dotykowy wyświetlacz

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu dotykowy wyświetlacz. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące dotykowy wyświetlacz.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Coraz większa popularność smartfonów z dużymi ekranami

  Coraz większa popularność smartfonów z dużymi ekranami

  Już w tym roku co trzeci sprzedawany smartfon będzie miał ekran o przekątnej większej niż 5,5 cala, czyli będzie zaliczany do kategorii fabletów – prognozują analitycy.

  czytaj więcej

 • Nadchodzi grafenowa rewolucja w motoryzacji

  Nadchodzi grafenowa rewolucja w motoryzacji

  Specjaliści z Instytutu Transportu Samochodowego chcą udowodnić, że wykorzystanie ultrawytrzymałego materiału do produkcji zaworów silnika zwiększy żywotność najważniejszego elementu auta nawet dwukrotnie.

  czytaj więcej

 • Pasażerowie kolei wciąż bez pełnej ochrony

  Pasażerowie kolei wciąż bez pełnej ochrony

  Pasażerowie polskich kolei jeszcze przez 5 lat nie będą mogli w pełni korzystać z unijnych przepisów zwiększających ochronę w czasie podróży. Resort infrastruktury i rozwoju przygotował projekt rozporządzenia, który odracza moment obowiązku stosowania unijnych regulacji.

  czytaj więcej

 • Najnowsze flagowe smartfony na rynku: Czy pokonają iPhone 6 i 6 Plus

  Najnowsze flagowe smartfony na rynku: Czy pokonają iPhone 6 i 6 Plus

  Już 24 października na polskim rynku pojawią się nowe smartfony Apple: iPhone 6 i 6 Plus. Choć flagowce z Cupertino robią spore zamieszanie na rynku, pozostałe firmy również starają się pozyskać klientów z wyższej półki. Co mają do zaproponowania?

  czytaj więcej

 • Najlepsze telefony dla seniorów

  Najlepsze telefony dla seniorów

  Bezawaryjny, z wytrzymałą baterią, tani, z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi korzystanie przez osoby starsze, z nieskomplikowanym interfejsem i dużymi klawiszami. Oto najlepsze naszym zdaniem telefony dla seniorów i nie tylko na polskim rynku.

  czytaj więcej

 • Najlepsze tablety pod choinkę

  Najlepsze tablety pod choinkę

  Oto kilka najciekawszych tabletów multimedialnych dostępnych na naszym rynku. Pod uwagę wzięliśmy urządzenia o wielkości ekranu od 8 cali, z modemem LTE. Czy któryś z nich znajdzie się pod waszą choinką w tym roku?

  czytaj więcej

 • Rodzime marki stawiają na gadżety do smartfonów

  Rodzime marki stawiają na gadżety do smartfonów

  W sprzedaży pojawi się coraz więcej i coraz tańszych inteligentnych zegarków, power banków oraz głośników

  czytaj więcej

 • Jak wybrać drukarkę, która spełni potrzeby naszej firmy

  Jak wybrać drukarkę, która spełni potrzeby naszej firmy

  Kupno drukarki to zadanie trudniejsze, niż by się wydawało – warto dokładnie przeanalizować dostępne rozwiązania, tak by wybrać sprzęt który najekonomiczniej sprawdzi się w naszej firmie.

  czytaj więcej

 • Bąk: Hans! Patrz i ucz się od Pierre’a

  Bąk: Hans! Patrz i ucz się od Pierre’a

  W ciągu mijającego tygodnia ekolodzy dwukrotnie wytoczyli ciężkie działa przeciwko zdrowemu rozsądkowi. Najpierw zażądali zmiany przebiegu obwodnicy Skarżyska-Kamiennej, argumentując, że w aktualnym projekcie prowadzi ona przez tereny należące do jakiegoś motyla.

  czytaj więcej

 • Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra z systemem OnStar: Idealny partner w firmie i w życiu

  Nowy Opel Astra to jakościowy skok Opla w klasie kompaktowej – tak promuje swoje auto producent. Nie inaczej jest z jego najnowszą wersją Sports Tourer. Ale dla przedsiębiorców jakość jest tak samo ważna jak oszczędność, funkcjonalność i nowoczesność zakupionego auta. Bez wątpienia nowa Astra łączy wszystkie te elementy oferując samochód kompletny. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy wysoko cenią sobie innowacje w motoryzacji.

  czytaj więcej

 • Kasoterminale – czyli nowa epoka w handlu

  Kasoterminale – czyli nowa epoka w handlu

  Kasy fiskalne odchodzą do lamusa. Czas najwyższy, bo to urządzenia, które pojawiły się w polskim handlu w latach 90., kiedy powszechny dostęp do internetu pozostawał w sferze marzeń, a o smartfonach nikt jeszcze nie słyszał

  czytaj więcej

 • Cel: Przywiązać klienta na zawsze. Konwergencja wkracza na rynek wielkimi krokami

  Cel: Przywiązać klienta na zawsze. Konwergencja wkracza na rynek wielkimi krokami

  Konwergencja, kojarzona dotąd z branżą internetową i telekomunikacją, dotyczy też innych branż. Dzięki wychodzeniu poza główną działalność firmy zdobywają odbiorców i ich od siebie uzależniają.

  czytaj więcej

 • Lista nagrodzonych przez prezydenta Andrzeja Dudę podczas Kongresu 590

  Lista nagrodzonych przez prezydenta Andrzeja Dudę podczas Kongresu 590

  W tegorocznej edycji Nagród Gospodarczych Prezydenta RP kapituła wybierała spośród 142 zgłoszeń. Najwięcej – 30 – nadesłano w kategorii Badania i Rozwój. Z tej puli członkowie kapituły konkursowej wybrali 18 nominowanych, po trzech w każdej kategorii. Ostateczną decyzję o nagrodach podejmował prezydent

  czytaj więcej

 • Jaki samochód dla nowoczesnej rodziny wybrać?

  Jaki samochód dla nowoczesnej rodziny wybrać?

  Wybór auta dla rodziny nie jest łatwym zadaniem. Samochód rodzinny musi być przecież uniwersalny i zaspokajać nie tylko potrzeby kierowcy, ale i jego częstych pasażerów. Na szczęście na rynku nie brakuje samochodów stworzonych z myślą o rodzinach, które oferują sprytne rozwiązania i sprawdzą się doskonale w wielu zastosowaniach.

  czytaj więcej

 • Bąk: Do tańca i do… a nie, jednak nie [OPINIA]

  Bąk: Do tańca i do… a nie, jednak nie [OPINIA]

  Właśnie przeczytałem, że prawie 40 proc. sprzedawanych w Europie nowych samochodów to SUV-y bądź crossovery. Ludzie wchodzą do salonu i mówią: „Chcielibyśmy kupić coś miejskiego, tylko żeby było na szczudłach”. Albo: „Zawsze marzyłem o sportowym coupé, tylko poprosiłbym takie podwyższone, o właściwościach terenowych”. Ewentualnie: „Poszukuję rodzinnego kombi, byleby na wyposażeniu miało drabinkę, po której będę mógł wchodzić za kierownicę. I niech ta drabinka ma o jeden szczebel więcej niż ta w SUV-ie mojego sąsiada”.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników