częstochowskiej huty

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu częstochowskiej huty. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące częstochowskiej huty.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • ISD Huta Częstochowa wróci do Polski?

  ISD Huta Częstochowa wróci do Polski?

  Należąca do ukraińskiego koncernu ISD Huta Częstochowa może zostać zrepolonizowana i trafić do grupy państwowego Węglokoksu – dowiedział się DGP

  czytaj więcej

 • uSTAL swoją przyszłość z CMC Poland

  uSTAL swoją przyszłość z CMC Poland

  Commercial Metals Company (CMC) to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży hutniczej notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NYSE. Spółka zatrudnia ponad 8000 pracowników na całym świecie, w tym ok. 2000 w Polsce. Główna siedziba firmy w Polsce zlokalizowana jest w Zawierciu, gdzie znajduje się huta stali.

  czytaj więcej

 • Na Donbasie kradną nie tylko antracyt

  Na Donbasie kradną nie tylko antracyt

  Z okupowanych terytoriów Ukrainy do Unii Europejskiej oprócz węgla trafia również koks – ustalił DGP. Polskie firmy też robiły zakupy bezpośrednio u separatystów.

  czytaj więcej

 • uSTAL swoją ścieżkę kariery z CMC

  uSTAL swoją ścieżkę kariery z CMC

  Istniejąca od ponad 120 lat huta w Zawierciu, jest nieodłącznym elementem krajobrazu miasta, kształtującym jego charakter. W 2003 r. jej inwestorem została spółka Commercial Metals Company (CMC) i od tego momentu dynamicznie się rozwija. CMC Poland sp. z o.o. to drugi, pod względem nakładów finansowych amerykański inwestor w Polsce i największy pracodawca w regionie zawierciańskim. Obecnie firma zatrudnia 2 tys. osób, z czego ok. 1,6 tys. w Zawierciu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników