cisco kupuje

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu cisco kupuje. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące cisco kupuje.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • IT wizytówką firmy - usługi, które wprowadzą biuro w XXI wiek

  IT wizytówką firmy - usługi, które wprowadzą biuro w XXI wiek

  Najbardziej widoczną cechą nowoczesnego biura jest jego nowoczesne wyposażenie. Zwykło się mawiać, że potrzeba jest matką wynalazku. Prawdziwość tego zdania bardzo dobrze widać patrząc na ewolucje branży elektronicznej. Postęp, jaki się dokonał w tej gałęzi przemysłu jest szczególnie widoczny.

  czytaj więcej

 • Dlaczego BlackBerry może przegrać walkę o rynek tabletów

  Dlaczego BlackBerry może przegrać walkę o rynek tabletów

  Firma Research in Motion, producent markowych urządzeń BlackBerry, ma nadzieję, że jej nowy tablet PlayBook podbije rynek, trafi do przekonania indywidualnych konsumentów i korporacyjnych użytkowników. Amerykański portal eWeek, wyspecjalizowany w nowinkach high-tech twierdzi, że jest co najmniej 10 powodów, dla których plany tego mogą się nie udać.

  czytaj więcej

 • Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Cloud computing, czyli serwery i programy do wynajęcia

  Usługi realizowane w technologii cloud computingu błyskawicznie zyskują na popularności. Na trwających targach CeBIT w Hanowerze zaprezentowali je wszyscy najpotężniejsi gracze. Cloud computingowi, popularnie zwany usługami w chmurze, czyli serwery i różnego rodzaju programy do wynajęcia, do których dostęp zapewnia internet.

  czytaj więcej

 • Comarch powalczy o małe firmy

  Comarch powalczy o małe firmy

  Największy krajowy dostawca systemów ERP, czyli oprogramowania do zarządzania procesami w firmie, postanowił mocniej powalczyć o mikroprzedsiębiorstwa.

  czytaj więcej

 • UKE: Będzie aukcja na 800 MHz i 2,6 GHz. Szybki internet w całym kraju?

  UKE: Będzie aukcja na 800 MHz i 2,6 GHz. Szybki internet w całym kraju?

  Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej ogłasza aukcję na rezerwację częstotliwości, które zapewniają możliwość rozwoju mobilnego Internetu szybkich prędkości na terenie całego kraju. Uczestnicy pierwszej tego typu aukcji w Polsce będą konkurowali o 5 rezerwacji z pasma 800 MHz oraz 14 rezerwacji z pasma 2,6 GHz.

  czytaj więcej

 • Ruszyła produkcja przyszłości

  Ruszyła produkcja przyszłości

  Ich specjalność to beacony – urządzenia, dzięki którym sklepy trafiają z ofertą do konkretnych klientów. Spółka Kontakt.io oferuje też oprogramowanie potrzebne do ich działania

  czytaj więcej

 • Biznes pełen ironii: Marks jest bogatszy niż Smith, a ruch Occupy pomaga bogacić się korporacjom

  Biznes pełen ironii: Marks jest bogatszy niż Smith, a ruch Occupy pomaga bogacić się korporacjom

  USA nie zorganizują Dnia Niepodległości bez pomocy Chin. Martwy Karol Marks zarabia więcej od nieżyjącego guru liberalizmu Adama Smitha. A ludzie z ruchu Occupy Wall Street, walcząc z korporacjami, dokładają się do bogacenia się swoich wrogów

  czytaj więcej

 • Cyberbezpieczeństwo: Ochronę przed hakerami lepiej wynająć niż kupić

  Cyberbezpieczeństwo: Ochronę przed hakerami lepiej wynająć niż kupić

  Inwestycje w cyberbezpieczeństwo są kosztowne, a firmy często mają pilniejsze wydatki. Dlatego wiele z nich wybiera outsourcing.

  czytaj więcej

 • Rynki finansowe: Wall Street i ropa odrabiają straty. Treasuries również w górę

  Rynki finansowe: Wall Street i ropa odrabiają straty. Treasuries również w górę

  Na światowych giełdach wyraźna poprawa sentymentu. Po południu drożeją również obligacje USA, a w centrum uwagi rynku długu pozostają fiskalne plany D. Trumpa. Ropa niweluje największe tygodniowe zniżki od 2 lat.

  czytaj więcej

 • 6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  6 wskazówek jak uniknąć ataku hakerskiego podczas urlopu

  Według danych Diners Club Polska na tegoroczne wakacje wyjedzie ponad 70% Polaków. Część z tych osób (zwłaszcza tych na stanowiskach menedżerskich) nie będzie mogła w pełni poświęcić się wypoczynkowi i w wolnych chwilach zajmie się sprawdzaniem służbowej poczty e-mail. Z danych Avery UK wynika, że pracownik biurowy otrzymuje średnio 44 maile dziennie. Zakładając, że wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop i otrzymujemy maile tylko od poniedziałku do piątku, po powrocie będziemy musieli odpowiedzieć na 440 wiadomości. Dlatego niektórzy pracownicy, chcąc uniknąć natłoku pracy po zakończeniu wakacji, załatwiają część spraw w trakcie urlopu. Cyberprzestępcy tylko na to czekają. Logowanie do służbowej poczty e-mail korzystając z sieci internetowej w hotelu czy restauracji może narazić nas na niebezpieczeństwo i utratę cennych danych firmowych.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników