Bershka

Bershka - marka odzieżowa powstała w 1998 roku i została stworzona z myślą o młodszych klientach.


 • Sieci outletowe wchodzą do małych miejscowości

  Sieci outletowe wchodzą do małych miejscowości

  Markowa odzież w outletach jest tańsza nawet o 70 procent niż w salonach firmowych. W przyszłym roku w mniejszych miastach sieci otworzą kilkadziesiąt sklepów.

  czytaj więcej

 • Banki przygotowują oferty adresowane do kobiet

  Banki przygotowują oferty adresowane do kobiet

  W dzisiejszym świecie konkurencji między bankami oferta jednego uniwersalnego konta to za mało. Co więcej, nawet zwykłe, ale w pełni darmowe konto może nie wystarczyć żeby przyciągnąć uwagę wymagającego klienta, a zwłaszcza klientki.  Okazuje się, ze banki przygotowują produkty specjalnie dla kobiet.

  czytaj więcej

 • Ranking srebrnych kart kredytowych

  Ranking srebrnych kart kredytowych

  Przyjrzeliśmy się srebrnym kartom kredytowym oferowanym przez polskie banki. Sprawdziliśmy ich oprocentowanie, maksymalny limit kredytowy, okres bezodsetkowy i wysokość opłaty rocznej za ich używanie. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w poniższym artykule ułatwią wybór karty lub podjęcie decyzji o przeniesieniu posiadanej karty do innego banku.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa - czy można na niej zarobić?

  Karta kredytowa - czy można na niej zarobić?

  Jak powszechnie wiadomo korzystanie z karty kredytowej może być wciągające. W przenośni i, niestety również, dosłownie. Co można zrobić, aby korzystanie z karcianego plastiku było bardziej efektywne i pozwalało na wymierne oszczędności i korzyści? Jakie są na to wszystko sposoby oraz możliwości? Sprawdźmy.

  czytaj więcej

 • Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karta kredytowa z rabatem. Możemy za nią nie płacić, możemy na niej zarobić

  Karty kredytowe stały się dla nas czymś normalnym. Nie są – ze zrozumiałych względów – tak popularne jak, wydawane do kont osobistych, katy debetowe, ale i tak w swoich portfelach ma je kilka milionów Polaków. Sprawdźmy, na co możemy liczyć płacąc nimi w sklepach i nie tylko

  czytaj więcej

 • Szybka moda, szybka reakcja: Afery wizerunkowe w świecie odzieżowych sieciówek

  Szybka moda, szybka reakcja: Afery wizerunkowe w świecie odzieżowych sieciówek

  Zdjęcie czarnoskórego chłopca w bluzie H&M z napisem „Najfajniejsza małpa w dżungli” szybko obiegło świat. Wiele osób poczuło się urażonych. Kontrowersyjna stylizacja okazała się największą wpadką koncernu Hennes & Mauritz AB w ostatnim czasie, choć podobne sytuacje zdarzały się już wcześniej.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników