deVito

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu deVito. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące deVito.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Banki walczą na tanie konta

  Banki walczą na tanie konta

  Bank Zachodni WBK – trzeci gracz na rynku rachunków osobistych – przedstawił nowe konto: z darmowym dostępem do bankomatów i bez opłat.

  czytaj więcej

 • Dzięki znanym twarzom w reklamie sprzedaż produktów rośnie błyskawicznie

  Dzięki znanym twarzom w reklamie sprzedaż produktów rośnie błyskawicznie

  Ostatnie reklamy piwa Żywiec z udziałem Krzysztofa Majchrzaka i Wojciecha Waglewskiego wreszcie doceniają klientów po 50 roku życia, pokazując, że są atrakcyjną grupą docelową – mówią specjaliści od reklamy.

  czytaj więcej

 • BZ WBK trochę osłabł - zysk netto banku spadł w II kwartale do 249 mln zł

  BZ WBK trochę osłabł - zysk netto banku spadł w II kwartale do 249 mln zł

  Zarząd BZ WBK spotyka się z potencjalnymi kupcami, ale nie chce powiedzieć, ani z kim, ani o czym rozmawia. Wczoraj zaprezentował wyniki za drugi kwartał. Przyszli inwestorzy pewnie nie byli zachwyceni.

  czytaj więcej

 • Oferty banków: zwierzęta lepsze od celebrytów

  Oferty banków: zwierzęta lepsze od celebrytów

  BZ WBK, PKO BP, Credit Agricole, ING Bank Śląski… To tylko niektóre z banków, które do promocji swoich produktów używają celebrytów. Na wynagrodzenia dla nich i na kampanie reklamowe często wydają miliony, wszystko po to by zainteresować swoją ofertą jak największą ilość potencjalnych klientów. Tylko czy mają coś sensownego do zaoferowania? I czy ta strategia w ogóle się im opłaca?

  czytaj więcej

 • Kevin Spacey twarzą reklamową banku BZ WBK

  Kevin Spacey twarzą reklamową banku BZ WBK

  Hollywoodzki aktor, producent i reżyser Kevin Spacey został nową twarzą reklamową Banku Zachodniego WBK. Amerykański gwiazdor ma być kluczowym elementem największej kampanii marketingowej w historii banku.

  czytaj więcej

 • Bąk: Polskie morze? Na emeryturze, tak jak avensis

  Bąk: Polskie morze? Na emeryturze, tak jak avensis

  Zamiast pisać te słowa, miałem leżeć na którejś z nadbałtyckich plaż, sączyć chłodne piwko, zaznawać świętego spokoju i zajadać się smażoną flądrą. Ale okazało się, że to całkowicie bez sensu. Że jedynym efektem, jaki przyniesie realizacja tego planu, będzie ból głowy i portfela. Z kilku powodów.

  czytaj więcej

 • Bąk: Apple, jesteś już tylko ogryzkiem

  Bąk: Apple, jesteś już tylko ogryzkiem

  Od chwili gdy iPhone zadebiutował na rynku w 2007 r., miałem każdą generację tego telefonu. I przez wszystkie te lata broniłem go przed antagonistami niczym rycerz pasowany osobiście przez Steve'a Jobsa. Często słyszałem, że produkty Apple’a to tak naprawdę dzieło speców od marketingu, a nie wybitnych wizjonerów i naukowców. Ja jednak twierdziłem, że jest inaczej. Że Apple wyznacza standardy i zawsze jest o krok przed konkurencją, która próbuje choćby liznąć jego wizjonerskie pięty.

  czytaj więcej

 • Komediowa Wielkanoc na kanale AMC

  Komediowa Wielkanoc na kanale AMC

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, od 15 do 17 kwietnia po godzinie 17:00 zapraszamy na podwójne seanse z najlepszymi komediami w doborowej obsadzie. W Wielką Sobotę zobaczymy „Szaloną wyprawę Billa i Teda” z Keanu Reevesem i Williamem Sadlerem oraz nietypową komedię romantyczną „Benny i Joon” z Johnnym Deppem i Mary Stuart Masterson. Kolejnego dnia zapraszamy na spotkanie z Cher oraz Nicolasem Cage’em w filmie „Wpływ księżyca”. Następnie na ekranie zagoszczą Meryl Streep oraz Roseanne Barr w komedii „Diablica”. Z kolei w lany poniedziałek polecamy „Wyrzuć mamę z pociągu” z Dannym DeVito i Billym Crystalem oraz „Baby Boom” z Diane Keaton.

  czytaj więcej

 • Celebryta w reklamie banku, czyli poproszę tę pożyczkę, co pan Adamczyk

  Celebryta w reklamie banku, czyli poproszę tę pożyczkę, co pan Adamczyk

  Pamiętacie żubra? Właśnie wraca. Usunięty, znacznym kosztem, symbol Banku Pekao zostaje właśnie, znacznym kosztem, przywrócony. Reżubryzacja ma przynajmniej tę zaletę, że nie trzeba płacić samemu żubrowi, a jedynie za reprodukcje jego sylwetki. Inaczej w przypadku niezliczonych gwiazd kina, sportu czy estrady eksponowanych w reklamach banków w telewizji i na billboardach. W ekonomiście zachowującym resztki wiary w racjonalność konsumentów ta parada celebrytów musi budzić zdumienie. Dlaczego ktoś miałby korzystać akurat z usług tego banku, który za ciężkie pieniądze poleca kierowca rajdowy czy wokalistka? Czy Szymon Majewski naprawdę przeanalizował starannie rynek kredytów hipotecznych, zanim polecił ofertę jednego z banków? Czy Chuck Norris zna się na faktoringu, a Piotr Adamczyk na pożyczkach gotówkowych?

  czytaj więcej

 • Premiery w kinach: „Dumbo" i „Przedszkolanka" [WIDEO]

  Premiery w kinach: „Dumbo" i „Przedszkolanka" [WIDEO]

  Wśród kinowych premier weekendu znaleźć można m.in. „Przedszkolankę" w reż. Sary Colangelo opowiadającą o tym, jak niespełnione marzenie przeradza się w niebezpieczną obsesję. Ciekawie zapowiada się także „Wilkołak" w reż. Adriana Panka z Danuta Stenką w roli głównej, który przenosi widza w powojenny czas bardzo świeżych traum dzieci wyzwolonych z obozu koncentracyjnego.

  czytaj więcej

 • 30 lat temu premierę miał "Batman" Tima Burtona

  30 lat temu premierę miał "Batman" Tima Burtona

  Wielokrotnie zmieniano obsadę, podczas realizacji przerywano zdjęcia, fani protestowali jeszcze przed premierą. Mimo to po premierze w czerwcu 1989 r. "Batman" szybko został kasowym przebojem i zachwycił miłośników człowieka-nietoperza.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników