cisco network

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu cisco network. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące cisco network.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Cyberbezpieczeństwo 2016: 5 trendów, jakich powinniśmy się obawiać

  Cyberbezpieczeństwo 2016: 5 trendów, jakich powinniśmy się obawiać

  W 2015 r. miał miejsce wzrost liczby ataków mających na celu ujawnienie tożsamości, publiczne zawstydzenie czy wyłudzenie. Od haktywistów po cyberprzestępców sponsorowanych przez rządy – wielu atakujących podejmowało się strategicznego publikowania prywatnych zdjęć, informacji, list klientów oraz kodu w celu zawstydzenia swoich ofiar. Niestety, eksperci spodziewają się intensyfikacji takich praktyk w 2016 roku.

  czytaj więcej

 • 6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  Według danych Diners Club Polska na tegoroczne wakacje wyjedzie ponad 70% Polaków. Część z tych osób (zwłaszcza tych na stanowiskach menedżerskich) nie będzie mogła w pełni poświęcić się wypoczynkowi i w wolnych chwilach zajmie się sprawdzaniem służbowej poczty e-mail. Z danych Avery UK wynika, że pracownik biurowy otrzymuje średnio 44 maile dziennie. Zakładając, że wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop i otrzymujemy maile tylko od poniedziałku do piątku, po powrocie będziemy musieli odpowiedzieć na 440 wiadomości. Dlatego niektórzy pracownicy, chcąc uniknąć natłoku pracy po zakończeniu wakacji, załatwiają część spraw w trakcie urlopu. Cyberprzestępcy tylko na to czekają. Logowanie do służbowej poczty e-mail korzystając z sieci internetowej w hotelu czy restauracji może narazić nas na niebezpieczeństwo i utratę cennych danych firmowych.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników