Bartosz Walczak

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu Bartosz Walczak. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące Bartosz Walczak.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Beethoven w sercu Warszawy. Rusza Letni Festiwal Muzyki Klasycznej na Placu Defilad

  Beethoven w sercu Warszawy. Rusza Letni Festiwal Muzyki Klasycznej na Placu Defilad

  Plac Defilad/Teatr Studio zaprasza na rozpoczynający się 3 lipca Letni Festiwal Muzyki Klasycznej pt. TRANSKRYPCJE. W ciągu kolejnych lipcowych i sierpniowych niedziel wysłuchamy 9 Symfonii Beethovena i innych utworów towarzyszących w opracowaniach na składy kameralne. Wszystkie koncerty będą się odbywać o godzinie 13 na Placu Defilad. Wstęp wolny.

  czytaj więcej

 • Pożar w burdelu: „Herosi transformacji i miecz Chrobrego” w teatrgalerii Studio

  Pożar w burdelu: „Herosi transformacji i miecz Chrobrego” w teatrgalerii Studio

  TEATR | 29 i 30 maja oraz 18 czerwca na scenie teatrgalerii Studio – „Herosi transformacji i miecz Chrobrego”, czyli jubileuszowy, trzydziesty spektakl Pożaru w burdelu. Pierwszy raz w historii światowego teatru na jednej scenie - w okrutnej bitwie zetrą się dwa spektakle. Dwie historie. Dwie wizje Polski. Czy uda się pogodzić zwaśnione burdelfrakcje i stworzyć jeden musical? Czy jednak dojdzie do rozlewu krwi? Jeszcze więcej seksu. Jeszcze więcej przemocy. Jeszcze większy Burdel.

  czytaj więcej

 • Doradcy i asystenci na zleceniach? Zdania są podzielone

  Doradcy i asystenci na zleceniach? Zdania są podzielone

  PROBLEM: Projekt zmian w ustawie z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 902), przewidujący likwidację stanowisk doradczych i asystenckich w samorządach, ma za sobą krótką, ale burzliwą drogę. Już dwukrotnie Sejm rozpatrywał wnioski o jego odrzucenie, jednak ostatecznie wszystko wskazuje na to, że zostanie uchwalony.

  czytaj więcej

 • Rola amatora. Dla aktorów-naturszczyków nie liczą się pieniądze

  Rola amatora. Dla aktorów-naturszczyków nie liczą się pieniądze

  Naturszczycy stają przed kamerą głównie w serialach paradokumentalnych, które dzięki ich udziałowi są tańsze w produkcji i wiarygodniejsze dla widzów.

  czytaj więcej

 • "Duchy - musical spirytystyczny Pożaru w Burdelu w Teatrze Polskim

  "Duchy - musical spirytystyczny Pożaru w Burdelu w Teatrze Polskim

  Jasnowidze, okultyści, media, mistyczki, poeci i inne osobowości międzywojnia w pierwszym niepodległościowym show Pożaru w Burdelu. Pierwsza w tym roku premiera - „Duchy. Musical Spirytystyczny” została wyprodukowana we współpracy z Teatrem Polskim, na którego scenie pokazywane będą spektakle od 17 do 22 lutego oraz 27 i 28 lutego. Poza obsadą trupy Burdeltaty, na scenie pojawi się również m.in. Grażyna Barszczewska oraz Mirosław Zbrojewicz. W roli Marszałka Piłsudskiego – Andrzej Konopka.

  czytaj więcej

 • „Duchy. Musical spirytystyczny". Nowa produkcja Pożaru w Burdelu i Teatru Polskiego

  „Duchy. Musical spirytystyczny". Nowa produkcja Pożaru w Burdelu i Teatru Polskiego

  Jasnowidze, okultyści, media, mistyczki, poeci i inne osobowości międzywojnia w pierwszym niepodległościowym show Pożaru w Burdelu. Pierwsza w tym roku premiera - „Duchy. Musical spirytystyczny” została wyprodukowana we współpracy z Teatrem Polskim, na którego scenie pokazywane będą spektakle od 17 do 22 lutego oraz 27 i 28 lutego. Poza obsadą trupy Burdeltaty, na scenie pojawi się również m.in. Grażyna Barszczewska oraz Mirosław Zbrojewicz. W roli Marszałka Piłsudskiego – Andrzej Konopka.

  czytaj więcej

 • Oto jedynki PO w wyborach do PE

  Oto jedynki PO w wyborach do PE

  Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Janina Ochojska, Radosław Sikorski, Róża Thun - to "jedynki" Platformy Obywatelskiej na listach Koalicji Europejskiej w wyborach do PE. Kandydatów PO na listy wyborcze zatwierdziła w sobotę Rada Krajowa partii.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników