Cmentarze Estonii

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Cmentarze Estonii. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Cmentarze Estonii.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Hipochondryk i histeryk? Nie, to pacjent w kleszczach boreliozy

  Hipochondryk i histeryk? Nie, to pacjent w kleszczach boreliozy

  Hipochondryk. Histeryk. Pacjent problemowy. Wszystko go boli. Nie może spać. Ma problemy z chodzeniem. Z widzeniem i kojarzeniem. Najpierw ląduje na oddziale zakaźnym, potem w psychiatryku. Wreszcie na rencie, bo diagnozują u niego SM albo alzheimera. A to pacjent z boreliozą, która przeszła do postaci rozsianej przewlekłej. Ofiara systemu. Medycznego.

  czytaj więcej

 • 10 pomysłów na tanie kierunki podróżowania w 2016 roku

  10 pomysłów na tanie kierunki podróżowania w 2016 roku

  Sprawdź, gdzie jechać w 2016 roku, aby podczas pobytu płacić mało, a przeżyć i zobaczyć wiele. Skyscanner prezentuje 10 zachwycających miejsc, które można zwiedzić, nie wydając fortuny.

  czytaj więcej

 • Zróbmy sobie innowację

  Zróbmy sobie innowację

  Innowacja stała się magicznym słowem, które niczym klucz otwiera drzwi do unijnego skarbca. Dziś każde wystąpienie musi zawierać ten termin. Bez niego się nie liczy. Wrzucam słowo „innowacja” do wyszukiwarki w swojej skrzynce pocztowej. Dostaję codziennie dziesiątki e-maili z różnych stron – od firm, PR-owców, czytelników etc. Na 8 tys. wiadomości, jakie do mnie spłynęły od początku 2015 roku, ponad 2 tys. zawiera słowo „innowacja”, odmieniane przez wszystkie przypadki. Sporo.

  czytaj więcej

 • W sobotę mija rok od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta RP

  W sobotę mija rok od zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na prezydenta RP

  W sobotę mija rok prezydentury Andrzeja Dudy. Szczyt NATO w Warszawie, którego prezydent był gospodarzem, to jedno z najważniejszych wydarzeń w tym czasie. Do Sejmu trafiły zapowiadane przez Dudę w kampanii projekty ustaw, m.in. ws. wieku emerytalnego. Krytykę opozycji wywołały decyzje prezydenta dot. TK.

  czytaj więcej

 • Duda z premierem Chorwacji o szczycie Trójmorza, Ukrainie i przyszłości UE

  Duda z premierem Chorwacji o szczycie Trójmorza, Ukrainie i przyszłości UE

  Lipcowy szczyt Trójmorza w Warszawie, sytuacja na Ukrainie i przyszłość Unii Europejskiej - to główne tematy wtorkowych rozmów prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Chorwacji Andrejem Plenkoviciem.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników