pierwszą z udziałem Adam Hofmana. Wcześniej były rzecznik PiS zaliczył kilka wpadek będąc pod wpływem alkoholu. Źródłem jego problemów była też już wcześniej jego żona, Joanna - pisze dziennik.pl.

  czytaj więcej

 • Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Opel corsa OPC niczym czuły drwal w garniturze

  Szowinistyczna część ludzkości od dziesięcioleci twierdzi, że kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Ale to nieprawda. Kobiety doskonale wiedzą, czego chcą. Chcą wszystkiego. Zrozumiałem to tuż po tym, jak podczas krótkiego urlopu z nudów zajrzałem do jakiegoś kobiecego magazynu z lśniącą okładką ukazującą dziewczynę o jeszcze bardziej lśniących włosach. Na stronie piątej zaczynał się temat przewodni numeru, którego przesłanie było krótkie: „Bądź naturalna, niczego w sobie nie zmieniaj, zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś”. Dziesięć stron dalej poradnik: „Jak zrzucić 60 kg w dwa dni”. Później była galeria umięśnionych i porośniętych gęstymi brodami aktorów sugerująca, że obecnie każda kobieta chce mieć w domu drwala, który zaciągnie ją za włosy do kuchni. I nie tylko do kuchni. Zaś na odwrocie jakaś znana pani psycholog doradzała niewiastom: „Jak zamienić go w łagodnego, czułego i wrażliwego dżentelmena”.

  czytaj więcej

 • Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  Mercedes AMG GT S - auto, które wymyka się schematom

  W miniony wtorek męska część świata została zasmucona informacją, że – cytuję – „Playboy kończy z publikowaniem zdjęć nagich kobiet”. W pierwszej sekundzie zabrzmiało to dla mnie równoznacznie z „zaczynamy publikować zdjęcia nagich mężczyzn”, ale już w drugiej pomyślałem, że Hugh Hefner po prostu zwariował. Bo przecież zrezygnować z rozebranych Króliczków to jak wycofać BigMaca z McDonalda. Albo jakby Londyn obwieścił, że zamierza zburzyć Big Bena. Jednak w trzeciej sekundzie doszedłem do wniosku, że przecież absolutnie wszystko na świecie się zmienia, więc dlaczego ewolucja miałaby ominąć pisma dla panów?

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników