cmc zawiercie

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu cmc zawiercie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące cmc zawiercie.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Polski złom wyjeżdża za granicę

  Polski złom wyjeżdża za granicę

  Nadeszły dobre czasy dla producentów i eksporterów złomu. Po kryzysowym 2008 i 2009 r. sprzedaż zagraniczna polskiego surowca gwałtownie wzrosła.

  czytaj więcej

 • Huta CMC Zawiercie planuje zwolnić 330 pracowników

  Huta CMC Zawiercie planuje zwolnić 330 pracowników

  Huta CMC Zawiercie, jeden z większych producentów stali w Polsce, zamierza zwolnić 330 pracowników. Związkowcy sprzeciwiają się skali zwolnień. Zapowiadają walkę o ograniczenie liczby wypowiedzeń i zwiększenie osłon socjalnych.

  czytaj więcej

 • Jesteśmy krajem węgla i tak zostanie

  Jesteśmy krajem węgla i tak zostanie

  Sednem Programu dla Śląska są działania, które umożliwią rozwój województwa, całego regionu. Zapewnią rentowność w górnictwie i doprowadzą do jego konkurencyjności – mówi Anna Nemś, wiceminister gospodarki.

  czytaj więcej

 • Unijny protest przeciwko uznaniu Chin za gospodarkę rynkową

  Unijny protest przeciwko uznaniu Chin za gospodarkę rynkową

  Marsz pod hasłem „TAK dla miejsc pracy i uczciwego handlu! NIE dla przyznania Chinom statusu państwa o gospodarce rynkowej” został zorganizowany przez organizację AEGIS Europe, zrzeszającą ponad 30 stowarzyszeń branży przemysłowej w Europie, w tym sektor stalowy, ceramiczny, szklany oraz paneli słonecznych.

  czytaj więcej

 • uSTAL swoją przyszłość z CMC Poland

  uSTAL swoją przyszłość z CMC Poland

  Commercial Metals Company (CMC) to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży hutniczej notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NYSE. Spółka zatrudnia ponad 8000 pracowników na całym świecie, w tym ok. 2000 w Polsce. Główna siedziba firmy w Polsce zlokalizowana jest w Zawierciu, gdzie znajduje się huta stali.

  czytaj więcej

 • uSTAL swoją ścieżkę kariery z CMC

  uSTAL swoją ścieżkę kariery z CMC

  Istniejąca od ponad 120 lat huta w Zawierciu, jest nieodłącznym elementem krajobrazu miasta, kształtującym jego charakter. W 2003 r. jej inwestorem została spółka Commercial Metals Company (CMC) i od tego momentu dynamicznie się rozwija. CMC Poland sp. z o.o. to drugi, pod względem nakładów finansowych amerykański inwestor w Polsce i największy pracodawca w regionie zawierciańskim. Obecnie firma zatrudnia 2 tys. osób, z czego ok. 1,6 tys. w Zawierciu.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników