Christian Noyer

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Christian Noyer. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Christian Noyer.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Banki dorzucą się do Grecji. Aby dostać pomoc, Ateny muszą oszczędzić 28 mld euro

  Banki dorzucą się do Grecji. Aby dostać pomoc, Ateny muszą oszczędzić 28 mld euro

  Prywatni inwestorzy wezmą na siebie część pomocy finansowej dla bankrutującego kraju. Plan stworzyły francuskie banki, które mają greckie obligacje o wartości 15 mld euro. Aby dostać pomoc, Ateny muszą oszczędzić 28 mld euro.

  czytaj więcej

 • Papandemonium – piekło Południa, czyli chaos polityczny we Włoszech i Grecji zagraża całej strefie euro

  Papandemonium – piekło Południa, czyli chaos polityczny we Włoszech i Grecji zagraża całej strefie euro

  Chaos polityczny we Włoszech i Grecji zagraża całej strefie euro. Szef francuskiej dyplomacji twierdzi, że Rzym traci wiarygodność. W Atenach ma dziś zostać powołany nowy rząd bez Papandreu.

  czytaj więcej

 • Szefowie banków centralnych dopuszczają wyjście Grecji z eurolandu

  Szefowie banków centralnych dopuszczają wyjście Grecji z eurolandu

  Rosnące ryzyko niewywiązania się Grecji z warunków międzynarodowego pakietu ratunkowego skłoniło szefów banków centralnych do pierwszych publicznych wypowiedzi na temat możliwego wyjścia Grecji ze strefy euro - napisał w poniedziałek "Financial Times".

  czytaj więcej

 • Rynki akcji nadal w impasie

  Rynki akcji nadal w impasie

  Trwające od początku tygodnia zniżki wyhamowały, podobnie jak spadek kursu EUR/USD. W obu przypadkach nie widać jednak sygnałów do powrotu do trendu wzrostowego. Gołębie komentarze członków RPP przyczyniły się do nieznaczne osłabienia złotego.

  czytaj więcej

 • Wyczekiwanie…

  Wyczekiwanie…

  Końcówka sesji amerykańskiej, oraz handel w Azji, były relatywnie spokojne. Widać, że rynek polaryzuje się przed jutrzejszym przesłuchaniem Janet Yellen w Kongresie. Naszym zdaniem przyszła szefowa FED nie będzie na tyle „gołębia”, aby to dało pretekst do rozwinięcia się dłuższej korekty ostatniego umocnienia dolara. Dzisiejszy Financial Times zauważa, że o ile Yellen może liczyć na poparcie Demokratów, to niektórzy Republikanie pozostają sceptyczni zarzucając jej przywiązanie do zbyt luźnej polityki. Tymczasem ostatnie dane makroekonomiczne uzasadniają przyjęcie bardziej „centrowego” stanowiska…

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników