CRM

* zarządzanie relacjami z klientami – z Customer Relationship Management koncepcja marketingowa albo system informatyczny wspomagający procedury zarządzania kontaktami z klientami


 • Era Windowsa XP dobiegła końca. Era Microsoftu dopiero się rozpoczyna

  Era Windowsa XP dobiegła końca. Era Microsoftu dopiero się rozpoczyna

  Obecne pokolenie nastolatków nie kojarzy już dziś Microsoftu z „blue screenem”, brakiem stabilności systemu czy też błędami. Patrzą oni na takie produkty, jak Xbox, Windows czy Office, Windows Phone i widzą stabilne oraz funkcjonalne środowisko pracy i zabawy – mówi nam Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Enterprise w polskim oddziale giganta z Redmond.

  czytaj więcej

 • Convergence 2013: Microsoft stawia na biznes

  Convergence 2013: Microsoft stawia na biznes

  Wczoraj zakończyła się trzydniowa konferencja firmy Microsoft – Convergence 2013 EMEA – poświęcona aplikacjom biznesowym, która zgromadziła przedstawicieli Microsoft, partnerów biznesowych i klientów firmy, jak również dziennikarzy z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

  czytaj więcej

 • Efektywna optymalizacja podatkowa nadal możliwa

  Efektywna optymalizacja podatkowa nadal możliwa

  Przepisy pozwalają na obniżenie płaconych podatków w sposób relatywnie tani i bezpieczny. Chodzi o ulgę na nowe technologie.

  czytaj więcej

 • Maciej Grabowski z MRmobi: Od rosyjskiego kalendarza po rozbudowaną grę strategiczną

  Maciej Grabowski z MRmobi: Od rosyjskiego kalendarza po rozbudowaną grę strategiczną

  Ze względu na kryzys nigdzie w Polsce nie otrzymałem satysfakcjonującej propozycji. Jedyna ciekawa oferta pochodziła od funduszu inwestycyjnego w Niemczech - wspomina Maciej Grabowski z MRmobi

  czytaj więcej

 • Platformy B2B pozwalają oszczędzić czas i pieniądze

  Platformy B2B pozwalają oszczędzić czas i pieniądze

  Za pośrednictwem internetu przedsiębiorcy wydają już ponad 215 mld zł rocznie. To prawie dziesięć razy więcej niż klienci indywidualni

  czytaj więcej

 • Polskie firmy w cyfrowym ogonie Europy

  Polskie firmy w cyfrowym ogonie Europy

  Małe i średnie przedsiębiorstwa nie skorzystają na rewolucji zapowiadanej przez KE. I sporo na tym stracą

  czytaj więcej

 • 0 proc. VAT: Bez podpisu nabywcy nie ma preferencji

  0 proc. VAT: Bez podpisu nabywcy nie ma preferencji

  Jeżeli sprzedaż do innego kraju unijnego potwierdzi tylko przewoźnik, a nie kupujący, to dostawca nie ma prawa do 0 proc. VAT – wyjaśnił dyrektor łódzkiej izby. Chodziło o spółkę produkującą tekturę falistą.

  czytaj więcej

 • Klient otrzymuje spam? To operator odpowie za brak zgody

  Klient otrzymuje spam? To operator odpowie za brak zgody

  Sąd Najwyższy wyjaśnił, że zlecanie niezgodnego z prawem telekomunikacyjnym działania podmiotowi trzeciemu nie zwalnia przedsiębiorcy z odpowiedzialności. Nadal odpowiada on za to, że jego klienci otrzymują spam.

  czytaj więcej

 • Darmowe programy dla firmy? Jasna sprawa

  Darmowe programy dla firmy? Jasna sprawa

  Koszty prowadzenia własnego biznesu są niebagatelne. Czynsze, media, pensje, podatki, usługi zewnętrzne. Coraz bardziej znikomy ułamek działalności może też obyć się bez korzystania z komputerów i programów. I u znowu pojawiają się koszty sprzętu i licencji. Na szczęście są też programy, które swobodnie można użyć w celach komercyjnych za darmo.

  czytaj więcej

 • Księgowość internetowa przydatna dla małych firm

  Księgowość internetowa przydatna dla małych firm

  Nowoczesne technologie zrewolucjonizowały rynek usług księgowych. Sprawiły, że prowadzenie dokumentów związanych z działalnością biznesową, takich jak wystawianie faktur, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów czy środków trwałych, jest możliwe z dowolnego miejsca, do tego w prosty sposób.

  czytaj więcej

 • Będą zmiany w zarządzaniu prawami autorskimi. Jest projekt ustawy

  Będą zmiany w zarządzaniu prawami autorskimi. Jest projekt ustawy

  Zasady funkcjonowania organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (takimi jak np. ZAiKS) i wprowadzenie licencji wieloterytorialnych (międzynarodowych) na wykorzystywanie twórczości muzycznej w sieci - taki jest m.in. cel nowego rządowego projektu ustawy.

  czytaj więcej

 • System ERP - innowacje w pracy prawnika

  System ERP - innowacje w pracy prawnika

  System ERP (Enterprise Resource Planning) to kompleksowe narzędzie informatyczne wspierające zarządzanie organizacją. Choć kluczowe obszary tego typu oprogramowania, takie jak planowanie produkcji czy usprawnienie gospodarki magazynowej to zagadnienia raczej trudne do skojarzenia z zawodem prawnika, okazuje się, że aplikacje ERP mogą być z powodzeniem wykorzystywane także w tej branży. Ostatecznie zarządzanie kancelarią prawną również opiera się na efektywnej alokacji zasobów. W dodatku tych najbardziej wartościowych – kapitału ludzkiego i know-how. W jaki sposób zatem środowisko informatyczne, dotychczas kojarzone głównie z produkcją czy handlem, może usprawnić pracę kancelarii?

  czytaj więcej

 • Biznesowy system operacyjny. To narzędzie usprawni twoją firmę

  Biznesowy system operacyjny. To narzędzie usprawni twoją firmę

  O idei stworzenia jednolitej zintegrowanej platformy obsługującej wszystkie elementy procesów biznesowych i dopasowanej do indywidualnych wymagań firm oraz praktycznej próbie jej realizacji mówi Jacek Paszek, wiceprezes zarządu firmy eDokumenty.

  czytaj więcej

 • Oferta franczyzowa coraz bardziej dostępna

  Oferta franczyzowa coraz bardziej dostępna

  Z roku na rok obniżają się kwoty, jakie trzeba wydać, żeby uruchomić własną działalność pod cudzym logo. To efekt nasilającej się konkurencji na rynku.

  czytaj więcej

 • Sztuczna inteligencja rozwija się w Polsce. Powoli [WYWIAD]

  Sztuczna inteligencja rozwija się w Polsce. Powoli [WYWIAD]

  Wpływ sztucznej inteligencji na polską gospodarkę jest na razie znikomy i sięga niecałych 0,2 procent PKB. Z tego względu, polskie firmy technologiczne oferują na razie swoje produkty głównie zagranicą. Potencjał rozwoju sztucznej inteligencji jest jednak naprawdę znaczący i powinniśmy spodziewać się boomu na zaawansowane technologie także w Polsce – mówi Piotr Marczuk, Dyrektor Polityki Korporacyjnej w Microsoft.

  czytaj więcej

 • Rusza rekrutacja do drugiej edycji akceleratora RBL_START

  Rusza rekrutacja do drugiej edycji akceleratora RBL_START

  Startuje nabór do drugiej edycji programu akceleracyjnego RBL_START. Akcelerator Alior Banku tym razem szuka rozwiązań z obszarów analizy danych, wspierania lojalności klientów, bezpieczeństwa oraz takich, które pozwolą na oferowanie usług finansowych w dotychczas niezagospodarowanych kanałach dystrybucji. Na zakwalifikowanych czeka m.in. rozbudowany program mentoringowy, szansa na finansowanie i możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w Alior Banku lub PZU.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników